Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Bass trzymamy kciuki :(

Mamuśka jeżeli Ci durex odpowiada i nie masz skłonności do zapaleń to raczej można... chodzi głównie o dziewczyny które mają takie infekcje intymne a nie wiedzą dlaczego:/
Niebieski durex jest bez słodzika :)

Ja juz nie mam siły do mojego dziecka. Odliczam dni do weekendu by gdzieś się z domu wyrwać ( nasza rocznica ślubu) i moi rodzice zostają z mala u nas w nocy. My planujemy wrócić kolo 1 ale mała i tak bd w ich pokoju spala a ja będę w razie w:D no i wiadomo rano dadzą nam pospać.
Zuzia Śpi nawet całkiem nieźle w nocy ale w dzień... przechodzimy taki lek separacyjny, że musiałabym ja w chuście cały dzień nosić. Wrzeszczy, piszczy, płacze gdy nie jest na rękach, nie mogę jej odłożyć. Mam już wszystko balony, piłki, hustawke, i tak i siak . Nic jej nie pasuje.
A mnie jeszcze okres się zbliża, nerwy mam, brzuch i krzyż boli. Dobrze, że jest nospa i ketonal i jakiś uspokajacz by się przydał....Nawet biegać nie mam siły...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Bass duzo zdrowka! Trzymam kciuki, dzieciatko na pewno szybko wroci do zdrowka:*
U kolezanki coreczki, 4 miesiace byl niewinny kaszelek a okazalo sie ze zapalenie oskrzeli :/
My dzis goraczkujemy po wczorajszym szczepieniu:(
Mamuska uwielbiam czytac Twoje posty:) ja tez jak bym schudla 15 kg to i tak zostaloby duzo do kochania :p od dzis post wiec mam postanowienie niejedzenia slodyczy, a w poniedzialek robilam skalpel chodakowskiej i uwaga wytrwalam 4 min 47 sekund :p brawo ja :d

Odnośnik do komentarza

Ehhh masakra z tym chorowaniem. Przeciez mój syn zachorował w czwartek a w piątek antybiotyk,tak szybko poszło.

Bass dużo zdrówka i wytrwalości, oby Was szybko wypuścili.

Patrycja9393 to udanego świętowania. My właśnie mamy niebieskiego durexa.
A na walentynki u nas jak co roku przy dzieciach, truskawki i szampan, ja niewiele bo kp. Na drugi dzień powtórka bo mamy rocznicę bycia razem.

Odnośnik do komentarza

Witam sie troche mnie nie bylo, ale to przez absorbującego dziedzica i maraton wizyt u specjalistów.
Wszystkim półrocznym dzieciaczkom zdrówka i wszystkiego naj naj :) my dopiero za tydzień kończymy 6 miesięcy.
Chorym kruszynką równie zdrówka i szybkiego powrotu do domu.
Dzieki Kowalska za info o macie niedawno przyszla i jest super, szczególnie ze my juz próbujemy pelzac/raczkowac wiec jest jak znalazł.
Wlasnie słyszałam od koleżanek ze choroby sie panosza od zapaleń oskrzeli i płuc po anginę, ospę i grype wiec trzeba uważać na maluszki.
Chiyo moj maly nie potrafił w grudniu trzymać Glowy jak lekarz go podnosił za raczki a na brzuchu i rękach to pięknie trzymal. Rehabilitant kazał odpowiednio podnosić małego tak bokiem bez podtrzymywania Glowy i dwa ćwiczenia robic i po 2tyg poprawa byla.
Ja tez dolaczam do tych dziewczyn tarczycowych wlasnie wracam z kontroli u Endo i jestem rozchwiana hormonalnie

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Bass, wspolczuje Kochana, mam nadzieje ze jak najszybciej was wypuszcza. Szpitale są okropne ale dla dobra dzidziusia trzeba wszystko znieść. Trzymajcie sie dziewczynki :*
Patrycja, cierpliwosci, choc wiem ze ciężko. Nawet sie nie obejrzysz jak nie będzie Cie potrzebować. Ja sobie to kazdej zarwanej nocki powtarzam. Na szczęście z nockami coraz lepiej. Uff... Będę zyc :)
Justynka, jak tam kupki Tosi? Co u was?
RudaMaruda, będę Cię uparcie wzywać :p Toska juz pewnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :-)
Czy jak Wasze dzieci leżą na plecach to mają główkę prosto? Bo moja córka czasem ma prosto, ale też wygięta w prawo lub lewo nie wiem o czym to świadczy... I jeszcze jedno.... Czy są tu mamy dzieci, które mają "krzywe "główki?

Odnośnik do komentarza

Ewulka8 100 lat dla Olusia :)) Kazik pije raczej niedużo :/ tzn. głównie przy obiadku.... chyba powinnam częściej dawać mu wodę.
Ewelajna jak się nie złamiesz, to cieszę się i zazdroszczę :)) ale co do palenia ze wstydu.... Kochana, ja musiałabym być już węgielkiem.... Niestety zjadłam dziś dużo słodkiego :/ Chyba muszę wznowić Kazikowe obietnice...
Rewolucja witaj w klubie! (taka klubowa ze mnie kobita) Ja na obiad mogę jeść...kanapeczki :/ najlepiej oczywiście z takiego białego, cieplutkiego pieczywka....mniam.
Bass o,matko!! dobrze, ze nie jest tak najgorzej:/ zdrówka, zdrówka, zdrówka!!!
Patrycja współczuję.... i tego okresu też!! Ja zauważyłam, ze od porodu nie mam bolesnych miesiączek. Wcześniej różnie z tym bywało, ale zwykle zaczynało się wielkim bólem, a teraz nie :)
Kasia90 :) ja skalpel przeszłam cały, na końcówce, przy ćw.na brzuch muszę kilka razy dychnąć, co by nie zdychnąć :))) No właśnie post.... aż wstyd, bo czasu na obiad nie miałam, to później przy gościach słodkim nadrobiłam:/ No ja po porodzie też częściej, ufff - dobrze, ze nie tylko ja tak mam, bo aż się dziwię sama sobie :P i już końca okresu wyczekiwałam :D hahaa
No właśnie, Inez, wzywaj, wzywaj, bo RudaMaruda tak gra nam tu na uczuciach..... pojawia się i znika...a u nas potem lęk separacyjny...
Karolek_sz przekichane z tą tarczyca, hormonami :/
Mamaaa tak, ja jestem :) u Kazika lepiej, ale nadal nie jest idealna.... :/ a na pleckach trzyma różnie - prosto, w lewo, w prawo....
Dla wszystkich chorowitków - ZDRÓWKA!!!

Odnośnik do komentarza

Mamuśka my byliśmy dzisiaj u lekarza i jak zapytałam o główkę, tak ogólnie czy się poprawi, co robić to powiedziała że każdy ma krzywa głowę, urosna włosy to nie będzie widać. Aż nic nie powiedziałam bo mnie zamorowalo.... Masakra

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

U nas w mieście w żłobku prawie żadnych dzieci ponoć dzisiaj nie było :/ tylko kilkoro, bo reszta chore ;-(
Dlatego trzymajcie się dzielnie Mamusie i dzidziusie. My już wchodzimy z choroby. (Odpukac).

Madzik, miałam pytać- Twój mąż będzie teraz pół roku w domu z dzieckiem A Ty do pracy ? Wow :-) mój też tak chciał hehe, ale powiedziałam ze nie ma opcji i musiał podpisać ze nie idzie haha :-)

Co do seksu, to mi się akurat srednio chce, jak już to przez dzień, bo wieczorami marzę o snieeeeee. Czasami lubię też na spiocha po karmieniu w nocy jak się trochę zdąże zderzemnąć :)

Odnośnik do komentarza

Dla Olusia moc buziakow :*

BASS dla was zdrówka i wytrwałości. I oby jak najszybciej do domciu.

MAMUSKA kochana ja to Cię uwielbiam :) wegielek mówisz to ja dołączam do klubu :)

INEZ masz rację Toś pewnie już biega :) a RUDAMARUDA za nią i nie ma czasu do nas napisać.

My mieliśmy wczoraj marudny wieczór i dzisiaj coś chyba z kupą problem był i słusznie obwinilam chyba te ziemniaki z cukinią bo dzisiaj czytam a tam ryż w składzie. Jak mogłam to przeoczyć? Tym bardziej ze na słoiczku też jest narysowany. No jak mogłam nie widzieć? Odczekamy kilka dni i spróbujemy znów.

Chyba wam nie pisałam ale wczoraj w Tesco na przecenie kupiłam dwie czapki za 5 zl i sliniak z rękawami za 12,50 :) szkoda ze na nogi jeszcze nie jest i ze nie ma dodatkowego pokrowca na karmiacego :)

Moja 6 latka była chora dwa tygodnie miała antybiotyk potem tydzień w szkole i od pn temp 37 i gardło. Zrobiliśmy wyniki i z dr przez tel rozmawiałam to crp podwyższone i leukocyty podwyższone - czy ktoras coś wie w tym temaciem? . Mamy się w pt pokazać.
Żaba póki co zdrowa na szczęście. Mamusiowy cycus dobrze chroni mam nadzieję.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dawno mnie tu n7e było, ale podczytuję was regularnie:-)
Pokrótce o Piotrusiu- od urodzenia ma krzywą główkę, tak się ułożył w brzuszku. Już jest lepiej ale nadal nie idealnie...
Ma też AZS, niestety... odziedziczył po tacie. Dermatolog kazałanodstawić nie tylko mleko, ale WSZYSTKO, dopóki nie ustąpią objawy, a na to się nie zapowiada... wiem że jest tu mama która też ma ten problem, może mogłaby coś doradzić, bo ja już od zmysłów odchodzę jak na niego patrzę... tak mi go szkoda:-(
Ogólnie dziecko mi się udało, grzeczne, śliczne i co najważniejsze nie choruje (tylko to piekielne AZS...)

Odnośnik do komentarza

bass zdrowka!!!
mmadzia dla Twojej starszej również!
Patrycja dziś już środa, to do weekendu chwila:)
A do nas dziś przyszła paczka z bobivity. Niespodziewalam się bo nawet nie pamiętam, ze dokonczylam rejestrację. Ale do sedna... w paczuszce załączony był poradnik rozszerzania diety (calkiem fajny). No i doczytałam, ze najpierw kaszki, a dopiero później mięsko. Oczywiście na forum pewnie to poruszalyscie, a ja gapa nie zakodowalam. Zatem jutro kaszka ryżowa do deserku, a obiadki jeszcze zostana wielowarzywne. Pisze bo moze ktorejs z mamus kp tez umknelo, choc nie sadze zeby ktos jeszcze był taki gapowaty.
Dobrej nocy! Ja dzis będę próbowała zmniejszyć częstotliwość cyca. Trzymajcie kciuki plissss;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza
Gość Julita28

Ja wlasnie tez przeczytałam ten artykuł któraś z was go wystawiła i tym odstawianiu w nocy od cyca ! Tak wiec teraz przez sen nakarmilam Hanie i zobaczymy ile prześpi . Oszukam ja smoczkiem moze sie uda !
Moja siostra ma problem bo córka za Msc konczy dwa lata a wciaz w nocy budzi sie na cyca :/ w dzien juz jej nie karmi tylko w nocy mała nie daje jej spokoju ! Ja bym wolała tego uniknąć ..
Zobaczmy jak nam dzis pojdzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...