Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
czarna_aga

Majowe słoneczka 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedzielnie.
U nas dzien mieszany. Rano brzydko i pochmurnie, od popoludnia zar z nieba islonce a teraz wlasnie zakonczyla sie sroga letnia burza. Deszcz padal pionowo!!! Szok!!!
Isabela- strasznie mi oprzykro, ze tak sie stalo z Miaskiem. zdrowka jej zycze z calego serca. Straszne rzeczy przeszlas, ale to juz za toba. Dobrze, ze wyjechalas do mamy. Teraz ci zycze szybkiego powrotu do formy. Mocno was tule.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wtorkowo. My po dlugim weekendzie. Zal, ze Waldek musial do pracy.
Jestesmy dzis z Maksiem zdani na siebie i umowilam sie juz do tesciowej na kawke, a potem ruszamy na rowerek do parku.
Pogoda sie zmienia. Po raz pierwszy od 2 tygodni widze zachmurzone niebo....
Milego dnia dziewuszki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio jestem bardzo zabiegana - nowe mieszkanie, sprawy ze starym, klopoty inne rozne i takie tam. Pechowo do tego ktos mi ukradl 50 euro, a wczesniej Waldek zgubil 20 przez dzire w spodniach!!!!. No, ale juz pogodzilam sie ze strata. NIc na to nie poradzimy i nie chce mowic, ze jakis pech bo sie jeszcze przyczepi i nie odejdzie.
Poza tym dzisiaj dostalismy klucze od nowego mieszkania- kurde strasznie duzo pracy nas czeka i az mi slabo na te mysl. Trzeba polozyc panele w sypialni i pokoju Maksia a do teg pomalowac framugi i drapac tapety w calym domu, bo te co sa to okropne! Ale poprawia mi sie humor, jak pomysle, jak bhedzie fajnie i jaka satysfakcja, jak juz sie z wszystkim wyrobimy.
No i jeszcze napisze, ze zgubilam od razu caly plik kluczy do tegoz i zgroza! Juz mialam wizje dorabiania kluczy w calym bloku ze wszystkich pomieszczen i zmiany zamkow na nasz koszt!!!! Wrrr! Na szczescie klucze sie znalazly u mojej tesciowej:36_7_8::orchestra: Dom wariatow!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...