Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba też do was dołącze. Wczoraj zrobiłam test bo dziwnie się czułam (mndli mnie od kilku dni i krzyż mnie strasznie boli) wyszedł pozytywny. Z mężem bardzo się cieszymy że będziemy mieli drugie dziecko mamy synka Antka ur. 6 czerwca 2013r. Chociaż różnie bywa już raz poroniłam w 7 tyg. Ale będzie dobrze bo przecież musi :D Termin mi wypada na 21 marca 2016 :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) I wyglada na to, ze i ja dolacze do was. Wstepnie termin na 10 marca ale pewnie po dokladnym usg kiedy ciaza bedzie starsza termin sie potwierdzi :) dzis bylam na usg, czekalam na potwierdzenie nie rozwijajacej sie ciazy bo beta miala za slaby przyrost a tu niespodzianka jest tetno! Sprzet kiepskiej jakosci ale pulsujaca kropka byla...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmrus1pbao.png

Odnośnik do komentarza

I jak się dziewczyny czujecie fizycznie i psychicznie?
Do mnie nadal nie do końca to dociera, chyba staram się mieć do tego dystans na wypadek poronienia - w końcu to pierwsza ciąża i za młoda też już nie jestem. A fizycznie - mam podwyższoną temperaturę ciała i ciężką głowę...spałabym.. nawet teraz jak do Was piszę :)) Mdli tylko trochę, zaparcia odfajkowane i drażliwe piersi, ale u mnie to nie nowość ;) Buziaki

Odnośnik do komentarza

Mnie boli często glowa i dokucza mi senność; ) cały dzień mogłabym spędzić w łóżku; ) psychicznie bardzo dobrze, chociaż o ciąży dowiedziałam się 3 dni po swoim ślubie a w tym okresie nie oszczedzalam się zbytnio:/ stres itp. Wiec na początku wystraszyłam się ,że mogłam zaszkodzić dziecku, teraz już jestem dobrej mysli

Odnośnik do komentarza
Gość Katie 81

Cześć dziewczyny. 3 testy wyszły mi pozytywnie. Kalkulator wylicza 6 tydzień ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 10 czerwca, ale mam bardzo nieregularne cykle: 28, 34, 44 nawet :-( Dzisiaj idę do lekarza- mam nadzieję ,że potwierdzi mi prawidłowo rozwijającą się ciąże. Mam prawie 4 letnią córeczkę- wcześniej 3 razy poroniłam i teraz się bardzo boję. Zwłaszcza, że mam już te swoje prawie 34 lata :-( Bety hcg nie robiłam bo się boję. Trzymajcie za mnie kciuki :-) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja według wyliczeń także powinnam do Was dołączyć gdyż mi termin wychodzi na 1 marca. Ciążę mam potwierdzoną u lekarza ale niestety w 6tc nie było słychać echa zarodka :( strasznie się boję że na kolejnym USG też go nie będzie ;( Wszystkim Kobietką gratuluję i życzę aby Wasze maleństwa rosły sile i zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Cześć przyszłe mamusie! Mam 32 lata i o ile wszystko pójdzie dobrze 12-13 marca urodze swoje 1 dziecko. :) Podpowiedzcie jakie preparaty bierzecie oprócz kwasu foliowego- o ile używacie cos dodatkowo i jak wygląda wasza dieta w ciąży :) Pozdrawiam E.

Odnośnik do komentarza

ja mialam miesiączke koło 20 maja bo tez nieregularnie mam miesiączki bo karmie lekarz wczorah wyliczył mi dokładnie 5 tygodni i 2 dni z wielkości i mowił ze do zapłodnienia mogło dojść koło 20 czerwca a gdybym regularnie miala miesiaczke to powinna byc 4 czerwca , na usg juz było widac ciąże ale serduszko jeszcze nie bije nastepna wizyta na 3 sierpnia

http://www.suwaczek.pl/cache/e7e4d559ba.png[/url]
http://fajnamama.pl/suwaczki/e107ec8.png[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Katie 81

Wróciłam od lekarza. Na razie widać tylko pęcherzyk ciążowy. Kazał przyjść na usg za dwa tygodnie. Do tego czasu mam brać duphaston, luteine i clexane- zastrzyki w brzuch na rozrzedzenie krwi jak w pierwszej ciąży żeby znowu nie było poronienia. Noi oczywiście L4. Trzymajcie się cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz polecił Mama DHA - też ma w sobie jod, kwas foliowy i witaminę D3. Nie będę się wymądrzać co i kiedy, bo to moja pierwsza ciąża (i fajnie, że nie jestem tu jedyną ponad 30 latką w takiej sytuacji:)), ale dziś rozmawiałam z lekarzem telefonicznie i powiedział, że z USG na tym etapie nie ma się co spieszyć, bo wystarczy że ciąża jest o 2 dni młodsza niż wyliczone i nic jeszcze może nie być widać. Kazał mi zrobić powtórnie hCG 48h po pierwszym badaniu, więc jutro idę dać się kłuć po raz drugi.. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...