Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

Nocka calkowicie do niczego ...:neutral: Pola lazila jak jakis lunatyk a ja nawet nie wiem kiedy. Budzilam sie jak juz byla Andrzej ja wynosil a ona znowu wracala. Byla 5x a o 6 zarzadala sniadania,zjadla parowke miala jeszcze w planach kupe,ale nie zrobila. A Stefan jadl 4x a o 6 go przebieralam bo sie przesikal calkowicie. Spalismy do 9,ale co z tego

A katar juz sobie poszedl,bo 3x dzienne smarkanie nosa to chyba nie katar:happy:

Zanim sie naucze tych nowych emetek to chinski rok minie:Smutny:

Odnośnik do komentarza

Asia - u mnie noc też do bani :bigboulay:. Najpierw przez 2h nie mogłam zasnąć a jak już zasnęłam to co chwilę się budziłam, bo dzieciaki w łóżkach się wierciły (a ja mam płytki sen). I chyba pierwszy raz się zdarzyło, że Maciuś jadł 2 razy w nocy (jak już to zdarzyło się tylko raz), o 1.30 i o 5.30. Rano to myślałam, że nie zwlokę się z łóżka :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Dziubala dziekuje za wyjasnienie,jeszcze nie rozgryzlam tego forum,ale moze w najblizszym czasie:)

Kaojszka przejdz do nas,ja wiem ze troche szkoda tamtego watku:(

Polusia oglada Teletubisie a maly juz spi:) Zasnal ze smoczkie,coraz bardziej sie go domaga,prawie juz nie zasypia przy piersi tylko naje sie i chce smoka

Dobranoc ide zobaczyc jak Justyna zdobywa Krysztalowa kule:)

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Dziś Maciuś i Adaś spali w osobnych pokojach. Zobaczymy czy będą lepiej spali i najwyżej za parę dni znowu damy ich razem do pokoju.
Ulegliśmy Adasiowi i poszedł dziś do żłobka, choć chciałam go jeszcze parę dni przetrzymać, ale widać, że siedzenie parodniowe w domu mu nie służy . Mam nadzieję, że nie będziemy żałować tej decyzji.
Maciusiowi chyba nie służy pogoda, trochę marudkuje. A za oknem pada śnieg, wiej mocny wiatr i jest tak ciemno, że muszę światło świecić :oh:

Asia – ja nikomu nie kibicowałam, bo w tym czasie zawsze oglądałam „Skazanego na śmierć” ;)

Odnośnik do komentarza

Witam!!

Ja sie nawet wyspalam,duzo dalo Stefciowi podanie smoczka,bo tak to co chwilke chcial jesc w nocy a teraz jak wiem ze nie jest glodny to daje smoka i koniec. Ja wielka jego przeciwniczka,no ale pocieszam sie ze on go nie ssie caly dzien i noc tylko jak nie moge go zabawic czyms innym

Dziubala nie badz sknerus daj troche sniegu!! kurcze brat mi przysyla zdjecia ze sniegiem od Was,jak ja Wam zazdroszcze

My dzis tez siedzimy w domu,bo jeszcze Pola ma katar a i Stefcio tez:(ale nawet takie male jak nie wyjdzie na dwor to takie inne w zachowaniu nie?

Odnośnik do komentarza

Asia - ja też widzę, że jak Maciuś ma dzień bez spaceru czy nawet bez kąpieli to jest inny. Chyba dzieciaczki wyczuwają, że każdy dzień ma swoje punkty, które trzeba „odbębnić” ;)
Maciuś jak ma smoczka to wycisza się, ale nie umie go trzymać ciągiem przez dłuższą chwilę a widać, że czasem go potrzebuje. I tak się zastanawiam czy może to nie jest wina samego smoczka, może nie ten kształt albo nie ta wielkość, hmm?

Odnośnik do komentarza

heloł
zakupy Dziubalo były dzieciowe :)
Słoiczki,slodycze itp.
W naszej wsi jeden sloiczek zupki 3,10 a w markecie w szczecinie 2,15 - szok!

U nas dzis pada snieg, tralalal :) ale od razu topnieje :(

Mój małż na szkoleniu w Sopocie na tydzien buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, załamka.

Ela zjadla mi raz kaszke , wtedy spala slicznie. Wczoraj nie chciala kaszki no i bylo wierconko co 2 h. Jakos sie juz do tego przyzwyczailam nawet heh.
Moze dzis kaszke wciagnie....

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

daje sinlac, ale samego nie chce jesc, wiec mieszam z kaszka ryzowa malinowa :)
No sciagnelam na tydzien mamusie swoją :) ale mama i tak bedzie sie pojawiac dopiero kolo 18 :(
No dzieki Dziubalko, bo sil bedzie mi trzeba i to duzo.
Kuba jak nie ma taty w domu to pokazuje fochy, a to wyje ze nie moze dluzej tv ogladac, a to rano z ubieraniem dzis marudzil. Jak jest tata to wszystko robi bez gadania jakos.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - ja jutro idę z Maciusiem do pediatry na kontrol, przy okazji wezmę receptę na Nutramigen i zapytam co mogę dać Maćkowi, bo Nutramigen chyba już nie starcza. Bywa, że Maciulek je w ciągu dnia co 2,5h i rzadziej teraz przesypia nocki, bo budzi się na jedzonko. Dzieciaczki nam rosną to i normalne, że zapotrzebowanie na jedzonko też ;)
Adaś też jest stęskniony taty, ale ubieranie to mi lepiej idzie, bo przy tacie to jej więcej zabawy ;)
A jak często dajesz tę kaszkę?

Asia - ja też lubię mieć zapasy :yes:. Nawet mamy szafkę w kuchni, którą nazywam "zapaśnik" ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Kwiaciarka - ja jutro idę z Maciusiem do pediatry na kontrol, przy okazji wezmę receptę na Nutramigen i zapytam co mogę dać Maćkowi, bo Nutramigen chyba już nie starcza. Bywa, że Maciulek je w ciągu dnia co 2,5h i rzadziej teraz przesypia nocki, bo budzi się na jedzonko. Dzieciaczki nam rosną to i normalne, że zapotrzebowanie na jedzonko też ;)
Adaś też jest stęskniony taty, ale ubieranie to mi lepiej idzie, bo przy tacie to jej więcej zabawy ;)
A jak często dajesz tę kaszkę?

Asia - ja też lubię mieć zapasy :yes:. Nawet mamy szafkę w kuchni, którą nazywam "zapaśnik" ;)

Dziubala ale mozesz przeciez zrobic kaszke ryzowa albo ryzowo-kukurydziana na tym nutramigenie.
A dla dzieci nietolerujacych bialko mleka krowiego i sojowego nestle ma wlasnie sinlac zamiast kaszki mlecznej . jego sie robi na wodzie, ma nawet fajny smak.
Ela je to raz dziennie, na noc - znaczy je, raz zjadla skubana no. Dzis mam nadzieje ze wsunie :)
Bo jak nie to znow bedzie wierconko w nocy a ja do konca tygodnie nie wiem czy tak wyrobie bez malza :duren:

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...