Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katie 81

Zazdroszcze Wam dziewczyny, ze mozecie jesc. Mnie wszystkie zapachy przeszkadzaja- prawie wszystko co zjem to zwracam. Chociaz teraz kanapka z jajkiem na twardo, zoltym serem i pomidorem siedzi we mnie juz pol godziny- cud. Obym tylko nie trafila do szpitala jak przy Zuzi :-( Trzymajcie sie cieplutko, sciskam Was mocno :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Justynuskaaa

hejka dziewczyny :)

Rowniez zostane marcowa mama po raz drugi :)
Termin z o.m. na 4 marca a z usg 19 luty.. troche rozbierzne, ale mysle ze jednak w marcu urodze.
Mam juz corcie Olivie ur. w 2014r zaraz 14 miesiecy skonczy i teraz licze ze jednak chlopczyk bedzie ;)

z objawow to poczatki byly najgorsze mdlilo mnie ale wymiotow nie mialam. odrzucilo mnie od papierosow doslownie.. Zachcianek nie mam ;p czyli ogolnie wszystko dobrze. 3 tyg.temu mialam robione usg i widzialam serduszko skarba.

Teraz czekam na jakakolwiek wizyte. Mieszkamy w Irlandii i tu ciaza jest uznawana dopiero po skonczonym 12 tygodniu tak wiec mysle ze niedlugo powinnam miec jakies badania.

Tymczasem dobranoc i spokojnego weekendu

Odnośnik do komentarza
Gość pierwotniak

I jak Wam mija weekend szczesciary? chciałam się przywitać, mam na imię Jagoda i chciałabym dotrwać z Wami do połogu w zdrowiu malucha, który ma 8tyg i 1 dzień. mamom, które nie słyszą jeszcze serduszka, życzę wytrwałości i wiary, jeszcze nic straconego. Choć serce się kraje, kiedy podejrzewam jak może być smutno.. Mamom, które spodziewają się robalów 14 marca- co przyprawia mnie o dreszcze, moja data urodzin, niech pracują nad cierpliwością;) pozdrawiam serdecznie z Bieszczad i podpytam przy okazji. wybieracie się na badania prenatalne? ja mam termin na 15 sierpnia..aloha!

Odnośnik do komentarza

Ja prenatalne i 3/4D też zrobię na pewno :) Już nie umiem się jutra doczekać, jakiś taki wewnętrzny spokój we mnie panuje, zupełnie inaczej się teraz czuję niż w pierwszej ciąży. Wtedy np. nie bolały mnie tak piersi. Wczoraj np. pobolewała mnie pachwina lewej nogi :P

Aniołek 13.01.2014 (6 tc),
Aniołek 10.07.2015 (5tc).
2 zabiegi histeroskopii

Odnośnik do komentarza

bardzo trzymam za Ciebie kciuki :) a ja z kolei mam na odwrót ja się boję... mam takie dni że nawet aż tak o tym nie myślę ale za chwilę znów zwątpienie i strach mam wrażenie że na ostatnim USG wyszło mi za małe to wszystko niż powinno :( z moich wyliczeń był to 6 tc 4 d a serduszka nie było muszę jeszcze tydzień do kolejnego badania wytrzymać :( może wtedy się uspokoję

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
To i ja(my) do Was dołączyłymy :-)
Małego cudu spodziewam się około połowy marca 2016 r.
Trzymam za Was kciuki i za małego mojego robaczka, który dzielnie walczy o przetrwanie... Na dzień dzisiejszy 6tc+ (choć wg mnie to 5tc+) mały robaczek widoczny z echem serduszka i obok trzy razy większy krwiak i odklejajaca się kosmówka :-(
Leżę już ponad drugi tydzień na zwolnieniu i Duphastonie 3x1. Krwawienie ustało a strach ciągle siedzi mi w głowie...

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...