Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mam nudności sporadycznie mnie tylko zemdli i to tyle i dzięki za to bo niestety muszę chodzić do pracy :) za tydzień wizyta u położnej tu ona większością rzeczy się zajmuje i liczę że w końcu dadzą posłuchać mi serduszka naszego maleństwa i potwierdzą na 100% ilość maluszków :) nie wiem dokładnie dlaczego ale Pani doktor nie była pewna czy jedno czy dwoje :)

Odnośnik do komentarza

MamaMi1 trzymam kciuki za dobre wieści z wizyty i oby już było wszystko widać :)

Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, bo mnie tylko sporadycznie w samochodzie lub autobusie zemdli i to już jest okropne a co dopiero czuć się tak non stop. Oby szybko przeszły wam te mdłości i żeby do tych co ich nie mają nie zawitały :)

Ja jeszcze z synkiem na macierzyńskim, więc na szczęście nie muszę do pracy chodzić. Dziewczyny jak macie możliwość skorzystania z L4 to wykorzystujcie to na maksa na odpoczynek, bo po porodzie już dużo czasu wolnego nie będzie :). Ja się cieszę, że w poprzedniej ciąży byłam praktycznie całą ciążę na zwolnieniu. Wypoczęłam, mąż miał zawsze ciepły obiadzik naszykowany z czego był bardzo zadowolony, mogłam zająć się na spokojnie przygotowaniami do przyjścia synka :) na prawdę miło teraz wspominać, że ten czas przed porodem spędziłam w domu niż w pracy :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7gop5ez.png

Odnośnik do komentarza

Ja za to chyba jak tak dalej pójdzie to do porodu pojadę jakieś +30 kg. Niestety w UK jest tak że do trzeciego miesiąca nie traktują ciąży jako ciążę, trochę mnie to wytraciło z równowagi bo to moje pierwsze maleństwo/a ;) Mam nadzieję że w poniedziałek już się dowiem, zresztą to pierwsze badania jakie mi tu robią, nie wiem czego się spodziewać. Dzięki Bogu że dowiedziałam się w Polsce na urlopie zrobiłam USG i wszystkie badania przewidywane do 10 tc. i dzięki temu wiem że jest ok :D Choć nie wiem czy tak macie ale z niecierpliwością czekam na to poniedziałkowe żeby sprawdzić że wszystko dalej dobrze jest :D

Odnośnik do komentarza
Gość flight.attendant

Witam wszystkie przyszłe mamy :)

Po pierwsze to gratulacje dla każdej z osobna :*

Po drugie chcialabym dołączyć do marcoweczek z E.D.D na 15.03.

Dzisiaj zaczynam 7 tydzien mojej pierwszej ciąży. Oby dane nam było zostać na forum w pełnym składzie do samego końca.

Poki co na bieżąco śledzę wpisy i czekam na Wasze relacje po każdej wizycie.

Trzymajcie sie cieplutko :*

Odnośnik do komentarza
Gość Katie 81

Witam wszystkie nowe marcóweczki :-* Ja w pierwszej ciąży przytyłam tylko 6 kg. Moja Zuza urodziła się w 37 tygodniu ciąży cesarskim cięciem i ważyła tylko 2300g a teraz duża zdrowa dziewczynka- w listopadzie będzie mieć 4 latka :-) Ściskam Was wszystkie :-)

Odnośnik do komentarza

Krolewnazdrewna trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Ja juz po wizycie, ginekolog przypisała mi duphaston i powiedziała żeby niczym się nie stresować, że będzie dobrze i albo krwiak się wchłonie albo wydali z delikatnym krwawieniem.

Bad.woman ja na badania idę w sobotę wiec zobaczę jakie będą wyniki. Tez się boję o toxoplazmoze. W sobotę albo w poniedziałek będę miała wyniki.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7gop5ez.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...