Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość melenka

Wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość melenka

Witam dziewczyny. Niestety ale po porodzie totalnie zaczęły mi wypadać włosy. Są praktycznie wszędzie. Generalnie zapoznałam się z tematem i wiem, że dotyczy on bardzo wielu kobiet...
Tak czy inaczej zastanawia się czy można może wspomóc się jakimś suplementem. Karmię butelką tak więc myślę, że nie będę miała żadnych przeciwwskazań. Zastanawiam się nad nową serią CeCe Med Prevent Hair Loss z uwagi na bogaty skład: witaminy, cynk, biotyna... Czy któraś z Was miała z nią do czynienia? Wiecie gdzie można je kupić?
Generalnie dziewczyny na forach sobie je polecają ale nigdzie nie napisały gdzie można je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po porodzie suplementacja jest bardzo ważna :) Dzieciątko wyciąga z nas to, co najlepsze i najbardziej wartościowe, dlatego trzeba uzupełnić braki. Polecam suplementację "My Beauty System", która szybko odbudowuje zarówno włosy, jak i paznokcie. Ale ja wychodzę z założenia, że tabletki to nie wszystko. Pomyśl o szamponach na wypadające włosy ;)

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nakładaj na włosy drożdże zwykłe spożywcze, wiem, że brzmi dziwnie ale naprawdę pomagają. 3 razy w tygodniu przez co najmniej 3 miesiące i efekt będzie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie wiem gdzie kupić to o czym piszesz, ale za to mogę ci polecić ampułki Royal Placenta (firmy joniline) pierwsze opakowanie kupiłam od znajomej fryzjerki (ok 55 zł) drugie znalazłam już na allegro(ok 30 zł). Stosowałam różne preparaty ale nic nie dawały , mi faktycznie pomogło po ok 2 tygodniach przestały wypadać i zaczęły wyrastać nowe. Ja stosowałam ok 6 tygodni , zalecane jest ok8.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidzbmh5gg4f5ku.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można kupić szampon przeciw wypadaniu włosów oraz odżywkę z tej samej serii, robić okłady z drożdży, pić len (mi bardzo pomógł), wspomagać się tabletkami a do tego kupić ampułki typu Exagon, które też regenerują włosy. Warto udać się do lekarzy porobić badania, być może jest inna przyczyna, której trzeba zapobiegać jeszcze inaczej :)

Czy akcesoria łazienkowe albo patelnie kamienne są dobrym pomysłem na prezent?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre są wcierki z czarnej rzepy, tylko trochę śmierdzące i ciężkie w stosowaniu, bo jeśli włosy lecą z całej głowy to trochę ich musisz zużyć, a do tego to się wciera w skórę głowy. Oprócz tego polecam Ci multiSkrzyp z pokrzywą, drożdżami i skrzypem, ma bardzo dobry skład. Tylko pamiętaj, by brać to przez kilka tygodniu, bo to nie jest preparat, który pomaga po dwóch czy trzech tabletkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat Skrzyp mi nie pomógł wcale, można brać i się w sumie łudzić że pomoże. Ja proponuję wybrać się do dermatologa i renomowanego salonu fryzjerskiego. Ich opinie na pewno bardziej pomogą ;)

Czy wesele w hotels in lublin będzie drogie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joanna 19

Mi też osłabły i teraz nie są już takie gęste, ale na szczęście wystarczyło obciąć na krótko i przez 2 lata nie farbowałam. Ale kieyś stosowałam siemię lniane na wzmocnienie włosów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regeneracja włosów po porodzie to niezłe wyzwanie :D ja sama pamiętam jak w ciąży miałam piękne, gęste i lśniące włosy a niedługo po tym jak urodziłam synka moje włosy stały się nijakie i zaczęły wypadać garściami. Postawiłam wtedy na naturalną pielęgnację i nie pożałowałam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zilka

to czesty problem - na pewno wszystko z czasem wroci do normy ale dla pewnosci zrob sobie niezbedne badania zeby sprawdzic czy wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość renata3

Ja po ciąży stosowałam szampon Pilfood :) Niby wiem, że wypadanie po ciąży jest normalne, ale myślę, że nigdy nie zaszkodzi wzmocnić dodatkowo włosy, zwłaszcza po takim obciążeniu organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jazzy

Ja też stawiam na naturalną pielęgnację, ale w pewnym momencie zwątpiłam, bo moje włosy były już dosłownie wszędzie, po całym mieszkaniu, tylko na mojej głowie coraz mniej... Koleżanka namówiła mnie na plastry dermastic. Przekonała mnie, bo pamiętam, jakie miała problemy z wypadaniem włosów, a teraz ma znowu gęste i piękne. Zaczęłam używać tych plastrów i chyba nareszcie będzie dobrze z moimi włosami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można połączyć naturalne składniki, zioła, płukanki ze zdobyczami nowoczesnej nauki. Zanim jednak cokolwiek, to może jednak wizyta u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Płukanki to bardzo dobry sposób ja ziłowe robię i widze efekty jeśli chodzi o porost włosów. Ja mam niestety rzadkie i nic nie mogę z tym zrobić, teraz chcę mieć doczepiane włosy tape on ale nie wiem jak to się dokładnie dobiera, jaki odcień i długość wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie mogę polecić wcieranie w skórę głowy odżywkę Jantar z bursztynem lub olej z łopianu. Nie są to drogie rzeczy a już po miesiącu miałam mnóstwo nowych, maleńkich włosków na całej głowie! Plus przy oleju z łopianu wcierałam w całe to stały się dużo gładsze i lśniące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie wypda bardzo dużo włosów zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Stosuje różne preparaty, ale nie znalazłam jeszcze takiego, który byłby naprawdę dobry. Myslę, ze to już taki urok moich włosów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...