Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość melenka

Wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dunilka

Miałam straszny problem z wypadającymi włosami po porodzie. Koleżanka z prazy poleciła mi tabletki Vitapil i rzeczywiście po 2 miesiącach włoski zrobiły się bardziej gęste i miałam mnóstwo baby hair.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też od jakiegoś czasu strasznie wypadają włosy, mam wrażenie, że to wina hormonów, ale nie wiem co z tym zrobić... Do tego przetłuszczają się strasznie i mam wrażenie, że wcierki powodują, że muszę je myć jeszcze częściej... Z czego można zrobić płukankę, która pomoże na oba problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zaczęły bardzo intesywnie wypadać włosy i szczerze mówiąć czuje się na tem moment bezradna, bo boje się, że zaraz zaczną mi się robić prześwity. Łykam tabletki, mam specajlistyczne szampony i odżywki a to dalej nie pomaga...nie wiem co powinnam robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ulka_p, warto zrobić chociaż podstawowe badania z krwi i moczu. Dobrze też odwiedzić dermatologa, jak nie pomoże, to zapytaj go co dalej robić, do jakiego specjalisty jeszcze pójść.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sanderson

Łykać skrzypowitę/biotynę, zrobić badania na poziom żelaza a pzoa tym ograniczyć suszenie i prostowanie, używać dobrej jakości nawilżających odżywek i olejować włosy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej kurację od wewnątrz wspomóc dobrym szampnem przeciwwypadaniu włosów. U mnie sprawdza się połączenie Biotebal tabletki + szampon przeciw wypadaniu włosów Radical

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy poważniejszych zmianach hormonalnych takie typowe suplementy niewiele pomogą.
Myślę, że najlepiej będzie zacząć po prostu od znalezienia leku. A chyba jest coś takiego. Podobno w internecie można kupić Mediceuticals - podobno właśnie dość skuteczny lek ze Stanów. Znajomej podpowiedział trycholog. To taki środek z naturalnymi składnikami, bez rzeczy, które mogą szkodzić włosom - niby oczywiste, ale też nie do końca w przypadku niektórych suplementów. Warto szukać czegoś takiego, albo p prostu wybrać się do trychologa i sprawdzić, co on pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniołek15, moja siostra i kilka koleżanek lata temu przedłużały sobie włosy. Każda z nich zrobiła to tylko raz. Drugi raz nie chciały.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość superNatalia

Mnie się wydaje, ze z takim problemem najlepiej radzić sobie od wewnątrz. Same szampony czy odżywki niewiele pomagają. Chyba najlepiej zwrócić uwagę na naszą dietę i ewentualnie spróbować zastosować jeszcze jakieś witaminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kobiety, miałam ten sam problem z wypadaniem włosów, znalazłam firmę kosmetyczną której produkty mi pomogły. Szampon odżywka i witaminy a moje włosy zyskały nowe życie. Firma souvre, słyszałyście może? Moja koleżanka jest tam sprzedawcą i mnie w to wciagneła. Z chęcią pokaże wam rezultaty innych kobiet bo ja niestety nie robiłam sobie zdjęć. Ale efekt jest niesamowity. Mają też produkty które pomagają na blizny i rozstępy po ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wilmina

No i trzeba wziąć równiez pod uwagę, że wypadanie włosów po ciąży jest fizjologiczne. Włosy nie wypadają w ciąży, a zaczynają wypadać po jak hormony sie stabilizują.Ten okres trwa kilka miesięcy, z czasem jednak wszystko wraca do normy.
Jesli jednak pomimo to włosy nadal Wam wypadają, polecam zabieg dermapenem [reklama usunięta]. Jest to niewielkie urządzenie wielkości dlugopisu, które pozwala na wprowadzenie substancji odżywczej w głąb skóry oraz pobudza wzrost włosów. Najlepiej wybrać się dla dobrego efektu na przynajmniej kilka sesji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj mi również włosy leciały gradem w okresie laktacji i pamiętam, że wtedy najlepszym co zrobiłam to dosyć mocne cięcie włosów metamorfoza wyszła mi na plus, jeżeli jesteście ze stolicy to polecam In Harmony, widać ze panie mają duże doświadczenie i wiedzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny ja sobie kupilam vitapil mama, można go brać po porodzie nawet karmiąc piersią, jużmam wrażenie że włosy zrobiły się trochę mocniejsze a biorę dopiero kilka tygodni. Te witaminki mają bogaty skład, kwas foliowy, żelazo, krzem który super działa na włosy i inne skłądniki które dbają też o skórę głowy.

monthly_2019_05/wypadanie-wlosow_75096.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dobrze ze teraz ze wszystkim mozna sobie poradzic, nawet z tak uporczywym wypadaniem wlosow z jakim ja musialam sie borykac, gdyby nie Klinika Przeszczepu Wlosow w Warszawie i zabieg transplantacji to juz chyba nie mialabym nic na glowie, sa swietni, polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio odwiedziłam salon [reklama usunięta], wybrałam się na profesjonalny zabieg dogłębnie odżywiający i podcięcie i problem z wypadaniem włosów bardzo się zmniejszył :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magaTa

A jak u nich z tempem dostawy, bo kiedyś zamawiałam w innej aptece internetowej i to była tragedia a nie ukrywam, że opcja fajna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...