Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

No to mi z clo wydłuży się cykl myślałam nawet ze jestem w ciąży. No ja mam nadzieję że zaskocze w tym miesiącu.
Do tego,, ciśnienie,, mam jeszcze bo 2 listopadzie kończy się wychowawczy i chciałam żeby jedno wyskoczyło po drugim.
A ze mam bardzo czla sytuację z pracodawcą to chciałabym uniknąć składania wniosków o przedłużenie wiem że mam do tego prawo ale wiecie....
Oczywiście decyzja o drugim dziecku jest związana z tym ze nasza cora ma już 2 latka a ja 31 więc najwyższy czas postarać się o towarzystwo.
Miło jest wejść tu z kimś pogadac a nie cały czas myśleć o tym sama.

Odnośnik do komentarza

No to mi z clo wydłuży się cykl myślałam nawet ze jestem w ciąży. No ja mam nadzieję że zaskocze w tym miesiącu.
Do tego,, ciśnienie,, mam jeszcze bo pod koniec listopada kończy się wychowawczy i chciałam żeby jedno wyskoczyło po drugim.
A ze mam bardzo ciężka sytuację z pracodawcą to chciałabym uniknąć składania wniosków o przedłużenie wiem że mam do tego prawo ale wiecie....
Oczywiście decyzja o drugim dziecku jest związana z tym ze nasza cora ma już 2 latka a ja 31 więc najwyższy czas postarać się o towarzystwo i ja jestem na to,, gotowa,,
Miło jest wejść tu z kimś pogadac a nie cały czas myśleć o tym sama.

Odnośnik do komentarza

Mila123, na pewno to wiesz, ale presja czy frustracja to zły doradca. Wiem też, że ciężko się tego pozbyć,kiedy wokół same ciąże albo pytania o dziecko... Po naszych doświadczeniach nie nastawiam się absolutnie na nic na przyszłość. Oczywiście chciałabym, aby nasza córeczka miała rodzeństwo w przyszłości, ale jeśli zdarzy się tak, że niestety go nie będzie, to jakoś to zaakceptuję.
Ta ciąża to dla mnie cud. Może właśnie dlatego "zaskoczyłam", bo wiedziałam, że w najbliższym czasie nici z potomstwa. No bo skoro na lekach się nie udawało to tym bardziej bez.
Ciekawe jakie długie będziesz mieć cykle, u mnie się właśnie skróciły. Może akurat uda się teraz albo w następnym :) a masz monitorowania u lekarza? Ja dzięki temu wiedziałam, kiedy mam owulację, choć ta wiedza jak się okazało nie przysłużyła się nam za bardzo, bo dziecka i tak nie było, a wszystko poszło swoim torem, ostatecznie szczęśliwym dla nas :)
Ja to nawet nie miałam siły zapisywać się na jakieś fora typu staraczki czy coś. Dobijała mnie każda ciąża, zwłaszcza takie, kiedy kobiety paplały wszem i wobec, że oto rozpoczynają starania, a za chwilę bach, jest ciąża. Wyć mi się chciało bo u nas lata mijały i nic, do tego te wszelkie sugestie i pytania, jakby to miało w czymkolwiek pomóc :/ :(

Odnośnik do komentarza

Edziolek31 i jak test owu coś pokazał?
No ja jestem ciekawa jak będzie u mnie.
Czy w tym miesiącu testy owu pokażą 2 kreski. Miesiąc temu pokazały działalismy ale niestety, sama jestem zdziwiona że owu była no nie wiem może nie trafiliśmy.
W poprzednich 3 miesiącach j testy ani razu nie pokazały że była owulacja a jak wzięłam clo to pokazało ale nie zaskoczyło

Odnośnik do komentarza

No niestety Edziolek31 też ujemny ale ja, sama nie wiem jak z tymi testami.
Tak jak mówiłam w tamtym miesiącu wyszedł pozytywny i wyszła dupa.
A jak starałam się o 2 dziecko to wychodziły ujemne testy a zaszalm w ciążę.
Może masz słabe stężenie tego LH czy jakoś tak i dlatego slebe ci wychodzą.
Nie patrz na testy u działaj może się uda.
Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Wiem. Dziękuję za te słowa do 30 jeszcze długo więc wszystko może się zdarzyć. Rano wyrzucalam wczorajsze testy z rana na 2 nic a na trzecim wyraźna 2 krecha. No uwierz mi byłam w szoku mimo że wiedziałam że ten wynik nie ważny,tym bardziej że pierwszy raz coś takiego zaopserwowalam. ale dzisiaj zrobiłam i Neg. A później coś dziwne uczucie i mówię i po starania bo już ślady w toalecie na papierze. No cóż kolejny miesiąc w d.... Strzelił

Odnośnik do komentarza

No powiem ci ze nasza psychika może dużo zdziałać. Mnie tydz. Po dniach płodnych też brzuch bolał ale pytałam się gin to mówił że bóle mogą się zdazyc,wiec przestałam na to patrzeć. Oj dla mnie nospa to zaslaba musiała bym chyba z kilka wziąść. Poczekaj jeszcze masz jeszcze 10 dni więc na spokojnie

Odnośnik do komentarza

Wiesz co mnie tak owszem kłują.Jak pisałam wcześniej miałam okropne też bóle podbrzusza oraz prawego jajnika nie wiem czy tak powinno to być,ciężko stwierdzić był moment że chciałam zadzwonić na pogotowie.Ja skończyłam drugą fazę z Clo 2 tabl.od 5-10 dnia teraz będę zaczynać trzecią fazę 3 tabl.Jeżeli znowu wystąpi taki okropny ból to już tego nie zlekceważę.Każda kobieta ma inny organizm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...