Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

No właśnie nie. miała ciągłość 6 cykli. Więc sama nie wiem czemu,akurat tak zrobił. Ale od tamtego roku chodzę do innego gin i powiem że nie żałuję bo wytłumaczy wszystko jak należy. Ale teraz sama zrezygnowalam że starań ten cykl jest 4 i ostatni. Zobaczymy co czas pokaże

Odnośnik do komentarza

Ja też chodzę do gina, który wszystko wytłumaczy, odpowie na pytania. Widać, że mu zależy. A to badania, to usg kontrolne. Idę w poniedziałek to pewnie zrobi usg. Będzie to 16 dc i mam nadzieję, że będzie coś widać. Bardzo bym chciała.

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Sama byłam w szoku ze tyle. Ale udali się za ostatnim razem bo odpuscilam. Hmmmm wyniki mamy wszystkie ok no cóż może za dużo na głowie jest i dlatego tak nie wychodzi. Mamy w domu 2 łobuzow 13 lat i 10 lat. A no niestety nasze wspólne maleństwo musieliśmy pochować była by 3.. Poczekam odpuszczę i się okaże czy czas coś przyniesie. Ewa powodzenia na kontroli

Odnośnik do komentarza

Dziś zaczynam brać clo... Lekarz nie zalecił monitoringu, ale chyba sama go o to poproszę. Trzy lata temu miałam torbiel jajnika i laparoskopię i od tego czasu ten jajnik nie pracuje :( Nie chciałabym, żeby sytuacja się powtórzyła.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Powiem szczerze, że zawsze omijałam szerokim łukiem wszelkie fora, myśląc, że to strata czasu i wywoływanie jeszcze większych frustracji, ale zaczynam się przekonywać, że w grupie siła :) Trzymam za was wszystkie kciuki!

Odnośnik do komentarza

Cześć
Lekarz zalecił mi branie clo od 5-10 dnia, wiec wzięłam 6 tabletek a tu widzę ze każda z was brała 5 tabletek i tez tak ulotka mówiła Hmm co to spowoduje ?

Dodatkowo jak lekarz przepisywał mi clo to cykle miałam po 31 dni a ostatnio 43 dni. Wzięłam tab od 5dc czy nie powinnam później ?
Widzę ze dużo z was ma monitoring cyklu. Co to daje?

Odnośnik do komentarza
Gość Staraczka.

Powiem wam kobitki że ten cykl jest mega dziwny mamy dziś 11dc 2 dni temu wzielam ostatnia tabletke clo, ale od początku cyklu non stop bym sikala co chwilę mam pełen pęcherz masakra jak pójdę do gin na monitoring to się spytam czy może być to skutek clo. A wy jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...