Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.. Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć. Mam endometrioze 4 stopień. Prawie 6 miesiecy temu miałam laparoskopie.. usunięta torbiel i zrosty, jajowody obustronnie drożne. Właśnie zakończyłam 1 cykl z clo.. w środę ma przyjść @. O dziecko staramy się z mężem już 1.5 roku. I z miesiąca na miesiąc jest mi coraz trudniej.. przeczytałam już chyba wszystkie możliwe fora dotyczące niełatwych staranek o dzidziusia.. I widzę że dużo nas..

Odnośnik do komentarza

Tak intensywnie staramy się od roku, jesteśmy półtora roku po ślubie, ale wcześniej nie zabezpieczaliśmy się niczym i też nie wychodziło. W lutym oszalałam ze szczęścia na chwilę i do tej pory niestety siedzi mi to w głowie. Byłam pewna, że po poronieniu zajście w kolejną ciążę to pikuś, dużo koleżanek miało takie przejścia i za chwilę były w kolejnej, zdrowej już ciąży. Puste to życie tylko we dwoje...

Odnośnik do komentarza

Kurde u mnie chyba lipa w tym cyklu. Jeden pęcherzyk ma prawie 4 cm i nie pękł :( Gin powiedział, że pewnie już nie pęknie i sam się wchłonie a drugi nie wiadomo czy pękł...Wygląda jakby pękł ale nie mógł tego jednoznacznie stwierdzić...hm dziwne trochę, no w sumie ja się nie znam na tym. Powiedział też żeby nadal probowac w tym cyklu i nie tracić nadziei heh... A jak się nie uda to jeszcze jeden cykl z clo i potem co innego będę brać a jak pęcherzyki nie będą pękać to trzeba będzie zastrzyk zrobić. Kurde nic nie kumam z tego ale niech tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki na spokojnie będzie dobrze ja za wszystkie trzymam kciuki. Ja też mam tak że przychodzi @ i zalamka ale z jednej strony wiem że może kolejnym razem. Wiem już sama po Sobie że nie można o tym myśleć i ja w tym cyklu zaczynam tak myśleć. Trudno się mówi bo ten cykl i tak stracony

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim mogę do was dołączyć? Z mężem jestesmy półtora roku po ślubie staramy się od roku... I nic... Mamy juz badania z kliniki niepłodności. U mnie wyniki są super wszystkie książkowe u męża niestety z ruchliwoscia słabo jest... Bylismy wczoraj właśnie na wizycie dostalam clo pije od wczoraj przez 5dni mam pic a 19 mam wizytę u lekarza. Mąż dostał tez jakies witaminy. Zastanawiam się po co mi te tabletki skoro mam dobre wyniki i owulka jest co miesiąc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...