Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja clo biorę drugi cykl zero bólu brzucha nawet nie czułam owulacji cykle bez monitoringu bo lekarz stwierdził że nie potrzebny. Czy wy też nie czulyscie owulacji nawet śluz nie wyglądał na płodny raczej biały wodnisty. Jestem w 20dc . Straciłam nadzieję .

Odnośnik do komentarza

Nie ma wyjścia. Trzeba się wyłączyć i myśleć na chłodno. Warto też pamiętać, że każdy organizm jest inny. Jedna zajdzie przy 1 cyklu Clo a druga dopiero po 4 albo 5. Nie ma reguły. To też nie jest tak, że jak jest owulacja i stoaunek to od razu musi być ciąża. Dużo czynników wpływa na to. Trzeba być dobrej myśli. Na każdą z nas przyjdzie kiedyś pora. Głowy do góry. Będzie dobrze. :D

Odnośnik do komentarza

To mój trzeci ostatni cykl z Clo.Odpuszczam kończę,robię przerwę za dużo myśli za dużo starań wszystko na marne.Ten rok mieliśmy ciężki z mężem.Zmarła nam mama 13.06 miała raka a chcieliśmy zdążyć z dzidziusiem żeby się trochę ucieszyła żeby przynajmniej wiedziała....nie udało się.Mąż tydzień przed śmiercią mamy wylądował mi na OIOM w śpiączce był,stan bardzo ciężki o mało go nie straciłamMiesiąc temu wypadek samochodowy męża ledwo uszedł z życiem Mało tego w marcu miał wypadek na motorze.Miałam dość.Mój pobyt w szpitalu i ta laparoskopia.Przepraszam ale musiałam to z siebie wyrzucić i napisać o tym.Odpuszczam na pół roku.Muszę się uwolnić od tych wszystkich myśli i wyluzować.Trzymam za was wszystkie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Edziolek, w życiu nie może być tylko pod górkę więc odpocznij od tego wszystkiego, na ile jesteś w stanie, poszukaj sobie jakiejś odskoczni. Zachęcam też do skorzystania z psychoterapii. Mnie to kiedyś bardzo pomogło. Czasem warto oddać się w ręce specjalisty. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...