Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paula1671

Ja może i mam jeszcze czas, nawet parę lat spokojnie ale tutaj bardziej chodzi o mojego partnera. On ma 32lata i chce żeby był w miarę młodym ojcem a też im będzie starszy tym trudniej będzie mu splodzic dziecko.
Oczywiście nie uważam że 32lata to 'starosc' nie zrozumcie mnie źle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lena256

Ja "powinnam" zajść możliwie jak najszybciej, póki mam krótki staż z cukrzycą i brak powikłań z nią związanych, dlatego mój diabetolog "zaleca" mi ciążę. A druga sprawa, że po prostu z mężem bardzo chcielibyśmy już być rodzicami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Mój mąż ma 38 lat i też bardzo by już chciał zostać ojcem :( Na szczęście lekarz powiedział, że młodsi mogą mu pozazdrościć wyników badania nasienia ;) Naprawdę staramy się bardzo zdrowo żyć, żadnych nałogów, dużo ruchu, sportu, odpowiednia suplementacja...ale jak widać póki co to nadal za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani K

Dziewczyny wczoraj rano różowy śluz potem cały dzień nic tylko odrobinę wieczorem.
Dziś rano to samo i teraz nic...
Miałyście tak po progesteronie? Nie wiem czy to przez progesteron czy on blokuje @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani K

Konkretnie biorę luttagen ale to to samo.( w aptece dała mi zamiennik) ale pierwszy raz.
Wcześniej brałam luteine dopochwowa ale nie miałam takich zabarwiem śluzu jak teraz. I to tylko rano przy porannej toalecie, wczoraj i dzisiaj. A i brzuch praktycznie przestał boleć... czasami coś poczuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Ale czy w tej chwili bierzesz czy odstawilas i czekasz na @? Który masz dzień cyklu? Ja w trakcie brania duphastonu np nigdy żadnych plamien nie miałam ani różowego śluzu, ale gdy już skończyłam brać to czasem też się pojawiał taki śluz z dwa dni przed miesiączką i też raz był, potem do końca dnia nic i znowu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Takie długie cykle masz? Ja bym póki co czekała do niedzieli a jak w pon nie będzie @ to bym zrobila betę. Trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

To jakoś później zaczełas brac te leki chyba skoro dziś 30 dc i nadal je bierzesz. Zwykle lekarze od 16 dc każą brać przy takich cyklach jak ty masz ale jak widać roznie przepisują. Nie możemy podważać za bardzo ich decyzji. Ja też biorę do niedzieli duphaston, dziś jest 23 dc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agasss

Ja na duphastonie w sumie dzięki niemu jestem w ciąży po raz 3 Wam życzę też owocnych starań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Ja mam dzisiaj 34 dc. @ brak ale może jutro się pojawi. Pisalyscie, ze przy Clo cykl moze sie wydłużać więc czekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Ciekawa jestem czy mnie też się wydłuży po clo... póki co piersi strasznie mnie bolą. Przez 8 miesięcy brania duphastonu jedynym pozytywnym skutkiem jest powiększenie się biustu o jeden rozmiar ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze kaś nie mam pojęcia tak długie Cykle że ja to nie wiem kiedy pęcherzyk jest odpowiedni patrząc po cyklach jak masz po 60 to ok 30-40 powinnaś mieć owu wydaje mi się że 12dc to 9 mm to powinno jeszcze coś z tego byc nie słuchaj dr działaj za kilka dni może coś się wykluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...