Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Staraczka.

Powiem Ci Ewcia że moja od kilku miesięcy jest dziwna ale ta w tym miesiącu wogole @ nie przypomina. Cycki dziwnie bolą i wogole jakoś tak za przeproszeniem do du.. się czuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Właśnie jestem w trakcie no i pokazują się tylko negatywy. Ale nie minęło 5 minut raczej nic się już nie zmieni. Więc brak ciąży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Kurczę :( Te hormony robią z nami co chcą :( Ja to już nie wiem czy iść po test czy czekać. Dziś 26 dc ale moje cykle przeważnie tak krótkie były. W jajniku coś kłuje, cycki bolą a poza tym żadnych innych objawów @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Monia czyli jak powinna być dziś czt jutro. Mnie cycki też bolą ale potrafią nawet cały miesiąc boleć. Dokładnie oj te hormony wszystkiemu są winne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Najgorsze że tak mnie kolano boli, że nie chce mi się z domu wyjść :( Wczoraj wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu więc zwykle po dwóch dniach był okres,pewnie tym razem też tak się stanie, albo się wydłuży cykl skoro owulacja była później. Aj tam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Aj tam Ewcia a co ci szkodzi. No domyślam się że bolu ale chyba wiedzieć wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Dobra wyszłam i kupiłam hehe ale teraz to i tak bez sensu robić, zaczekam chyba do jutra rano bo coś czuję, że tylko zmarnuję ten test ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Super Monia. :) trzymam kciuki. Lepiej zmarnować 8zl na test niz nasze cenne zdrowie psychiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Zrobię jutro rano jeśli będzie jeszcze potrzeba ;) teraz mam mocz mocno rozcieńczony bo dużo piłam od rana hehe i obawiam się, że bez sensu robić teraz test ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

O kurde. Ale nie ma sie co załamywać. Co ma być to będzie. Chyba nie mamy na to zbyt duzego wplywu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimi nie słuchaj gin a działaj co ci szkodzi mi gin mówiła to samo że raz za małe i wychodzi ze owu to za jakiś tydz a raz za duże i co jestem w ciąży.
Niektóre płodne maja po okresie inne o czasie inne opóźnione a inne przed okresem nie ma reguły każda ma inne cialo i Cykle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaś92
Proszę o radę.
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Ty masz 12dc i 9mm, ja mam 13dc i 12.1 i 11.3 więc możliwe że nam się owulcja przesunęła:) nie traćmy nadziei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...