Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monia.zxc

Oo dobrze wiedzieć o takich metodach ;) Ja na początku roku miałam bardzo cienkie endometrium, też ok 5-6 mm i lekarz twierdził, że nie ma szans na ciążę, a jednak się udało, tyle że nie utrzymała się zbyt dlugo... Później zalecił stosować estrofem na poprawę endometrium. Po 2 cyklach stosowania całkiem rozregulowalo mi się wszystko. Cykle miałam wtedy po 35 dni, kiedy normalnie mam ok. 26 dni. Teraz zmieniłam lekarza i zobaczymy co ten "fachowiec" poradzi... Czekam na efekty do końca roku, a jeśli się nie uda to czas chyba podjąć bardziej stanowcze kroki, bo niestety nie mam czasu na czekanie na cud :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Cześć dziewczynki....
Ewcia więc tak wczoraj rano plamienie było czerwone a już w pracy jak byłam to zrobili się brązowe więc już nic nie rozumiem. Ale do sedna jak by nie było jajeczkowania to nic by nie było na usg to bym zrozumiała takie plamienia ale skoro jajeczko było. Aj jesteś w ciemie bita. Ogółem ten cykl taki dziwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edziolek31 mam pytanie jeszcze czy od poczatku brałaś od 5 dnia cyklu. Ja mam teraz też zacząć i nie wiem czy tak jak mówi lekarz od 5 czy może od 2 cyklu obawiam się tylko czy to nie będzie mieć wpływu na owolacje czy się nie wydłuży. Tamten cykl brałam od 2 dnia z góry Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Dziewczyny nie panikujcie i nie sugerujcie się tym, że ktoś brał clo od 2 a ktoś inny od 5 dc. To wszystko zależy od długości cyklu i innych spraw zapewne. Z tymi lekami nie ma żartów, więc raczej musimy zaufać lekarzowi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Edziolek a może ty jednak jesteś w ciąży :) Daj znać, co tam u lekarza wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie jestem panuje grypa jelitowa z tym że się wymiotuje.Endometrium 7mm nic pozytywnego dwa cykle przepadły pozostał ten jeden teraz ostatni.Dodatkowo gin przepisał mi Dufhaston od 16-25 dnia cyklu po dwie tabletki.Wizyta listopad po @ chyba że stanie się cud (w co wątpię) to do niego się zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Ja mam jutro wieczorem wizytę, zobaczymy co powie. Jedynym pocieszeniem dla mnie jest to, że siedzę teraz w domu i nie doświadczam stresu, który w pracy towarzyszył mi niestety codziennie. A to też często nie ułatwia sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani K

Jutro wizyta u gin, sprawdzi czy pecherzyki pekly. Ogólnie jakoś moralne mi opadły, powoli zaczyna mnie ćmić brzuch.... obawiam się że wskazuje to na tylko jedno....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

Oj dziewczynki będzie dobrze. Jak brzychol cmi to pekly ns spokojnie. Mnie w tym cyklu całkowicie morale padły mimo że był ostatnim starań a tu się pojawiło plamienie czerwone a potem brązowe trwało 2-3 dni i spokój no cóż trzeba czekać do @. Jak wizyty wasze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Dokładnie tak jak pisze Staraczka. Cmienie i bol moze zwiastowac pekniecie pecherzykow. U mnie wlasnie tak bylo. Bol taki, ze az mnie zgielo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Ja sie zastanawiam kiedy ewentualnie moge zrobic test. W poniedziałek bylam na usg to pokazywal, ze pekly. Ale kiedy dokladnie, od kiedy liczyc? W piatek i sobote bolal mnie brzuch wiec podjerzewam, ze wtedy mogly pęknąć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Staraczka.

No Ewcia poczekaj jeszcze ale jakieś w poniedziałek możesz zrobić sobie krew jeśli doszło do zapłodnienia to już powinno coś być widać z krwi. No mnie też rwalo jak głupie, ale w tym cyklu tylko lekko ćmilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Test najlepiej zrobić po terminie spodziewanej @, a teraz proszę zachować spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani k

Jestem po wizycie u lekarza. Tak więc ... dwa pecherzyki pięknie pękly, owulacja była bo jest ładna gruba śluzówka. Mam brać progesteron dwa razy dziennie przez 12 dni i potem test
Narazie wygląda to super ale to nie pierwszy raz więc.... pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Dobrzeee. Zachowuje spokoj, czekam i trzymam za nas kciuki :D testu z krwi nie zrobie bo nie mam żył i kazde pobranie to stres i ból. Zrobie ten bardzo czuły właśnie moze okolo poniedziałku/wtorku. Nie lubię tego stresu, zastanawiania sie. Staram sie wyluzowac ale ciężko. Dobrze, ze jutro juz czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

A u mnie tak się sprawa przedstawia.Są dwa pęcherzyki wielkie, jeden ma nawet 29 mm i niestety jeszcze nie pękły i nie wiadomo czy pękną, skoro takie porosły po tym clo a dziś 14 dc. Endometrium na szczęście w porządku, więc clo w tym temacie szkód nie narobił. Mam przyjść w piątek na USG znowu i się okaże, czy pękły. Czyli nadal w czarnej dupie jestem... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia.zxc

Aa i jeszcze tak mnie boli ten jajnik, że czuję go nawet jak siadam! Tylko jeden mi pracuje niestety. Myślicie, że taki ból może zwiastować pęknięcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolka93

Ja tez po wizycie u gin... mam pęcherzyk 14mm w 13dc wiec nici z tego wszystkiego :( to była moja druga stymulacja clo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_92

Monia, u mnie właśnie był taki ból ze nie mogłam chodzić, usiąść. Totalnie wyjęty dzień z życia i okazało się, że pękły. Lekarz zakładał po rozmiarze pęcherzyka, że stanie się to około srody-czwartku a miało miejsce piatek-sobota. Z czego w piątek to tak mnie ćmiło a w sobotę otworzyły sie bramy piekieł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...