Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hello, nie było mnie kilka dni, ale problemy z netem doprowadzały mnie do szału, więc odpuściłam.
Potem nadrabiałam, w między czasie goście i oto jestem:)

Jeśli chodzi o spanie(oczywiście nie chwalę Hani, bo wiecie...), u nas przy nocnej pobudce, sprawdza się odwracanie jej na boczki. Później koło 5 je mleczko. Odkryłam jeszcze, że z gołymi stópkami jej się lepiej śpi, więc poobcinałam śpiochy :)

Co do chęci jedzenia zupek, to u nas jest ogromna. Do tego stopnia, że Hanulka przy zakładaniu śliniaka już płacze. Owoców jednak nie toleruje:)

Ostatnio wpadł mi w ręce super królik, więc ugotowałam małej zupki. Ja gotuję wszystko razem i blenderuję. Doszłam do wniosku, że wywar jest pełen witamin, a Hani nie uczula, więc daję całość. Żółtko też dostaje. I skórkę chleba, więc gluten toleruje:)

Kasia, u nas też mały zaczął się budzić w nocy, jak siostra się urodziła. Boi się też wszystkiego. Nawet koopę robi przy otwartych drzwiach, bo wydaje mu się, że za oknem duchy się czają.

Magda, może suche powietrze w nocy, stąd to charczenie w nosku? Moja mała też patrzy przed siebie, jak jest noszona, ale z tego co piszesz, to nie ma powodu do obaw, bo podłoga u Was to bardzo ciekawa i kolorowa jest dla malucha ;)

Bass, ja też mam wrażenie, że małe dzieci widzą coś więcej niż my. Może rzeczywiście jakieś aniołki :)

Mamuśka, dziś kolejne podejście do diety. Ostatnio nie wyszło, bo goście przewalali się przez nasz dom w tym tygodniu. Ja zamierzam się ważyć tylko w poniedziałki na czczo, więc podzielę się, mam nadzieję sukcesem za tydzień.
Co do ćwiczeń fizycznych, to u mnie tylko hula hop.

Ewelajna, gratuluję spadku wagi. Jaką dietę stosujesz?
Ania, Tobie również:) pomimo pączusia :)))
Dobra, czytam dalej...

Odnośnik do komentarza

Aniu Tobie rowniez gratuluje spadku kg :*

Jeszcze nie dowiedzialam sie o tranie i wit d ale jutro juz bede wiedziala.

Kupilam kasze manna i jak dziewczynki dobrac proporcje zeby bylo jako sniadanie dla malego? Nie wiem ile wody i ile lyzek zeby porcja wyszla. Gluten juz zatorelowany i tak mysle za pare dni wprowadzic jako posilek taka kaszke manna.

Jakos dzis lub na dniach bedzie w biedronce promocja duze deserki za 4 zl a obiadki te mniejsze 3 w cenie 2.

W intermarche jest promocja do 10 lutego na mleko nan pro nestle 1600 gram za 60 zl a cena normalna to 90 zl.

Kowalska sto lat dla malutkiej :D

Rewolucja no w koncu jestes :D bo ile mozna czekac na Ciebie :D?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

olga dziekuję :) oby cos z tego mi zostało na dluzej!
Co do manny to ja czytałam że ekspozycja powinna trwac dwa miesiące, że dopiero po miesiącu mozna zwiększyć ilosc glutenu do 6 g manny... więc nie wiem czy dobrze juz podawac ją jako caly posiłek. Ale oczywiscie to zalezy od ciebie :)
Moja pediatra jest akurat z tych co każą dawać po troszeczku - żeby brzuszka nie obciążac, patrycja ma taką co ma inne zdanie :)
mmadzia dzieki za wyjasnienie, już myslałam że czegos nie wiem o jakims płatnym urlopie :P
Lusia na pewno nauczysz jeśc córeczkę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

To moze lepiej rzeczywiscie poczekac z ta manna :)

W ogole dziewczynki przed tym wszystkim co sie stalo z moim zdrowiem sobie cwiczylam codziennie i chodzilam codziennie po 7 km z malutkim. Po tym wszystkim co przeszlam to dostalam zakaz cwiczen, chodzenia na basen, dzwigania itd. W piatek bylam u lekarza na kontroli i pozwolil mi aktywnosc przywrocic :D

Wczoraj i dzis robilam abs mel b i umieram :P ale przez zastoj jak czlowiekowi miesnie rozleniwiaja sie. Brzuch mnie boli jakbym z 24 h brzuszki robila :P no i wracam do codziennych dluuuugich spacerow :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Olek dzisiaj znowu wieczorem był marudny płakał, ale mu jakoś po 20min przeszło, kupa nadal dorosła. Dzisiaj zrobiłam mu na spróbowanie 70ml kaszki mlecznej ryżowo-kukurydziana porcja zbóż z bobovity od 4 m-ca pysznaaa. mam nadzieję, że po niej będzie wszystko dobrze.

A co to taka mobilizacja na forum z ćwiczeniami? Ja czekam na rowerek stacjonarny od sis, mam nadzieję że się znajdzie.
Bo na tym mogłabym jeszcze poćwiczyć a tak to nawet się nie zabieram bo wiem, że może kilka dni i koniec.

Ja podaję słoiczki głównie bobovity, konsystencja ok. Podaję takie bo dostałam ich mnóstwo od kuzyna. więc na jakieś 2 m-c nie muszę nic kupować, może nawet dłużej. mamy chyba wszystko co wydaje bobovita :P takie szczęście.

aaaa włacha'! pomocy, wiecie że mnie nadal boli początek stosunku, chyba mam suchość w pochwie, bo pierwsze wejścia bolą jak nie wiem ;/ mam tego dość, bo zanim dojdzie do "poluzowania" to nie czuję przyjemności. ja z a 2 m-ce pójdę do gin to muszę powiedzieć, może jakoś pomoże.

poza tym włosy mniej wypadają, już nawet chodzę w rozpuszczonych :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na suchości więcej czułości :p takie hasło mi przyszło do głowy :p

No i problem ze spaniem Bartka rozwiązał się dzisiejszej nocy. Wieczorem po mm dostał dawkę ibum przeciwbólowo i spał pięknie do 3. Zjadł i śpi dalej. Już co prawda się wiercił ale i tak w porównaniu do tych dwóch ostatnich nocy to luksus. No i teraz nie wiem... przecież nie będzie codziennie dostawał przeciwbóla ???

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziołszki :D
Patrycja dzięki za info odnośnie żelu a ja sie dziwiłam i zastanawiałam skąd te ciągłe problemy z zapaleniami i bakteriami. To teraz już wiec a tez mielismy durexa zapachowt i słodki w uj. :/ weź wyrzucam to zaraz a u mnie też ciągle suchość pochwy jest :/ kiedy to mija? Myslalam ze po zaprzestaniu karmienia a tu okazuje sie ze chyba nie bo nie karmie juz z 3msc a suchosc dalej obecna. Juz nawet czasem klotnie o to sa bo moj twierdzi ze mnie nie podnieca itd no i wiecie a to taki typ że nie wierzy w nic takiego :/
Aha któraś pisała że od porodu nie była u gin no to dołacze chociaż wstyd sie przyznać też nie byłam. Nie ma kiedy poza tym przeprowadzka w czasie ciazy u nas byla i nawet nie wiem gdzie tu jakis gin jest w poblizu miejsca zamieszkania a do tego co w ciazy chodzilam za daleko mi jezdzic.

Odnośnik do komentarza

Ewelajna nie sprawdza sie nawet czułości wiecej :/ chociażby nie wiem jak długo nie zabawiał i już podniecona na maxa jestem to i tak sucho :/ już mnie to wkurza. Ehh przy pierwszym synu nie mialam takich problemow i rozterek bo w 5 miesiacu zostałam sama i przez 2 lata po porodzie nie spotykalam sie z nikim wiec nawet nie wiedzialam ze cos takiego jak suchosc pochwy po porodzie istnieje ;)
A tak z innej beczki jak idzie jedzonko sloiczkow lepiej? Ile już zjada bąbel?

Odnośnik do komentarza

Pewnie zęby skoro pisałaś że po ibumie spał o niebo lepiej. No u nas odpukac odkad napisalam ze sa problemy z jedzeniem to chociaz te pol sloiczka zje. Zobaczymy jak dzis bedzie bo w menu mamy ziemniaka ze szpinakiem. Szpinak nowosc wiec zobaczymy czy podejdzie. Planuje poł słoiczka podac :) a i dziecko mi tez coś zaczeło niespokojnie spać :/ o 22 sie obudziła z takim rykiem przerazliwym ale to na spiocha poprzytulalismy sie i bylo juz ok aczkolwiek niespokojny sen byl do rana az wstala. A wstala tez bardzo wczesnke jak na nia bo o 6.30 gdzie z reguły spi do 8 albo i dłużej :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...