Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kowalska ja kiedys podalam to co wczesniej przy katarze dr zapisała a katar wrócił po paru dniach. Aczkolwiek bez wizyty u lekarza sie nie obyło bo długo ten katar niedobry sie utrzymywał. wtedy dostaliśmy taki pół antybiotyk cokolwiek to znaczy i jest ale po nim przeszło i od tamtej pory odpukać spokój mamy. A utrzymywało sie cholerstwo (katar) dwa tyg ponad.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Witam się i ja w gronie przeziebionych maluchów...My w czwartek skończyliśmy antybiotyk a od soboty suchy kaszel. Wczoraj byliśmy u pediatry znowu, chyba niedługo dostaniemy kartę stałego pacjenta... przepisala tym razem petit drill 2x2,5ml i sinecod na noc 10 kropli + inhalacje nebu dose hialuronic 3x dziennie. Ja daję jeszcze nurofen forte 1,25 rano i wieczorem bo jeszcze zeby:-( a my dziś nie śpimy od 5.30.
Kubuś wczoraj zjadł pół słoiczka z babydream szpinak, ziemniak i smietanka. Zajadal aż uszy się trzesly i nic mu nie było :-) my dajemy słoiczki z Hippa, nie dodajemy wody, małemu tą konsystencja odpowiada natomiast z kaszkami i owockami mamy problem bo Nie wchodzą za nic w świecie...
Didus co u Ciebie?
K.Karolcia i tarczycowe mamy jak tam wasze wyniki badań? Ja dziś pędze do endokrynologa, aż się boję.
Miłego dnia :-)

Odnośnik do komentarza

Witam!
U mnie z suchoscia nie tak źle. Gorzej z ochotą na cokolwiek;( Niby jak już dojdzie do czułości, to jest super i sama żałuję, ze tak rzadko...
MamaOliwciiKubusia ja u endo byłam w listopadzie a kolejna wizytę mam dopiero w marcu. Dopiero będę wybierała się na badania, choć obiecałam sobie, ze zrobię kontrolne w styczniu. Niestety nie zrobiłam. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze ta suchość nie tylko mnie wkurza. M na początku twierdził, że przeżywam za mocno ale serio, możemy mieć długą grę wstępną a i tak nie jest tak jak kiedyś, kiedyś wystarczyła chwila hehe.... ale cóż mam nadzieje, że to tak jak z włosami nie długo przejdzie.
Olek zjada na raz słoiczek ale 125ml nie wiem czy ten duży zje, mamy już te duże po 6 m-c a kończymy jutro. Ale znając mnie matkę panikarę to dam cześć słoiczka i resztę później.
Rany jak ten czas leci... 6 m-cy z pamiętam jaki miałyśmy problem co zabrać do szpitala...

dobra muszę się ogranąć bo wybieram się do galerii :P ale nie poszaleje, bo w tym m-c się tak wycyckałam z kasy że masakra ;/

Odnośnik do komentarza

[bPatrycja a też żel można kupić w jakimś sklepie stacjonarnym czy tylko przez internet.

Dziewczyny karmiace mm czy wasze dzieci dalej się budzą w nocy na jedzenie. Ktoś ma jakiś patent jak to zmienić. Moj wczoraj rozmawiał z rodzicami 9 miesięcznego synka i oni powiedzieli ze juz od dawna ich syn śpi od 20 do 8 bez pobudek i on będzie to zmieniał. o 23 dał młodemu 210 mm z łyżeczka kleik a ten się obudził po 3,5 h;-)

k.Karolina a jak u was ze spaniem? Pomaga sciagniecie mleka ?

Odnośnik do komentarza

Witamy sie!

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi! Chyba najpierw musze ja jakos nauczyc stalych godzin jedzenia a pozniej rozszerzac diete! Juz sama nie wiem!

Silv - ale sie usmialam z tych duresowskich smakolykow :)

Wiem tysiac razy pisalyscie co na katar ale moja glowa to od jakiegos czasu jakby nie moja :( a drugi problem czy ja cos tutaj takiego znajde! Niby Lenka nie ma jeszcze kataru ale mam wrazenie ze ma trudnosc z oddychaniem i boje sie ze cos zlego nas czeka! No i kicha co chwila!! Tak samo jak mama!!! Nie pamietam kiedy chorowalam :(

Kadaga - u mnie to samo! Najchetniej to bym dala raz na tydzien hehe a jak juz mi dobrze to zaluje ze to codziennie tak nie jest!!!

Kowalska - spoznione buziaki dla Natalki na ten polroczek, duzo zdrowka :*

Milego dnia dziewczynki!

Odnośnik do komentarza

A dziewczyny mam takie pytanie może któraś się orientuje. Jeżeli pójdę ma wychowawczy i w tym czasie zajde w ciążę i wrócę na conajmniej jeden dzień do pracy pójdę na chorobowe a potem macierzyński to ile mi wypłaca tego chorobowego czy tam macierzyńskiego. Ktoś wie na jakiej zasadzie się to liczy?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
U nas problemu z seksem nie ma jak na razie wszystko jest ok.
Ja podaję małemu słoiczki z Hipp i gerbara, a deserki robię sama. A gotować zacznę jak mały kończy 6 mc to myślę że pod koniec lutego zacznę.
MamaOLIWCIiKUBUSIA przyznam się bez bicia że jak miałam iść w styczniu na kontrolę i zrobić badania to nie byłam, muszę się za to zabrać, chociaż zawsze coś jest innego do zrobienia, ale muszę iść aż się boję co moja dr powie.
mar86ta ja od samego początku ściągam mleko bo by mi piersi wyskoczyły jak bym nie ściągnęła mleka. I mąż karmi Kubusia tak o 1/1,30 w nocy i czasem obudzi się dopiero o 7 a czasem i o 3/4 to różnie ja już przyzwyczajona jestem. Po prostu myślałam że jak podam mm na noc to będzie lepiej ale nie wydaje mi się więc karmię dalej i nie mieszam już sobie w głowie hehe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

Ania125 jak dobrze pamiętam to Ty mrozisz obiadki dla Synka. Tak ?;-) jeżeli tak, to powiedz mi proszę (albo inne mamusie jezeli tez gotują i mrożą) jak je później rozmrazasz ? Wyciagasz np. Dzień wcześniej na noc do lodówki ? Czy rano i w temp pokojowe rozmrazasz ? A może zamrożone np do podgrzewacza ? :D

Odnośnik do komentarza

kadaga u nas z tymi sprawami tak jak u Ciebie. Aż czasami jestem na siebie zła i szkoda mi mojego męża. Chyba czas to zmienić :-)

Kowalska u nas jeszcze odpukac kaszelku nie było więc nie pomogę.

Bashia a inhalator masz? Jak tak to rób inhalacje sola fizjologiczna, powinno pomóc.

Wy już piszecie o dużych doniczkach a Ewa jak narazie zjada pół małego i chyba więcej na raz by nie wciągnęła. No ale my dopiero od półtora tygodnia rozszerzamy dietę.
I muszę się pochwalić Moje dziecko od wczoraj przewraca się brzuszek plecy i tak w kolko. A jaką dumna przy tym ze pełen obrót uda jej się zrobić :-D

Dzisiaj nasz wielki dzień :-D a ja nadal nie mogę uwierzyć kiedy to zlecialo...
No i z tej samej okazji mnóstwo buziakow dla Krzysia i Piotrusia od cioci i Ewuni :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Kowalska spóźnione Sto lat dla Natiśki! Piękny prezent :) zapewne kolejne lokowanie produktu :P

Olga kurde teraz to już mi głupio i nie ma dla mnie wymówki! Ty po ciężkiej operacji takie ćwiczenia?! Szok paraliż biorę się za siebie!

Fajnie ze wasze dzieci zjadają juz całe sloiczki. Mój to parę łyżek i gardzi!najlepiej wszedł brokuł ale po nim mega ból brzuszka :/

Rewolucja? Halo?

Wszystkiego najlepszego dla przystojnego Krzysia i pięknej Ewy :*

Piotruś

Odnośnik do komentarza

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PÒŁROCZNIACZKÓW!!!

Kowalska, ja podawałam małej wit.c w dużych dawkach(10kropli 2x dziennie). Katar i kaszel przeszły jak ręką odjął.

Misiaczek, ja wyciągam zupkę pół h, godzi przed podaniem, później podgrzewam w garnuszku, na malutkim ogniu.

Ania, dziwne rzeczy, bo moja zupka po rozmrożeniu ma o wiele więcej wody. Może dlatego, że zamroziłam nie w słoiczku, a w pudełku plastikowym.

Kasia, halo :)

Odnośnik do komentarza

aaaa a ja durna! Sto lat, sto lat, sto lat dla Wszystkich półroczniaków :)
Powiem Wam dziewczyny że w ciąży to różnie z moją głową było. Czasem człowiek nie myślał w ogóle, głupota jakaś ciążowa czy co? No i myślałam, że jak się dziecko urodzi to ta głupota też się rodzi i ktoś tam ją wyrzuca i trach... nie ma jej ! otóż nie !!! U mnie została !!!
Moje dziecko zjadło dziś ze smakiem pół słoiczka jarzynowej, choć wczoraj tą samą zupą gardziło. Jakież było moje zdziwienie ! Do tej pory dawałam Bartkowi zupę 11: 30 a o 13 mleko :))) a dziś wyszłam na spacer bez dawania zupy i wróciłam 13: 30 i posadziłam moje dziecko na leżaczku obok stołu a na stole stoi słoiczek i łyżeczka a Bartek gapi się jak nie wiem, a ja robię mleko. A se myślę dam mu tej zimnej zupy a ten dziobek na całą buzię otworzył i do jedzenia. No i wciągną pół słoiczka, dopił mlekiem i śpi sobie słodko. A ja go męczyłam rano. Głupia. Sama bym rano zupy nie zjadła...
No mam nadzieję że to to i że jutro znów nie napiszę Wam elaboratu o swojej głupocie...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

ewelajna ja też myślałam że to znika a u mnie się nasililo :-D

kowalska flips? O te chrupki ci chodzi?

Dziewczyny które kupują słoiczki w rossmanie. Czy zauwazylyscie że słoiczki z babydream po 4m-cu są z mieskiem? Bo z innych firm to dopiero po 5m-cu.

Aaa zrobiłam 3bita tak jak sobie obiecałam :-D i nie wiem jak wcześniej mogłam żyć bez tego ciasta, PYCHA ! Tylko w związku z tym ze mam 2lewe ręce to śmietanę 2razy ubijalam bo aż wstyd się przyznać ale robiłam to 1raz i jak się potem okazało wszystko zrobiłam nie tak. No cóż, całe życie się człowiek uczy :-D

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...