Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

kowalska o wow, a co z zastrzykami, pielęgniarka będzie do Was przychodzić, czy musicie jeździć. Zdrówka!!!
rewolucja- właśnie w naszym rossmannie nie było, ale będę jeszcze szukać
Julita28- ja mleko krowie podawałam starszemu synowi jak tylko skończył rok.
Ja kasze manną podaję na kolację do mleka, gotuje na wodzie taką o średniej konsystencji, wlewam do butelki i zalewam wodą, dosypuję mleko, a potem do kubka i daje. Tzn ja tak robię aż od wczoraj :D

Odnośnik do komentarza

rewolucja ja w ogóle nie dodaję mleka do manny :) robię na wodzie i taką podaję, jako dodatek do warzyw albo częsciej owoców :) małemu bardzo smakuje, zreszta to jedyny sposób by mu podac starte jabłko :) samego nie chce :P
z kaszek polecam Hipp jaglaną, Krzysiowi bardzo smakuje :) robię ją na mm. Ale zwykły kleik kukurydziany też lubi :)

Julita krowie mleko najwczesniej po roku a mówią że nawet poźniej, bo cięzkie dla brzuszka
Więc przetwory tak, samo mleko nie...

Janinka - ja tez mam te skarpetki i super Krzys się w nich bawi nózkami :)

kowalska powazna sprawa :( bądźcie dzielni!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

My po pierwszej dawce na pneumo. Olek (odpukać) spokojny, myślę że jak po każdym szczepieniu nic mu nie będzie.

Dałam dzisiaj Olkowi zupke wiosenna z koperkiem z gerbera po 6 mc mi smakowała, ale Oluś miał odruch wymiotny pierwszy raz.Ta zupka nie jest zmiksowana ma maleńkie kawałki warzyw, ale nie wiem czy to mu przekszadzało czy koperek intensywny? No nic musiałam coś innego podać.

Jutro idę się zaszczepić na wzw.
Kowalska zdrówka!

Olek poszedł spać po 22 jadł o 2 i spał do 9,30. pierwszy raz bez drugiego karmienie koło 7. Aż dziwne, bo ja wstawałam i patrzyłam na Niego czy wszystko ok. ciekawe jak będzie dzisiaj, ale karmienie mi nie przeszkadza.

Waży 8400 i wszystko prawidłowo.

Janinka - bodystocking super! My na walentynki chyba domu, poza tym m 13.02 ma urodziny ale też nie chcę się dać wyciągnąc do kina

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego dla polroczniakow! Ale ten czas szybko ucieka!

Moj Bartek tez najczesciej lapie stopy i wsadza do buzi bez pampersa. Ewidentnie tak dzieciaczkom wygodniej.

Ja zamiast mannej podaje pszenna z bobovity. Dzisiaj chyba jednak zaopatrze sie w manna bo najzdrowsza.

Odgrzalam dzisiaj malemu sloiczek zupki hipp po 6 m-cu i dla mojego to jeszcze za wczesnie. Konsystencja taka troche grudkowa podzialala wymiotnie i trzepal sie z obrzydzenia :-) musialam niestety wyrzucic bo przeciez dziecka meczyc mnie bede. Zauwazylam ze gestego jeszcze nie toleruje. Jak mi sie kaszka zrobi glutenowa za gesta to tez ma cofki.

Tez zastanawialam sie nad tymi skarpetkami z rosmana nawet dzisiaj mialam je w rece, ale stwierdzilam ze maly ma za duzo juz zabawek i nie ma co przesadzac :-)

Odnośnik do komentarza

Janinka Ty niedobra kobieto !!! jak możesz mi takiego smaka robić na pyszne ciasta... :)) A tak poważnie to bardzo dużo piekłam i wrzucę Wam parę zdjęć moich tortów dla dzieci które robiłam dzieciakom mojego brata i siostry. A co pochwalę się :)) tylko pewnie dopiero jutro bo muszę je zmniejszyć :/
Kowalska duużo zdrówka. Najgorsze są te noce, ale może nie będzie tak źle. Buziaki dla Was.
Bass co u Was??

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry czwartkowo:) my po wizycie u neurologa teraz odsypiamy wrażenia:)
Ewelajna ja mam ten sam problem szczypanie i drapanie. Czasem to naprawde boli, raz to aż stanely mi łzy jak mi przyszczypal ramie z boku. Nawet obcinanie częste paznokci nie pomaga bo i tak boli:(
Moj tez jest taki zaaferowany i skupiony jak dotyka twarzy tylko pozniej myk i sciska. Staram się mu mówić ze to boli ale na razie to raczej nie działa.

Dla wszystkich chorych dzieciaczkow zdrówka:)

Dziewczyny kiedy zaczelyscie wprowadzać gluten jak poznaly dzieciaczki wszystkie warzywa czy jak zjadaly caly sloiczek zupki ?

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Ewelajna Olek też szczypie, ciągnie za włosy i chce ugryźć ale nie ma czym hehe :P ale jak mnie zaboli to mówię ałaj i Olek zazwyczaj puszcza, więc może zapamiętał że na to słowo trzeb puścić.
Iwcia no chyba nie dorosły jeszcze do takiej konsystencji, bo smak zupy jest dobry. Ja też wyrzuciłam bo co z nią zrobić nie będę męczyć dziecka.

Dr powiedziała, że jeszcze się na zanosi na ząbki :P czyli czekamy...

myślę nad niespodzianką dla męża na urodziny bo prezent już dostał a tani nie był, więc myślę o czym co mogę sama zrobić :P albo jakieś jedzonko albo...

Odnośnik do komentarza

ewelajna zagląda a tu takie cuda!!! jestem w szoku, pod wrazeniem i pełna podziwu... że juz nie wspomnę jkabym chetnie pochłoneła jakiś, ten motylek mi najpyszniej wygląda:D Brawo!
Dziewczyny moj mały tez przy peiwrszych grudkach miał odruch wymotny (jak za słabo zblendowałam zupkę ) ale chyba głod zwyciężył bo mimo tego zjadł ;-) ale trwało to dwa razy dłużej...
janinka no własnie - zaczęłaś od produktów mlecznych i to ok, podobno samego mleka trzeba jak najdłuzej unikac...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

EWELAJNA podziwiam Cię kochana :) za to ze w diecie trwasz i za twe zdolnosci :) cudne torciki :)
Ja to ani piec ani gotować.

Poczułam dzisiaj nasze cudne dwa ząbki przy karmieniu :/ jak jej z góry urosną to mi sutka odgryzie :/
szczypanie i inne atrakcje u nas też. A najbardziej to dotykanie twarzy i wkładanie palców do nosa raz to aż mi krew z nosa poleciała bo tak mnie zadrapala.

KOWALSKA zdrówka :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki i dzidziusie :) Zdrówka wszystkim półroczniakom wczorajszym i dzisiejszym. :* Pisałyście o powrocie do pracy. Ja najchętniej bym została z mala przynajmniej do 3 rz a w miedzy czasie postarala sie o kolejnego dzidziusia. Niestety musiałam wrócić przynajmniej na kilkanaście godzin bo z jednej wypłaty nigdzie nie jest łatwo. Na poczatku bylo bardzo ciezko ale teraz juz jakos sie zorganizowaliśmy i dajemy rade. Musiałam wyegzekwować pomoc na M bo inaczej musialabym nie spać żeby ogarniać dom dzieci i pracę. Na cały etat sobie nie wyobrażam. Wyrazy podziwu dla wszystkich którzy dają rade.
Ewelajna- masz talent dziewczyno, ja to dwie lewe ręce do pieczenia. Tylko jeść umie :) Świetnie Ci idzie dieta, tez podziwiam bo ja pierwszy raz teraz na diecie bezmlecznej. Wytrwalam bo to dla malej ale ciężko, oj ciężko.

Karoleksz i co ta u neurologa?

Bass- jak się macie dziewczyny?

Mmadzia - w takim razie sie cieszę ze u nas zębów brak.
Ktora sierpniowa fasolka jeszcze bezzębna? Bo u nas sie nie zanosi nawet.
Zabrałam sie w końcu za gotowanie dla malej dziewczyny i malej jeszcze nic tak nigdy nie smakowało jak mija zupka :) Dala mi wiec motywacje malutka do dalszych wyczynów kulinarnych.

Odnośnik do komentarza

Ewelajna jesteś plastyczka? Bo że torty pieczesz to ok ale te dekoracje to arcydzieła:-) angry birds są po prostu boskie :-) ja namawiam mame żebyśmy otworzyły cukiernie bo ona świetnie piecze a ja zajęłwbym się strona estetyczna ale nie wiem czy umiałabym wszystko dopracować w takich szczegółach:-)
Inez u nas też zębów brak. Niby kiedyś szły ale chyba się zatrzymały:-)
Agatka dzisiaj wydoroslala i powiedziała "mamo ja już nie chce cyca"... Najpierw odrzuciła wieczorne karmienie więc przez kilka tygodni trwałym tylko o porannym a dzisiaj nawet tego nie chciała. Tak więc do końca 6 miesiąca jeszcze trochę podciągam a potem tyle. Cieszę się że obstawianie poszło tak gładko i w sumie z jej inicjatywy. Na początku założyłam że będę karmić 7-8 miesięcy i prawie się udało:-)
Oprócz tego Agatka przeszła chyba jakiś bezobjawowy skok bo od wczoraj pięknie łapie nóżki i ciągle mowi:-) co prawda nie jest to mama i tata ale po swojemu ciągle nadaje:-) i dzisiaj zjadła prawie sama całego kukurydzianego chrupka:-)
Jeśli chodzi o grudki w jedzeniu to jej od początku nie przeszkadzały... Ja od razu siekalam mięsko a nie bledowalam więc te grudki były cały czas i jest dobrze. Dzisiaj poruszyłam żółtko i tez weszło:-)
A u mnie przeziębienia ciąg dalszy:-(

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

U nas tez jest bezzebnie! W ogole tak czekalam na obroty malutkiego no i sie zaczelo szalenstwo. Sekunda i maly w innej pozycji. Teraz to trzeba miec oczy dookola glowy. Juz bym chciala zeby maly siedzial :)

Chorowitkom zycze zdrowka i mamie Silv rowniez!

Ewelajna to cudotworczyni z Ciebie! Podziwiam! I w ogole dzis tak sie do mnie wianuszek w sklepie usmiechal ale pomyslalam o Tobie i odrzucilam mysl zakupu tego slodycza i wyszlam z bulka tylko :D Jednocze sie z Toba :D

Aniu ale bedziesz szalona w walentynki :D maz bedzie zadowolony :D

Malutki tez mnie szczypie, drapie itd. Dzis to az mi kolczyka z uszu sciagnal.

W ogole Rudamaruda dostaje zolta kartke od nas no nie? ;)

Gdzie Justynka?

Jutro maly jedzie na nocke do dziadkow i juz za nim tesknie. Upije sie z tesknoty :P Przychodza do nas znajomi wiec szalenstwo jutro bedzie.

Ja juz zakupilam tran :) smak cytrynowy jest od 6 mca zycia. Taka promocje znalazlam, ze zaplacilam 35 zl za dwie butelki mollersa baby.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Bardzo Wam dziękuję. Ja po prostu lubię się bawić i mam do tego cierpliwość. Figurki do angry birds powstawały 3 dni. Nie mogę jeszcze znaleźć zdjęć Barbie i pilka nożna. Jak znajdę to tez sie pochwalę. Najchętniej zrobiłabym po torcie wszystkim naszym fasolkom ale nierealne niestety...
Olga widzisz doczekałaś się obrotów. Teraz się zacznie.
Ania zazdroszczę walentynek. U mnie nic nie będzie bo mój p. Nie obchodzi...
A i Olga cieszę się tez z tego, ze przeze mnie zrezygnowałaś ze słodyczy. Od razu mi lepiej...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...