Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo.

Mamuśka, fajnej imprezki, baw się dobrze.

Ania, fajnie, że pogoda dopisuje.

Cisza tu w ogóle jakaś, więc ktoś musi ją przerwać.

Mojemu dziecięciu wyszła dolna lewa dwójka i dziś zauważyłam górną prawą czwórkę, dziwne to jakieś, ale w zasadzie to nie powinnam być zaskoczona, że jej ząbki idą jak chcą.

Poza tym od kilku dni Zuzia grozi palcem i to wszystkim bez wyjątku, choć ostatnio najczęściej telewizorowi, już wie, że temu dziwnemu pudłu nie można ufać. :)

A i jeszcze takie pytanie, macie sprawdzone zabezpieczenia na szafki? Ostatnio kupiliśmy zabezpieczenia w Pepco i poległy w starciu z moją córką.

Miałam napisać coś więcej, ale Zuzik domaga się mojej uwagi, głośno nawołując mamam, mamamam.

Odnośnik do komentarza

Witam się piątkowo :)

Mamuśka, jak po imprezie?
Żyjesz? Jest kacyk? :)))
Co do drzemek w ciągu dnia, to u mnie nie wchodzą w drogę, bo muszę się zająć moim pierworodnym, który ani myśli o spaniu w dzień :)))

Ania, piękny widok :) uwielbiam górki :)

No, Kasia8309, jesteś wielka. Na pewno uda Ci się zrobić torta dla Zuzu:)
Zdjęcie super :) widać, że mała zadowolona :)
Zazdroszczę wypadu, kumpelą. Moje w większości się porozjeżdżały, ale w sierpniu się zobaczymy :-) tyle, że to kinder party będzie :)

Ewelad, Justynka, to spotkajmy się po ŚDM, już w sierpniu :)
No i Ewelad, powiadają w telewizorze, że pogoda Wam się poprawiła :) dobrze....

Justynka, ja tak jak moja koło koleżanka, uważam, że nie ma co ma tym etapie wprowadzać już butli.
Jeśli chodzi o mannę, to ja gotuję na wodzie, później dodaję dla smaczku łyżkę, dwie mm. U nas na forum króluje mleko Hipp. Według mnie jest ok :) Możesz go kupić w Rossmannie, bądź w Ridlu ( taniej )

MamaEwy, gratuluję pierwszych kroczków :) już nie mogę się doczekać, kiedy Hania zacznie sama chodzić....

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

KASIA też właśnie zauważyłam ze coś forum przycichlo, no ale jeśli większość tak jak ja czyta tylko w locie i nie ma czasu odpisać to tak niestety będzie :/

REWOLUCJA ja ostatnio jak ta wyrodna matka zostawiłam dzieci samopas a sama poszłam spać razem z Żaba. Tak mnie dopadło że musiałam...

Jest 17 moje dziecię drzemie a ja dopiero obiad robię...

Wczoraj mieliśmy pierwsze próby chodzenia po trawie i idzie nam wyśmienicie wręcz :) dobrze ze miękko to upadki nie bolą :)

KASIA moja dzisiaj też zaczęła tytyty robić paluszkiem :) tylko tak dziwnie bo zamiast co unieść to ona go w dół daje a resztę palców do góry :) No ale mnie nie dziwi już ze moje dziecko wszystko robi jakoś na opak :)

Co do pogody to u mnie dziś skwar taki ze aż się ze spaceru wrocilysmy bo się nie dało iść :/ ja chętnie wyśle choć połowę tego słońca.

Powiedzcie mi kochane jak wasze włosy? Wróciło wszystko do normy? Bo mi dalej strasznie wypadają... Takie mam fajne długie a teraz to się łamie czy nie obciac...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Kasia, Mmadzia, moja to od pewnego czasu robi nu nu. Podchodzi, np.do kontaktu, pokazuje paluszkiem i mówi nu nu :) po czym próbuje włożyć palca do kontaktu lub też podchodzi do mnie, podnosi rękę, mówi nu nu i chlast matkę w twarz. Mały Łobuziak teorię ma opanowaną :)

Mmadzia, gratuluję Agatce tak szybkiego postępu w nauce chodzenia.
Mnie włosy przestały wypadać po kilkukrotnym użyciu szamponu i odżywki DERMENA. Nie wiem czy to przypadek, czy ten szampon taki dobry...nie wiem, najważniejsze, że już się trzymają :)

Moja Hania zasnęła. Mam nadzieję, że już na noc, bo dosyć wczesna pora jak dla niej. Tak mniej więcej 2h

Do miłego :)

Odnośnik do komentarza

ewelad nie musiałaś aż tak się poświęcać! jak chcesz oddam trochę słońca bo i tak już się spieklismy - jak to w słońcu w górach. .. dziś było morskie oko i w sumie 23 km... trochę nóżki bolą ;-) ale mały zasypia a piwko się chłodzi więc zaraz idziemy na balkon się leczyć ;-)

Kasia my mamy zabezpieczenia Ikei i Baby Ono i z obu jestem zadowolona. Ikea lepsza ale były tylko białe a my mamy ciemne meble wiec mamy więcej tych drugich - bo brązowe. Póki co dobrze się sprawują na szafkach i szufladach. Wszystkie są takie zewnętrzne.

co do mm to u nas dwa razy kaszka łyżeczką na 180 ml wody bo Krzyś pić mleka juz nie chce...
Miłego weekendu !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny byliśmy dziś z małym na termach - ja pełna obaw jak mały na basenie się odnajdzie... po pierwszym płaczu chyba ze strachu bo głośno dużo ludzi itd Krzyś był zachwycony! Moczyl się z nami w różnych bąbelkach :-) Pieluszki do pływania z Rosmana przetestowane :-)
Tak więc polecam wszystkim jak macie okazję to na taki ciepły basen :-) Krzyś był jak rybka w wodzie. Co chwilę Moczyl głowę albo chlapal ale nic sobie z tego nie robił :-)
Jestem dumna!
My jutro wracamy do domku- może dobrze bo zakopane zawalony ludźmi :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!!!

Aniu to juz???? Kiedy minely te dni Waszego urlopu?

Madzia ja juz chce zeby malutki chodzil jak Zabka :)

Mamuska jak babska imprezka? Moj maz mial wczoraj impreze z kolegami i zaszalal a dzis bylo "blagam krolowo daj mi sie zdrzemnac" :D

Wlasnie robie liste na wakacje bo we wtorek lecimy :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

hejo,
to samo pomyślałam, co Olga - Ania Wy już wracacie... no nie! ale to zleciało!! Krzyś to naprawdę dzielny podróżnik :) szczęśliwej podróży!
Olga rób listę, rób!! na ile jedziecie? Podobno to piękna wyspa, znajomi byli! Mam nadzieję, że Królowa była dziś litościwa :P
U mnie po imprezce super!! choć przyznam szczerze, że nie mogłam się jakoś do końca wyluzować.... Piłam ostrożnie, więc dziś ani głowa nie bolała - łeee ;) hihi
Rewolucja Kazik chyba opracował podobną teorię jak Twoja Hanusia :))) cwaniaki małe!

Ja też już powoli muszę zacząć rozmyślanie, pakowanie, prasowanie... :))
Dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza

Witam się :-)
Zazdroszczę tych wyjazdów... My chcemy pod koniec sierpnia jechać do Zakopanego... Ale czy pojedziemy to nie wiem..
Jeśli chodzi o mleko to wypija 4 razy po 200 ml. Jest obraza na jedzenie łyżeczka...
Przepraszam że tak bezosobowo.
Włosy tragedia, wypadają i są matowe... Ale to ombre nawet fajnie wyszło :-)
Czy sa jeszcze jakieś dzieci które nie stają na nóżkach?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hejo.
Jak weekend minął mamusiom i fasolinkom?

Bo u nas miło. Zuzik zaskakuje mnie codziennie, staje się coraz sprytniejsza, ale to dotyczy akurat większości naszych fasolek.

Rewolucja, przyznam, że uśmiałam się z opanowanej teorii Hanusi, kochana malutka.

Mmadzia, mi włosy jakoś szczególnie nie wypadały, po ciąży też to się nie zmieniło.

Ostatnio Zuzia jak usłyszy, że mój mąż wraca do domu to siada pod drzwiami i czeka. U nas jest tak, że jak wbije się na domofonie kod do drzwi wejściowych to słychać w domu sygnał i Zuzia już kojarzy ten dźwięk i wie, że tatuś za chwilkę wejdzie.

Poza tym mamy wysyp ząbków, bo najprawdopodobniej jeszcze trójki się pchają, więc jest mały kosmos, ale dajemy radę.

Miłego wieczoru życzę mamusie i dzidziusie.

Odnośnik do komentarza

Witam!!
U mnie niedziela taka se.... mąż mnie wkurzył i przez to miałam dziś kiepski humor. Mam wrażenie, że już totalnie przestał się starać. No ale nie będę się rozpisywać, może za dużo wymagam po tylu latach bycia razem...
Kasia to tatuś musi być dumny z córci, że tak na niego czeka :) kochany Zuzulek :)
Mamamama Kazik wstaje, ale źle :/
Mmadzia mi włosy nadal wypadają, ale moja fryzjerka twierdzi, że mam ich dużo - więc nie zamartwiam się tym, połykam czasem biotebal, ale nieregularnie, więc...

Kazio trochę maruda, trochę nie, jak to dzieci, w nocy pobudki obowiązkowe..... no ale cóż - może kiedyś w końcu nauczy się spania :D ale i tak go kocham!! :))

Spokojnej nocki, Mamusie i Dzidziusie :*

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

KASIA Zuzia super :) U nas jak się drzwi w korytarzu otworzą to mała też już zagląda kto tam idzie :)

MAMUSKA glowa do góry ;)
A Kazik wyuczy się na pewno prawidłowego stawania.
Ja włosów też mam dużo. Denerwuje mnie tylko ze one wszędzie są.

U nas od soboty gorączka. I to pokaźna niestety. Objawów innych brak. Jedynie co to w buzi jakby coś było i usta od środka przekrwione. Mam nadzieję ze to nie jakas angina. Wizyta u lekarza mnie czeka.
Trzymajcie kciuki.

Miłego dzionka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. My na bieżąco czytamy :-) ale wiecznie na dworze, więc z odpisywaniem słabo.
Mi włosy nie leciały, a teraz znów.
Jesteśmy po oblężeniu nocnym komarów, ale maść na ukąszenia daje radę.
Dziś jedziemy na " wakacje" pod Wrocław do przyjaciółki.
Po bilansie 9500, biodrka w porządku. Mamy przyjść jak będzie chodzić. Jesteśmy na etapie raczkowania na szóstym biegu. Stanęła raz w łóżeczku , ale więcej się nie powtórzyło. Kupiliśmy duży basen- M stwierdził, że chciałam nad morze to mam na podwórku. Kierowniczka zachwycona, ryk jak ją wyciągamy.
Ogólnie peple jak ompętana. Dalej z jedzeniem nie ruszyło, cycek jeden. Chcemy wykorzystać wyjazd może się uda.
Boję się trochę dzisiejszej podróży, bo zmieniony fotelik ,ale jakoś nie do końca zachwycona.
Przepraszam,że się nie odniosę do postów, ale idę się pakować :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Hejo:)

Ja wczoraj wieczorem juz posta zaczęłam pisać ale zaniemoglam:)
Nam weekend minął tez bardzo przyjemnie. W sobotę byliśmy na roczku synka dobrych znajomych. Byliśmy w niezłym szoku jak docierając na miejsce okazało sie ze to impreza na kilkadziesiąt osób z ogromnym namiotem w ogrodzie:D Wszedzie balony i atrakcje dla starszych dzieci.
Bałam sie o nasza księżniczkę jak zareaguje na tyle obcych osób i jakby nie było duży hałas ale dała radę:) Czarowała wszystkich wkoło uśmiechem i popisywała sie umiejętnościami:)

Mamuśka z Tobą łącze sie bo dokładnie jak Ciebie wczoraj mąż mnie wkur... i zrąbał resztkę weekendu. Do teraz sie nie odzywamy, a ja to z tych nieustępliwych wiec czekam na jego krok. Tym samym denerwuje mnie jeszcze bardziej ze sie nie kaja:D i juz szykuje plan zemsty:)

Powiem Wam ze mi tez wlasnie ostatnio włosy zaczęły wypadać. A juz był spokój.. Muszę biotynę znów zakupić.

Mmadzia trzymam kciuki za Zabcie! Oby to nie żadne choróbsko! Czekamy na wiesci po wizycie.

Kasia ale słodka ta Twoja Zuzia:) Tata musi być przeszczęśliwy:) Masz racje. Teraz te nasze maluchy chłoną wszystko niesamowicie. U nas codziennie jakas niespodzianka.

Rewolucja uśmiałam sie z tej Hani bo jakbym widziała Tosie. Szarpie mnie za włosy jedna ręka a druga pokazuje nie nie nie albo zrzuca kubek z piciem na podłogę i od razu wola nie nie nie kręcąc głowa:D Cwaniaczki małe haha:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Kochane dziękujemy bardzo za kciuki.

Gardło zawalone i niestety antybiotyk. Oby tylko szybko przeszło i niech ta gorączka już minie bo strasznie mi tego maluszka szkoda :/ nawet chodzić nie ma siły.
Waga 9500. Zębów na razie nie widać czyli na 7 chwilowo poprzestaniemy.
Ogólnie to poic dużo. Do jedzenia nie zmuszać.

KOWALSKA jaki fotelik? Jestem na etapie szukania więc chętnie się zorientuje co kupiliscie.

Mam jeszcze kochane pytanie jakie macie materace w lozeczkach i czy jesteście zadowolone.

Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Mmadzia a jednak.... kurde, szkoda Malutkiej :( oby jednak szybko nastąpiła poprawa, buziaki dla Żabci :*
My mamy materac Hilding z pianki wysokoelastycznej - dałam 149zł i jestem zadowolona :) choć... Kazik budzi się w nocy, a może to materac mu nie pasi :P nie, nie... to nie to :D
Co do fotelika, to mamy Coletto mokka i również polecam :)
JustynKa kochana Tosia - podróże i imprezy jej nie straszne :)) swoją drogą niezła uczta... no,no :)
Łączę się w mężowym bólu - mój również nic sobie z tego nie robi, że nasz kontakt nieco słabszy, chyba (jak zwykle) bierze mnie na przeczekanie... eh.
Kowalska szczęśliwej podróży i miłego pobytu :) niechże Kierowniczka da trochę wytchnienia... powodzenia!!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jejkuś tak dawno tu mnie nie było, przeczytałam tylko ostatnią stronę.
Także, mi włosy nie wypadają, przestały jakoś po 6m-c od porodu.

Wczoraj wróciliśmy znad morza, pogoda super do tego stopnia, że wróciłam z uczuleniem :P ale i opalona.
Olek dużą pisakownicą zachwycony, raczkował, próbował piasek - najpierw z kciuka a później dał nura. wystraszyłam się, ale na szczęście oczków nie zapruszył.
Do wody też chciał wchodzić. Tatusiowi wszedł na głowę i wymusza płaczem żeby go wziął na ręce, jak go nie widział jadąc w wózku to ok, jak tylko zauważył tatusia to ryk i wyciąga rączki. Poza tym, jak mu się czegoś zabranie to też krzyczy, marudzi i ... gryzie :P
Z jedzeniem różnie, mleko najlepsze. Ząbków mamy 6 i na razie nie zapowiada się na więcej. nic nie widać. Kombinuje na maxa, ostatnio stanął na rękach. trwało to sekunde ale i tak siłę w rączkach ma niezłą. Nadal chodzi przy meblach i pod rączki, sam jeszcze nie utrzyma równowagi.

Kupiliśmy wózek spacerówkę easy go nitro, póki co zadowolona no i Olek zachwycony.
Na wakacje jechał jeszcze w nosidle, bo mamy do 13kg głowka nie wystaje, bo stwierdziłąm, że będzie lepiej mu się spało niż w foteliku. Ogólnie podróż zniósł super, w jedną stronę w nocy, w drugą w dzień.

Planujemy od tego weekendu rozwozić zaproszenia :D

Coś jeszcze miałam napisać, ale już zapomniałam...

Gratulacje i buziaki dla fasolinek :*:*:* i ich pięknych mam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...