Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucja mam nadzieję że się nie obrażasz ze pisze bo na razie ra strona należy do Ciebie; ) Gratki dka Hani. Zuch dziewczynka! A mężowi powiedz ze ma najlepszą żonę na świecie co mu prasuje. Mam nadzieję że to docenia chociaż ja jestem przeciwna nadmiernemu rozpieszczaniu facetów poza tym mała co śpi ślicznie w łóżeczku. Ale to już inna bajka;)

Dzięki dziewczyny za info odnośnie serów. Właśnie nad tym bieluchem się zastanawiałam.

Ania Ja na roczek na liście prezentow mam klocki lego dupke i walizkę trunki. Taka walizkę kupiłam kiedyś siostrzenicy i jest świetna. Jest na kółkach I dziecko może na niej jeździć. W klikam bym linka ale z tel ciężko.

Odnośnik do komentarza

Rewolucja ja też się wtrace jakby co :-) no chyba że mnie na kolejną stronę przerzuci
Gratulacje dla Hanusi. Oj jak już zaczęła to pewnie chwila moment i nóżki będą szły szybciej niż całe ciałko :-) tak w ogóle to rozczula mnie bardzo widok takiego maluszka drepczacego- jakby ledwo co się od ziemi oderwal a już chodzić chce ;-)
Ze sprzętem dla Jasia nie pomogę bo najzwyczajniej na takich gadzetach się nie znam

My spacer dzisiaj jednak zaliczylysmy bo po południowej drzemce noc Ewuni nie było i gorączki też nie było więc poszłyśmy do moich rodziców bo gdyby nie brak apetytu to wcale nie widać było po niej ze w nocy miała temperature. No ale nastał wieczór i znowu 39 na termometrze. Mam tylko nadzieję że nie zaszkodzilam jej tym wyjściem.,.
Aj już nie wiem co jej jest :-( obstawiam ząbki albo właśnie ta 3dniowke i tu jeszcze pytanko. Czy 3dniowka daje jeszcze jakieś inne objawy oprócz wysypki na 3dzień? Jak inaczej ją rozpoznać?

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Kochane dziękuję :) bawiłam się wyśmienicie :D Do białego rana :) i mąż mnie na siłę do domu wziął :/ A jeszcze trzy kawałki do tańczenia miały być :/

Co do trzydniowki to nie zawsze jest wysypka.
Teraz panuje też coś w granicach pięciu dni z gorączką jakiś wirus.

Żaba spędziła pierwsza noc poza domem i to u cioci i było wszystko ok :) Ja się tylko zamartwialam I zdj malej w telefonie w przerwach między tancami oglądałam :) ot taka matka wariatka :)

Buziaki dla naszych dużych już maluchów co 11m-cy skończyły :*

Ja z roczkiem to ani nie wiem co ani jak ani gdzie a co kupić to już wogole.

Z naszym chodzeniem to jest tak ze na wyjeździe się gwiazda nauczyła za rękę chodzić i teraz nie chce sama. Awantura jest od rana i krokodyle łzy bo jej nie oprowadzam. No ale trzeba sprowadzić dziecko znów na dobre tory bo jak tu ktoras (przepraszam ze nie pamiętam która ) mamusia słusznie napisała ze takie prowadzenie za rękę nie jest dobre.

Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

hey mamuśki!
U nas 3 dniówka tylko gorączka, żadnej wysypki.

U nas przygotowania do roczku pełną parą.

Co do prezentów to: auto kupuje tatuś, rowerek kuzynka, spacerówkę też mamy na liscie a tak poza tym nic do głowy nie przychodzi.

A terazy pytanko: Oluś ma jakieś drobne białe krosteczki na policzkach, lekko widoczne bardziej je czuć, wg opisu to prostaki. nie wsiem czy pójśc do dr czy poczekać?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki:)

Rewolucja gratulacje Hanusi pierwszych kroczkow!:* Kochana!:)

Mamuśka faktycznie troszkę km tutaj trzeba przejechać wiec warto mieć sprawny samochód:) My tez podstawy sprawdzaliśmy przed wyjazdem:)
Mam super zdjęcia i dodam po powrocie ale poproszę kogoś o link do priv bo mi sie tutaj zatracił.

Tak czy inaczej tutaj jest tak wspaniale ze robimy juz rezerwacje na następny rok. Generalnie chodzi o to ze to idealne miejsce na pobyt z maluszkiem. Zaraz przy morzu wiec na spanie, przebieranie sie czy nawet napić sie chodzimy do pokoju. Wczoraj zwiedziliśmy Split wieczorem. Było cudnie, a Tosia dopiero w drodze powrotnej około 22 zasnęła. Tyle tam było dla niej ciekawych rzeczy, setki ludzi, muzyka i kolorowe światełka:)

Mamaewy jak dobrze ze jesteście!:) Duzo zdrówka dla Ewuni. Mam nadzieje ze dzisiaj jest juz lepiej:*

Marta polecam podroz z maleństwem chociaż na tydzień aby przekonać sie wlasnie jak to nedzie. Ja byłam pełna obaw co do podróży głownie ale zupełnie niepotrzebnie. Tutaj tez Tosia wyjątkowo dobrze znosi te upały. Chodzi w samym pampersie lub bez:D i ciapla sie w morzu lub basenie. Radochę ma przeogromna:)

Madzia super ze impreza weselna sie udała!:) Należało Ci sie:)

Ewulka może jeszcze poczekaj. Skoro jest tego niewiele. A może to od temperatury ta wysypka?

Tosia ma dziś 11 miesięcy!! Ło matko!!!
Zrobiła sie z niej niezła żartownisia. Tak nas tu wszystkich zabawia i sie popisuje ze ciagle sie śmiejemy z niej.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

mmadzia Super ze wesele udane. Ale z Ciebie tancerka no no :-) mnie to raczej ciężko w ogole na parkiet wyciągnąć

Ewulka Ja należę do tych osób, które do lekarza chodzą w ostateczności bo oni to przeważnie na wszystko od razu antybiotyk więc ja bym poczekala. Ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie

Justynka skoro rezerwacja na następny rok już jest to musieliscie się zakochać w tym miejscu. A fajnie jest mieć takie sprawdzone miejsce gdzie miło się wraca.
Wszystkiego najlepszego dla Tosi :-*

A my przedostatnia noc i wczorajszy dzień mieliśmy mega ciężki :-( już myślałam że dzisiaj zawitamy do naszej lekarki a tu wczoraj popołudniu goraczka zaczęła ustępować. Myślałam że to tylko efekt syropu na goraczke ale jak do tej pory nie wróciła więc jestem happy :-D Ewunia zresztą też widać że zdecydowanie lepiej się czuje, od razu oczka wesolutkie ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Justynka, jakże się cieszę, że jesteście zadowolone z wakacji :)
Poproszę Cię o info, odnośnie miejsca gdzie wskacjujecie. Może namówię męża na wyjazd w przyszłym roku? Fajnie mieć coś sprawdzonego :)

MamaEwy, ja też w ostateczności chodzę do lekarza. Nota bene dziś byłam po receptę, bo Hania jest trochę w tyle ze szczepionkami. Najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę dostać tego Infanrixu. Zaproponowała mi jakiś zamiennik. Na moje pytanie, czy nie zaszkodzi, odpowiedziała
" nie powinno ". Ręce opadają. Dziś obdzwoniłam kilka aptek w okolicy, jutro ciąg dalszy.
Dobrze, że Ewunia zdrowieje :)

Justynka, no i najlepszych chwil dla naszego Tosiaczka :*

Odnośnik do komentarza

Justynka jak czytam twoje opisy wakacji to się rozmarzyłam! Czy jak wrócisz to mi też wyślesz namiary na to miejsce? My już mamy w planie na za rok Chorwację, więc na pewno się przyda taki sprawdzony adres :)
Widzę, że padaja pomysły na duże prezenty a ja nie bardzo mam gdzie trzymać te autka, rowerki... biegowy chcemy kupic koniecznie ale jak Krzys bedzie juz mógl korzystac, nie na zapas bo własnie miejsca brak...a trzykołowy itp wcale nie wchodzi w grę bo nie miałabym z nim co zrobić :/ No nic poszukam, moze jakies interaktywne książeczki itp...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Mamaewy dzieki za linka:*

Rewolucja, Ania jasne ze napisze Wam namiary. Tylko teraz pytanie czy interesuje Was miejscowość w której jesteśmy? Czynkonkretny apartament? Bo zaznaczę ze my jesteśmy z moimi rodzicami wiec mamy studio 2 sypialnie, duży pokój, kuchnia plus łazienka. Wiec to tak na dwie rodzinki. Jeśli chcecie mogę przejść spacerkiem i porozgladac sie za czymś w sąsiedztwie;) Jest tu mnóstwo fajnych miejsc. Tylko ostrzegam ze sie zakochacie:D
Jeśli o wioseczke chodzi to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi bo cicho spokojnie. Tym samym nie ma tu żadnych imprezowni:) Więcej może napisze Wam na priv zeby reszty nie zanudzać. A mogę pisać wiele:)

Rewolucja powiem szczerze ze lubi tak być - ludzie mieszkający nieopodal spotykają sie dopiero gdzieś na końcu świata:D Ale fajnie by było!!!!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

ania szkoda ze nie masz miejsca na rowerek bo powiem Ci ze Ewunia dostała już ponad miesiąc temu (przyspieszony prezent na urodzinki) i jest nim oczarowana :-) jak wracamy ze spaceru to nie raz się awanturuje przed domem ze ona nigdzie nie wysiada :-D

Dziewczyny melduję że u nas sprawa gorączki została już do końca wyjaśniona bo dzisiaj mamy wysypke na brzuszku i pleckach a więc to 3dniowka. Naczytalam się ze dzieci przechodzą to Max 2razy bo są 2odmiany tego wirusa (z cyframi 6 i 7) więc w razie co jeszcze jedna powtórka nas czeka :-\

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :-)
Zaczne od tego, ze ja tez nie rozpieszczam swojego meza. Dwie raczki ma i sam moze sobie prasowac :-) co wiecej on mi pomaga i czesto prasuje ubrania Bartka, tak wiec ten tego... Mozna? Mozna!:-) a tez mu mamusia prala prasowala i gotowala i ja wszystkiego uczyc musialam i przyzwyczajac do nowych standardow :-)

W aptece gemini nie ma lekow na recepte, ale sprawdz na doz.pl. to jest internetowa, ale z odbiorem osobistym i tam leki na recepte mozna kupic.

U nas zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany :-) wyobrazcie sobie, ze 3 lipca gdy dojechalismy nad morze, posadzilam Bartka w hotelu na lozku a on hop! Na czworaka i raczkuje :-) a przed wyjazdem jeszcze nie umial :-) od razu z czworakow zaczal wstawac, wspinac sie, ale jeszcze tak nieporadnie. Dodam, ze z dnia ba dzien przestal sie krztusic pijac! I zaczal wszystko ladnie jesc (oczywiscie zmiksowane, bo odruchy wymiotne ma okropne jak tylko jakas grudke wyczuje). Tak wiec 9h w samochodzie i nie to dziecko. Chyba jakis skok mial, bo az nie moglam w to uwierzyc! Dzien po powrocie juz stanal sam w lozeczku i zaczelo sie! Teraz wstaje wszedzie i ciagle i chce caly czas chodzic trzymany pod paszki (sam nie umie jeszcze). Sam nadal porusza sie najczesciej pelzajac, ale raczkuje tez co jakis czas :-) tylko powolutku :-) poza tym rozgadal sie na calego:-) no inne dziecko!

A co do wakacji nad morzem, to ostatni raz! Zawsze z mezem lubilismy polskie morze, ale tez nie bylismy tak od pogody uzaleznieni. Zawsze robilismy sobie blizsze lub dalsze wycieczki. A z dzieckiem to kosmos! Wieje, pada, leb urywa. 10 min upalu a za chwile zimno i wiatr i tak na zmiane. Okropnosc! Za rok za granice i tez chyba chorwacja bo gdzie by tu jeszcze mozna? Samolotem jakos poki co wole nie raczej :-)

Mam pytanko podajecie kaszki mleczne? Ja ciagle na enfamilu robie nestle zdrowy brzuszek ale mysle czy by nie zaczac kupowac mlecznych. Macie jakies godne polecenia?

Co do roczku to robimy w domu. Tort juz zamowilam z figurkami z bajek z baby tv :-) zaproszenia juz czekaja na wreczenie i zastanawiam sie nad menu. Ania125 dobrze pamietam, ze masz blog kulinarny? Mozesz cos polecic wystrzalowego i pysznego? :-)

Temat kiedys byl poruszany, ale wczoraj bylam u pediatry i wit D3 mam podawac w takiej samej dawce 600j.m. dziennie do kwietnia jakos,ale to jeszcze skonsultuje z innymi czy trzeba odstawiac.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...