Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki:) Alez dzis piekna pogoda :D

Mindtricks o rany ja jak sobie przypomne jak dopiero co uslyszalam o blizniakach to tak sie wzruszam :) Wkleilam do albumy to pierwsze usg z dwiema kropeczkami :D a teraz sobie slodko spia moje kruszynki :)

Musze wam powiedziec ze od 3 dni a wlasciwie nocy jest u nas duzo lepiej:) Dziewczynki budza sie tylko dwa razy, wstaja o 7 i przed 9 juz drzemka :) Teraz spia w wozku od 30 minut :) I sa mega rzeczne, nawet wymeczone po gosciach :) Takze oby tak dalej :P

My jemy mleczka tyle ile dziewczynki chca na ogol ok 150ml, na wieczor to czasem dwa razy tyle :P Rano jemy kaszke jak wstana po drzemce to jabluszko , obiadek kolo 12-13 po poludniu pija soczek, ktory im sama robie z jablek i albo z jablek i marchewki. Na noc dawalam kaszke ale meczyly sie w nocy wiec teraz tylko mleczko :)
No i tez nadal ulewaja, ale trudno, kiedys przejdzie :)

Ooo wlasnie a kapieli to tak zadroszcze! Od poczatku ciazy czekam zeby sobie wziac kapiel goraca pelna pianky ah ale bez meza to nei mam jak ;( no nic wroci, przejmie dziewczyny to bede miec czas dla siebie :)

Milego dnia dziewczynki:*

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :*

Wybaczcie ze się nie odzywałam ale byłam w weekend w szkole i na tej zabawie.

Cudne zdjęcia dzieciaczków i wasze :*

Nie odniosę się do tego co pisałyscie bo nie pamiętam :(

Dzisiaj jadę z Leosiem do lekarza wyczułam na szyjce "kulke" nie wiem czy to węzeł chłonny trzymajcie kciuki . Wychodzi mu górna jedynka nawet nie dotknąć nie da.
Odezwę się po lekarzu

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez ostatnio czytałam od początku forum :) jak czytałam swoje wpisy to wszystko się przypomniało :) wspaniała pamiątka dla nas :)!!
Pokazywałam nawet Nusi film z usg jak pierwszy raz zobaczyłam ja na monitorze w 4D :) oczywiście za dużo z tego nie zrozumiała ale kiedyś na pewno jej pokaże i to tez fajna pamiątka.
Jeśli chodzi o jedzenie to Nusia je cycka co 3 h. O 13 daje jej pół słoiczka warzyw i wieczorem koło 18 dostaje kaszkę z Hipp na wodzie i do tego pare łyżeczek owoców ze słoiczka tez. I zawsze daje cycusia nawet przy podawaniu warzywem czy kaszki. Żeby mi cycusie mniej mleczka nie produkowały :)
Dzisiaj nałykała się tyle powietrza ze co się zegnie to wylewa. Normalnie już nie mam siły ! Dwa razy się przebierałam. Kocyk cały mokry. Znowu do prania. Jednak czekam aż się to skończy bo mega usiazliwe jest. U nas się już rozjaśnia :) Nusia właśnie po 3h czuwania zasnęła mi na rękach.
Jeśli chodzi o szczypanie u Hani jest to na porządku dziennym. Szczególnie teraz gdy się denerwuje jak ja dziąsła swędzą. Wtula się we mnie i lapie mnie za szyje w ten sposób właśnie ze szczypie. Tak samo robi jak się denerwuje bo nie może zasnąć a Usypiam ja na rękach.
Koło 11 pójdziemy na spacerek. Moja dieta działa :) po tygodniu -1,2 kg na wadze pomimo ze aż tak rygorystycznie się nie trzymam :p marze żeby zobaczyć na wadze 5 sprzodu :D

Odnośnik do komentarza

Oj sentymentalnie się zrobiło :)
Padme mi też brakuje twoich wpisów, tyle czasu tu razem jesteśmy, że człowiek się przyzwyczaił, wogole ciekawa jestem co u dziewczyn, które już się nie odzywają, pamiętam basięmaj bo tak jak ja jeździła na rowerze, dorotkkka, Olta, Karolicia i wiele innych, zresztą wystarczy spojrzeć na tabelkę. dlatego cieszę się, że nowe dziewczyny zdecydowały się dołączyć :)
Mała właśnie usnęła na drzemke, już była jedna przebiórka po ulaniu, też z upragnieniem czekam kiedy one się skończą te żygolinki :/
U nas też słońce coś nieśmiało zaczyna wyglądać :)
Greenrose już coraz bliżej powrotu twojego męża, super :)
A ja już trzeci dzień się źle czuje, nie wiem o co kaman, już nawet ciążę sobie zaczęłam wgrywać, ale biorę tabletki, zresztą takie objawy przez dwa tygodnie to chyba by było za szybko. Ech niewiem może to jakieś wirusowe.
Miłego dzionka.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Pięknie na dworze! Jestesmy juz godzinę i po południu znowu wyjdziemy bo musze iść odebrać zdjęcia od fotografa i do biedronki po pampersy (jedna z Was kiedyś pytała o dade, my używamy i są super, teraz 4)

Dziękuję Wam za info o mleku przy sloiczkach. My w porze obiadowej dajemy ponad połowę słoiczka i później jeszcze 120 albo 90 ml mm. Zwykle je 150 ml co 3 godziny. Może dziś lub jutro dam cały słoiczek i uda się ominąć obiednie mleko... zobaczymy jeszcze.

Żałuję że się nie udzielałam jak byłam w ciąży, czytałam codziennie i bylyscie super pomocą w tych ciężkich chwilach :) porównywałam ile już nasze dzidziusie waża, badania połówkowe itp :)

Franus tez szczypie i drapie :)

Natuska trzymam kciuki za Leosia, na pewno to nic poważnego. Mój brat ma taką kuleczke na szyi od urodzenia. Podobno powiększony węzeł chłonny, lekarz mówi ze to nic takiego.

Właśnie dzwoniła pielęgniarka srodowiskowa, w środę przyjedzie na patronaz... hmm ciekawe co taka pielęgniarka zrobi :)

Miłego pięknego dnia!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja :)

Weekend minal mi chorobowo... znowu :/ Jakos nie moge sie wyleczyc. Teraz zatoki, strasznie mnie z tego glowa boli. Pierwszy raz mam przeziebione zatoki i przeraza mnie, ze jak juz teraz sa to juz beda czesciej :(
Ania na szczescie zdrowa, wiec moze uda sie ja w tym tygodniu zaszczepic (dopiero drugi raz).

Dzisiaj u nas karnawal. A ze mieszkam przy glownej ulicy to wszytsko dzieje sie za oknami. Jest kolorowo, ale i glosno. I tak do jutra rana :) A za trzy godziny wychodzimy (tylko za drzwi :D) na parade i lapanie slodyczy :D Adam sie juz dzisiaj nie moze doczekac.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za życzenia dla Tosi :) Mind, rzeczywiście Młoda najbardziej lubi towarzystwo chłopców, najczęściej się z nimi bawi i zwykle jest ok. Ma tez koleżanki, ale jakies takie niewydarzone, co się ciągle o cos fochają, a Tośka jest mega wrażliwa i bardzo to zawsze przeżywa. Co ja się natłumaczę Młodej czemu się zachowują tak a nie inaczej to głowa mała..

Padme fajnie, że się odezwałaś. Ja tez podłączam się pod prośbę o zdjęcie Poli. Fantastyczne, ze wyszłyscie na prostą ze zdrowkiem.

Przyznam się, ze też jakiś czas temu czytałam początki naszego forum :)

U nas też dziś pięknie i też wybieramy się na dlugi spacer. Staś właśnie obudził się z pierwszej drzemki, bo hrabia wstał dzis o 6, takze o 8 juz był do spania. A nasza noc dziś.. to jakaś katastrofa.. myślałam, ze będzie ok, bo padł o 19:30, ale potem bylo juz tylko gorzej.. do 23 obudził sie ze cztery razy, a skończyło się na tym, ze nie płakał tylko gdy trzymałam go na rękach i bujalismy się na piłce.. co próbowałam się z nim położyć to pisk, a jak juz się udało, to resztę nocy musiał leżeć albo na mnie albo z moją ręką pod głową, bo bez tego od razu się budził z wrzaskiem. Nie wiem co mu było.. mam nadzieję, ze taka nocka sie juz nie powtórzy. A rano obudził się z kaszlem.. najpierw chciałam jechać do lekarza, ale już jest chyba lepiej.

Aa no i muszę się pochwalić. Staś zaczął przekrecac się z pleckow na brzuszek. I poza krzyczeniem, bo bardzo to lubi, namiętnie powtarza "bub" i "buła".. śmieszny jest :)

Jeszcze chcialam cos napisać, ale koncze, bo mi zabiera telefon :)

Odnośnik do komentarza

Hej Wam w ten piękny dzień:)
Padme - cieszę się, że posiew ok i możesz odetchnąć :) No i super, że się odezwałaś :) Kawał życia to nasze forum, a już na pewno niezłe przeżycia kumuluje i tyle zmian życiowych :)
Madzikcz - my przemywamy dalej solą fizjologiczną i wacikami kosmetycznymi. Ale właśnie wczoraj się zastanawialiśmy, ile czasu tak jeszcze trzeba. Nadal wszystkie przegotowaną wodą myjecie twarz i okolice pupy? Na szkole rodzenia jakoś nie zapytałam, jak długo to potrzebne.
U nas tem skok nocki rozregulował. No i pić się więcej chce. Czekam na koniec okresu grzewczego.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Jeju,jak dzisiaj jest pieknie!
Wszystkie dzieciaczki sliczne,przeslodkie i kochane:)
Trzymam kciuki za Leosia,oby wszystko bylo ok. I za wszystkich chorujacych tez:)
U nas noc kiepska,pobudki z rozpaczliwym placzem i to co chwile,wygladalo,ze to brzuszek,nic nie pomagalo:(
Ale od rana popierdzial i usmiech od ucha do ucha,wiec do przodu:)
U babci na imieninach Mlody zrobil furore:) Grzeczny,usmiechniety i spokojny siedzial sobie przy stole:)
My tez wybieramy sie na spacer,tylko nie mamy jeszcze ani kurtki,ani czapeczki na wiosne,ale to sie zmieni w tym tygodniu,mam nadzieje:)
No wlasnie. Myslicie,ze juz mozna ubierac kurteczka,spodenki i kocyk na nozki?
Ja mam mniejsza lewa piers i tez mialam w niej mniej mleka,czasem Maly nie chcial z niej ssac,ale twardo probowalam i juz jest ok. Poza tym w nocy,gdy karmie na polspiocha podtykam mu wlasnie ta i wszystko sie wyregulowalo. I nie mysle o tym jakos szczegolnie,bo to zazwyczaj przynosi taki efekt,ze zamiast lepiej,jest gorzej,bo sie nakrecam:)
My za dwa tygodnie pol roku i zaczynamy powoli przygotowania do rozszerzania diety. Jabluszko mamy juz przetestowane,Maly dostawal do lizania i w siateczce. Cala reszta przed nami:) Ale jakos mi nie spieszno:) Moj Biedak odsypia nocke,wlasnie ucina druga drzemke:)
Milego dnia:)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55274.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, cudne wszystkie dzieciaczki :*
Natusia u nas Filip miał tez taka kulkę na szyji, powiększony węzeł chłonny, ale lekarz powiedział ze to po przebytej chorobie, czytałam, ze przy ząbkowaniu tez mogą byc powiększone. Mimo to zawsze warto sprawdzić.
Co do przebieranie malucha "w locie". Jakiś czas temu po nocnym karmieniu zastałam Filipa całego obsikanego, dosłownie mozna było wykręcić pampers. Zachodzilam w głowę jakim cudem, aż tak mocno sie obsikal, co sie okazało, ze przy zakladniu pieluszki jakimś cudem wisiorek nie schował sie do środka :) zatem wszystko zamiast do papmers trafiało poza, teraz staram sie przebierać go po jedzeniu, jest spokojniejsZy :)
My zamykamy na spacerek .

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. My przed południe spedzilysmy w przychodni. Pani doktor dała nam skierowanie na ten panel pediatryczny. Ja już nie wiem co robić z tym moim dzieckiem. Skóra okropna, najgorszy brzuszek. Kupki jak były tak są i sa ze sluzem czasem sama galaretka w pieluszce. Widać że się męczy maluch a ja z nią :( Bo nie umiem jej pomóc!
Jeszcze mam nadzieję że te badania coś pomogą :(

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Prześliczne te nasze dzieciaczki.
U nas też dziś ładnie ale na spacer nie pójdziemy bo Młody coś ostatni znowu zaczął pokaslywac no i katar wrócił, mam nadzieję że to na żeby i szybko przejdzie.
Madzikcz ja przemywam Dawidowi oczy i buzię przegotowana woda.
Charlotte noc u nas bardzo podobna do Waszej :( od 23 szamotanie się a od 1 płacz. Nawet piersi nie chciał, do wózka ani do lozeczka nie dał się odłożyć. Jak już zasnął to do 6 spałam z Dawidem na siedzaco. Cała połamana jestem eh oby nigdy więcej takiej nocy.
Nikaaa u nas pielegniarka środowiskowa przyszła bez zapowiedzi, zrobiła wywiad, obejrzała Małego i sobie poszła.
Dziś kończymy 5 miesięcy więc jakoś za niecały miesiąc zaczniemy wprowadzać stałe posiłki. Już nie mogę się doczekać. Może nocki się nam poprawia

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55277.jpg

Odnośnik do komentarza

Teraz widzę że mi.posta wczoraj ucielo:/ no i nie pamiętam.co której pisalam:/

My przemywamy buzię oczka i pupę raz dziennie wacikami i woda przygotowana. Myślę ze jak mala zacznie się wyrywać to przestanę. Ulewania tez jeszcze są mniej ale jednak

Padme super ze jesteś ale popisz czasem co u was , no i wrzucaj fotke:*

Mind to mnie zaskoczyłaś! Super wyglądacie ale zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam: )

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. My dziś dzień wariata. Rano gastrolog - obsuwy 30 min potem ćwiczenia - niestety Gosia była zmęczona i drugą połowę zajęć płakała :( później byłam u fryzjera farbowanko i obcinanko. A teraz, w związku z tym że w środę kończymy pół roku, Gosia dostała pierwsza marchewkę. Jedzonko smakowało i mam nadzieję że obędzie się bez alergii.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Ojej dziewczyny super pogoda, poprawiłam sobie humor, byłyśmy dwie godziny na spacerze, zaszłyśmy do taty na cmentarz, tam nakarmiłam małą bo zaczęła kwękać, trochę dziwne miejsce na posiłek ale co tam, ciągle mi się podnosi w wózku do siadania, chce widzieć coraz więcej, to chyba czas na spacerówkę :)
Mindstrikcs ładna babeczka z ciebie, nie wiem jak ale i ja jakoś inaczej sobie ciebie wyobrażałam :)
Wszystkiego dobrego dla Dawidka :)
Natuśka to dobrze, że ten węzeł tylko do obserwacji :)
Mamo Joasi oby te badania poszły dobrze, ważne aby małej jakoś pomóc a przy okazji tobie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

My tez po spacerku,jeju,ja to bym caly dzien mogla spedzic na dworze w taka pogode:)
Na obiad.wiosennie,kalafiorowa i faworki:)
My tez mamy zrobic przed wizyta test na alergeny z krwi,wizyte mamy 17 marca. Igor tak w nocy cierpial,podejrzewam,ze przez wolowine,bo wczoraj jadlam sos,a podobno mieso wolowe tez moze uczulac.
Wszystkie dzieciaczki piekne,wlosy Dawida niezmiennie obledne,no i Lila z Mama tez laseczki:)
Ja farbuje na rudo,choc kiedys mialam blond i czesto mi teskno za jasniejszymi wlosami:)
Mlody spal caly spacer,widze,ze wrecz czeka na wyjscia,zeby moc kimnac na powietrzu:) teraz znowu drzemie,takiemu to dobrze:)
Milego popoludnia zyczymy:)))

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mind ja tak samo inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :) śliczna z Ciebie kobietka i Niunia tez cudna :) ! No a włoski ! Piękny kolor.
Mamo Joasi oby badania pokazały co jej jest :( bo się biedulka musi bardzo męczyć :(
My byslymy dzisiaj 2,5h na spacerze. Cudna pogoda. Nawet rękawiczki musiałam Nusi ściągnąć bo miała całe łapki spocone tak cieplutko było. Oby więcej takich dni.
Dziewczyny dieta jest z internetu ze strony. Więcej Wam mogę powiedzieć na fcb na priv. Tutaj nie bardzo. Także jak u któraś była zainteresowana to piszcie na priv !!:)
Nusia śpi od 35 minut a ja mam chwile dla siebie :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczyny za ciepłe słowa :)
Włosy Dawida sa niesamowite :))))
Pola to typowy niejadek. Wazy 8 kg, ale je tylko tak po 120-130ml średnio- nieraz 90ml nieraz 170 ;)
Moja laktacja wyglada w ten sposób, ze jedna pierś tylko jest czynna - młoda nie chce cycusia, wiec ściągam po trochę do każdego karmienia.
Wprowadziliśmy juz jabłuszko, marchewkę, dynie i ziemniaczka. Brokułami pluła strasznie :)
No i codziennie jak wiecie chodzimy spac o 1.00 w nocy. W dzien prawie nie śpi, tak moze 2x po pol godzinki. Dlatego czasami nawet nie mam siły kompa odpalić :(
Co do diety to wazę 49kg i wyglądam jak cień :) masakra jakas, ale to przez te stresy.

Mind super wyglądasz. Ja teraz walnęłam sobie ombre i chyba dobrze mi z tym :D

Dziewczyny robiące badania- trzymam za Was kciuki bo wiem ile to nerwów kosztuje.

A jak Wasze gondole w wózkach, bo my juz odbijamy sie od ścianki ;) Stokke to typowy mieszczuch. Po równym idzie lekko, ale na wyboiste chodniki juz gorzej. Ja jestem zadowolona, ale mąż na niego klnie po całości, ze za taka kasę to mogliby sie bardziej postarać ;)
No a to moja Niunia!

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55288.jpg

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...