Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Agnes u nas jest podobnie, tzn bez czółka. Szyjkę smaruję lipikarem, całą twarz w sumie. Ale to na policzkach pojawiło się, jak używałam kremu do twarzy na dzień z vichy i od kiedy nie używam jest lepiej (a dużo go całuję i przytulanki do mojej twarzy). Myślałam że to od tego hmm. Daj znać co powie Ci lekarz i zgadzam się z Qaroliną, nie dawaj fenistilu do wizyty.

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziendobry!Wlasnie ucieka mi ostatnia szansa na wyspanie sie,bo dzis przyjezdza po nas maz i skoncza sie "wakacje u mamusi".jutro maz rano jedzie grac w pilke wiec spania nie bedzie a dzis juz sie tak rozbudzilam ze po 30min kapituluje i zagladam do was:)
Co do mnie jeszcze to owszem,mentalnie jestem brunetka ale dla kamuflarzu od lat farbuje sie na blond;)choc odkad jestem permanentnie niewyspanym czlowiekiem i blyskotliwoscia nie grzesze to blond w tym wypadku jest bardziej spujny wizerunkowo:)Co zrobic,maz bardziej kocha mnie jako blondynke.jak chce cos zmienic to go pytam czy moga byc ciemne to on:w lecie odpowiada "cos ty,jest lato,optymistycznie,do jasnych ubran i letnich sukienek bardziej pasuje blond",a jak pytam w zimie to "cos ty,zimno ciemno depresyjnie i jeszcze ty w ciemnych wlosach....";))takze tak.Ale mialam juz wlosy w kolorze czekolady i tez w sumie czulam sie ok.Duzo osob mowi ze jestesmy z Emi bardzo podobne,a teraz z kolei mnostwo osob mowi ze Lilka do mala Emila wiec cos w tym jest.w kazdym razie buzie takie same-ksiezyc w pełni:)i jak to mowia- "uroda raczej nienachalna":)
Agnes,Qarolina dobrze mowi,ze skoro masz juz ta wizyte to lepiej pokazac lekarzowi te zmiany.no chyba ze bardzo by drapala i plakala to wiadomo ze nie ma co meczyc dziecka i u lekarza tez moznz pokazac zdjecia.ok,zbieram sie z wyrka:)
Milego wiosennego dnia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki. My już po pobraniu krwi malutka nawet nie zauważyła coś się dzieje tak ja zagadalismy z mężem :)
U nas 2 noc z koleji ciężka. Pobudka co 30 min max godzinę. Jestem zmęczona. Mąż już jutro wraca do pracy. 2 msc szybko minęło :(
Agnes u twojej niuni na twarzy wygląda to tak samo jak u nas i na szyji też. Tylko ze my jeszcze mamy suche czerwone plamy na brzuchu lokciach i nogach. I nie mam pojęcia od czego to jest. Nabiału nie jem i nic co może ja uczulac. I te krostki czasami się nasilają i stają się czerwone i bardziej widoczne.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ! :)

Agnees dobrze,że z malutka wszystko dobrze :*

Witam nowa mamusie :) fajnie,że się odezwałaś.

Qarolina Leos jutro też kończy półroczu :) jak te dzieci szybko rosną.

Dzisiaj się wyspałam, pogoda niezbyt :( dosyć ciepło ale pochmurno :( mimo wszystko spacer obowiązkowy :) Leo ma pierwsza drzemkę a ja robie listę zakupów :)

Mamusie ile przybierają Wasze dzieci ? Mam wrażenie,że Leos stoi od jakiegoś czasu w miejscu ... :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Dobrze piszecie takze narazie przystopuje z lekami. Mamo joasi robisz malej morfologie czy testy alergologiczne jakies ?. Moze ja swojej morfologie zrobie dla alergologa hmm.
Natuska moja wazy teraz 7750. A bardzo ruchliwy jest Twoj maluszek?

Jeeju pol roku ? Kiedy to minelo ?.

Zosia w koncu usnela a ja ide sie ogarnac bp niedlugo przyjdzie sasiadka ( od urodzenia Zosi sie zapraszamy) a potem spacer w sloncu ze szwagierka.
Milego dnia mamusie i dzidziusie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
My pierwsza drzemka na cycu.:) Noc ciezka,ale tatus pomaga,wiec jest latwiej:) Tylko Malutkiego mi zal,ewidentnie cos mu dokucza i tak placze:(
Cos sie u nas chmurzy,podobno moze padac,ale zobaczymy:)
Dziewczynki,my mamy wizyte u alergologa 17 marca. Wczesniej juz pisalam,ze idziemy do tego lekarza,ktory udziela porad na parentingu. Napisalam z pytaniem,czy wykonac jakies badania przed wizyta i zlecil testy,ma nam zostawic skierowanie w poradni. Pisalam,ze Malutki nie ma jeszcze pol roku,ale to nie jest przeszkoda. Ja wole zrobic te testy,nawet prywatnie,bo takie leczenie w ciemno moze trwac wieki,dziecko sie meczy,matka na diecie,a kazdy pediatra mowi co innego. Poki co nie stosuje zadnej diety,poczekam do wynikow. I zadnych masci oprocz la roche tez nie stosujemy,bo nie wiemy na co.
Mindtricks,niejedna kobieta chcialaby miec tak 'nienachalna' urode:)
Natuska,Igor w szesc tygodni przybral 750g,troszke

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Agnees no jest dosyć ruchliwy waży ok 7200/7300 7 tyg temu na szczepieniu miał 6610 niby nie waży mało ale mnie to martwi. Mąż mówi ze idzie na wzrost bo urósł od urodzenia 24 cm

Dziewczyny bardzo Wam współczuję problemów zdrowotnych Waszych pociech. Mam nadzieje, ze Leos nie będzie miał alergii ja mam prawie na wszystko :( wiec wiosna pod tym kątem mi przeszkadza.

Koleżanki synek ma AZS jak mi jest go żal drapie się aż do krwi robią mu się rany :( tak mi żal chorych maluszków :(

Kurcze w naszym kraju za wszystko trzeba płacić ! Po co te podatki i NFZ ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane Mamusie, nie odzywałam sie trochę i tez nie mam jak Was nadrobic :( nie chcialam tu smutnych rzeczy pisac, ale moj tata choruje na nowotwór i ma teraz k0lejne przerzuty do płuc, jest w szpitalu, pod tlenem, dostaje morfinę i silne leki. Moja mama biedna już nie daje rady, jej zdrowie się sypie też, ja staram się pomagac jak mogę, ale z Malutką to niezbyt mogę, nawet mało w odwiedziny chodziłam do szpitala, bo teraz miał zapalenie płuc i leży obok oddziału zakaznego. Powiem wam, jest mega ciężko :( gdyby nie moje małe sloneczko to załamałabym się chyba :( nie wiem skąd na to brac siłe patrząc na cierpienie i ból kochanej osoby. Proszę Wam o ciepłe myśli i modlitwę.
Laura ładnie rośnie, 70 cm i 7200 waży, dobrze, że jakoś spokojnie się chowa, za nami ostatnie szczepienie na NFZ 3 wkłucia, następne to tylko 1 będzie i pomyślimy o pneumokokach i meninkokach. Mam 2 pytanka do Was, czy moze macie jeszcze jakiś kod zniżkowy do Smyka? bo Mała znów wyrosła z ubranek. A drugie pytanko czy Wasze skarby jedzą kaszkę i jaką? a czy glutenowe produkty już dajecie? dziękuję i ściskam wszystkie dzielne mamy i piękne dzieciaki:**

Odnośnik do komentarza

Ucielo mi:)
Igor troszke malo przybral,ale w normie,wazyl 7kg w walentynki. Podobno slabe przyrosty tez moga byc od alergii i czekamy na wyniki posiewu moczu,bo moze byc infekcja ukl. moczowego.
Nam w morfologii wyszedl podwyzszony jakis wskaznik,ktory moze swiadczyc o alergii,tyle,ze nam pediatra dala skierowanie.
Lece pod prysznic i biegniemy na spacer,bo slonko wyszlo.
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się w tym pięknym dniu :) ale niestety wietrznym :( i lipa z dzisiejszego spaceru... Nusia lepiej sypia w tym tygodniu na moje szczęście :p
Mind to widzę ze nasi mężowie maja podobne upodobania :) mój tez woli mnie jak mam blond włosy ale i ja siebie wole w blondzie.
Współczuje Mamusiom których dzieciaczki maja alergie i problemy skórne :( życzymy Wam żeby szybko preszlo i oczywiście trafionych diagnoz!
Witamy z Nusia nowa Mamunie :) !
Dafne bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty :( jestem w stanie sobie tylko wyobrazić jaki to dla Ciebie ból :( pomodlę się za Niego na pewno !
Piszecie ze Wasze dzieciaczki kończą pół roku a u nas dzisiaj mija 5 miesięcy dopiero albo już :p nie ukrywam ze czekam także na te pół roku i wiąże z nimi nadzieje na zakończenie problemów z ulewaniem przede wszystkim :) hehe
Nusia właśnie usnęła idę ja odłożyć do łóżeczka a sama muszę powiesić pranie i przygotować sobie drugie śniadanie.
Życzę Wam miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Witamy się w tym pięknym dniu :) ale niestety wietrznym :( i lipa z dzisiejszego spaceru... Nusia lepiej sypia w tym tygodniu na moje szczęście :p
Mind to widzę ze nasi mężowie maja podobne upodobania :) mój tez woli mnie jak mam blond włosy ale i ja siebie wole w blondzie.
Współczuje Mamusiom których dzieciaczki maja alergie i problemy skórne :( życzymy Wam żeby szybko preszlo i oczywiście trafionych diagnoz!
Witamy z Nusia nowa Mamunie :) !
Dafne bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty :( jestem w stanie sobie tylko wyobrazić jaki to dla Ciebie ból :( pomodlę się za Niego na pewno !
Piszecie ze Wasze dzieciaczki kończą pół roku a u nas dzisiaj mija 5 miesięcy dopiero albo już :p nie ukrywam ze czekam także na te pół roku i wiąże z nimi nadzieje na zakończenie problemów z ulewaniem przede wszystkim :) hehe
Nusia właśnie usnęła idę ja odłożyć do łóżeczka a sama muszę powiesić pranie i przygotować sobie drugie śniadanie.
Życzę Wam miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my:) Moja śpi od pol godziny:) my już po ortopedzie i usg. Wszystko dobrze. Ninka grzeczna była:))
Wszystkiego najlepszego dla Hanusi. Najwięcej zdrówka.
Dafne bardzo mi przykro. Trzymaj się. Bądź dzielna dla maluszka i mamy.
Mindtrick tak myślałam, ze jesteś brunetka naturalna. Bo masz piękne ciemne brwi:))
Mamo Joasi i Agness moja dzisiaj też ma buzię ssypana. Podobno po dyni. Ale zobaczymy. Wiatrzysko wieje i nas straszne.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witamy cieplo nowe mamusie z pociechami!Iwo,tez napisz cos o was:)
Dafne,ogromnie mi przykro ze ta choroba dotknela i twoja rodzine,tak mowie,bo moim zdaniem choruje tez najblizsza rodzina.strach,bol i niemoc.zycze duzo sil i dolaczam sie z modlitwa.do do smyka i kaszki niestett nie pomoge,dalam kilka razy i odpuscilam.
Usciski i buziali ode mnie i Lili dla Hanusi.Brawo brawo!oby zdrowko nadal dopisywalo i rozwijala sie tak pieknie!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jak tam wasze dzieciaczki? jestem tu nowa więc nie jestem niestety na bieżąco. Mam córcię Maję i jest to nasz skarb. W prawdzie czasem jest ciężko jednak jak na razie wszystko jest w porządku. Nawet będziemy mieć sesję naszego maleństwa w Multiarte u pana Pawlaka w Łodzi, może ktoś z was planuje również coś takiego w najbliższym czasie ;) Mam nadzieję, że będę mogła pochwalić się zdjęciami ;)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)

Sto lat dla dzisiejszych jubilatek :*

Dafne wspolczuje. Bede sie modlila za Twojego tate. U mnie niestety i babcia i moj chrzestny (bardzo mi bliskie osoby) tez maja nowotwor pluc i watroby. W ich przypadku to juz niestety chodzi tylko o usmierzenie bolu. Mam nadzieje, ze z Twoim tata bedzie lepiej.

Witam nowe mamusie. Napiszcie cos o sobie :)

Ania dzisiaj byla bardzo pogoddana. Wstala o 7 a na drzemke poszla o 9.30 i spala do 11.15 :0 . O 12 pojechalismy po Adasia do przedszkola i do sklepu. Pod koniec zakupow zaczela strasznie plakac i zanim dojechalam do domu to usnela i dalej spi... Nie wiem czy sie mam martwic? A moze ma dzisiaj taki dzien? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Zdrówka dla solenizantów!!!
Witamy kolejne mamuśki!

U nas dzień marudny. No masakra. Jęki jęki a ja mam ochotę strzelić se w łeb. 45min próbowałam wcisnąć małemu obiadek. Musiałam trochę cielęcinki przemycić między jabłkiem bo by noc nie zjadł. Chyba nie smakuje... Teraz próbuję uspać. Jeszcze mały zaczął mi kaszleć i gile lecą. Nie wiem czy to ząbki czy nie, jutro pójdziemy do lekarza.

Dafne ja również jestem myślami z Tobą i przesyłam pozytywną energię!!

U nas szaro, buro i ponuro. W depresję można popaść.

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

100 lat dla Hani i Lili :)

Witam nowe mamusie :) Fajnie, że jest nas coraz wiecej, zawsze to nowe doświadczenia.

Któraś z Was pytała o gluten, można wprowadzać już pomału do diety w małych ilościach ja np. podawałam do warzywek po łyżeczce kaszki mannej.

Dafne współczuje :(

Moja waży 7kg a za tydz mamy 6msc.
Chyba tą wagę trzeba indywidualnie do dziecka rozpatrywać u pediatry. Każde dziecko przyszło na świat z inna wagą poza tym już będą coraz mniej przybierać.
Ja też sie martwiłam, że moja mało waży ale dr mówi ze jest ok.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69ipwcush0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09krhmp7ur49fu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...