Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantow:))zdrówka dla szkrabkow. Jak ten czas szybko leci.
Nasza noc też dobra pobudka o 23.30 i nastepna o 5:)) także też się wyspalam. A wstalysmy 6.10. Teraz już śpi.
Iwa super Wiktor pospal.
Ja dzisiaj daje po raz pierwszy jarzynowa z królikiem. Ja jakoś jestem bardziej przekonana do gerbera. Co chodzi o słoiczki. Dla takich maluszków.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Wszystkiego naj dla Jubilatow:)
My tez jeszcze tylko na cycu i szczerze mowiec troche sie boje nowosci,bo u nas chyba alergia i z brzuszkiem roznie:/ Maly probowal jablko i marchewke,ale to byly malenkie ilosci. Byly tez chrupki kukurydziane. Zaczniemy pewnie od marchewki i moze jakis kleik,lub kaszka ryzowa do mojego mleka na kolacje.
Zazdroszcze Mamom,ktorych dzieciaczki ladnie spia. My mamy z tym problem,ale naprawde,Dziewczynki,ktorych dzieci zle spia,nie myslcie,ze to Wasza wina,czy,ze to kwestia nauczenia dziecka lub nie. W tym wieku mamy na to jeszcze naprawde niewielki wplyw i w wiekszosci przesypianie calych nocy to po prostu taki dar losu dla Mamy:) Tym bardziej,ze Maluszki,ktore spia ladnie w nocy nie robia tego od dzis,tylko wlasciwie od pierwszych tygodni:) Ja od porodu nie przespalam calej nocy,pewnie jak duza czesc z Was
:) W ogole przestalam patrzec na te wszystkie skoki,bo u nas noce kiepskie w standardzie,a dzien do dnia niepodobny. Musialam to zaakceptowac i jest dobrze,tak jak jest,zeby tylko zdrowie bylo:)
Dzisiaj na przyklad Maly spal prawie cala noc we mnie wtulony,czego nie bylo od dawna,nie dawal sie odlozyc i juz. Najwazniejsze,ze jest przekochany i pogodny za dnia,a noc za noca mija i koedys musi byc lepiej:)
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mila mi ja jakoś nie mogę przyzwyczaić się do nieprzespanych nocy :( nie mogę funkcjonować w dzien! Już nie wiem co jej nie pasuje co się dzieje. Zje i po 30 min zaczyna się kręcić głodna nie jest. Boleć też nic ja nie boli :( jak tak ma wyglądać moje macierzyństwo i do tego nie wiadomo jak długo to ja dziękuję! Pisze głupoty ;( az płakać się chcę!

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Hej wam :)

Sto lat, sto lat! Niech zyja zyja nam :) Wszystkich wspanialosci i duuuuzo zdrowka dla dzisiejszych solenizantow. Toc toz juz pol roku :0

Ja wczoraj bylam u fryzjera :) Od razu lepiej :)
Tata zajmowal sie dziecmi i po przyjezdie doczekalam sie slow na jakie czekalam od urodzenia Adama (ponad 6lat). A brzmialy one tak: Podziwiam Cie, ty to masz co dzien a ja po trzech godzinach wymiekam. :D

Co do spania to malami ma racje. To nie jest niczyja wina. Dzieciaki w tym wieku chyba nie idzie jeszcze nauczyc spac... Starszy nie przesypial calej nocy az do okolo 18 miesiaca (mimo iz tez byl na mm), a Ania juz od 2 miesiaca przesypia. To poprostu chyba szczesliwy traf ;)

Odnośnik do komentarza

Mamo joasi faktycznie piszesz glupoty ! Zaraz tu kopa w tylek dostaniesz ! Nikt nie mowil ze bedzie prosto :). Moze niuni przeszkadza ta wysypka , moze tez zaraz sie dowiesz od czego i myl przejdzie wszystko i tego Ci zycze :). A niedlugo jak bedzie chodzic do przeczkola to nie bedziesz mogls jej sciagnac z lozka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witankowo południa już :) na początek sto lat dla naszych półrocznych solenizantow !!:) dużo dużo zdrówka !!!
Nusia śpi już od godziny jakoś a może i dłużej. Odsypia noc bo od 4 uprawiała harce w łóżeczku.
Iwa przegigant z tego Twojego Wiktorka :) zasnąć w wannie to jest wyczyn :p
Ja czekam na moja mamę bo ma wstąpić na kawkę. Zaraz idę szykować drugie śniadanko :) dzisiaj koktajl jabłkowo-orzechowy :)
Co do przesypiania nocek to mila mi ma racje. Wszystko zależy od dzieciątka. Moja Nusia śpi dobrze odkąd się urodziła i nigdy nie było z tym problemu. Teraz trochę jest gorzej ale to ewidentnie przez zeby.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, nie pisałam chyba ze dwa dni. U nas blee bo ja zabkuje razem z młodym!!! Ósemka mi wychodzi i tak boli że szok;( może macie jakieś sposoby na ból? Bo idzie się załamać:/ tak piszecie o tych fryzurach ze i mi się marzy ale dzwoniłam do swojego fryzjera i pierwszy wolny termin ma na 3.04....szok
Co do spacerówki my jeszcze czekamy, wolę żeby młody spał grzecznie te 2 godziny A nie zwiedzal ;)
Oczywiście składamy życzenia dla solenizantow :-) gratulujemy 0pół roczku i życzymy dużo zdrówka :-)

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55353.jpg

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi,nie piszesz glupot. Domyslam sie,jak musi byc Ci ciezko. Ja po prostu nie mam wyjscia,skoro zadne zabiegi nie przynosza efektu,to nie ma sensu sie dodatkowo stresowac,moje nerwy nie pomoga,a moga tylko pogorszyc sprawe. A zmeczenie potrafi przygniesc do ziemi,wiem to najlepiej,bo zawsze lubilam pospac. I wiem,ze mam latwiej,mam tylko Malego i w sumie tylko nim sie zajmuje. Wiem,ze Twoja starsza cora tez wymaga opieki i uwagi i nie jest jeszcze samodzielna,moje dziewczyny sa prawie dorosle,wiec to tez mam z glowy. Czasem nawet pomoga przy Malym. No i czuje sie lepiej,odkad pozwalam sobie na odrobine egoizmu,po ciezkiej nocy,wrzucam Igora chociaz na pol godziny R. do lozka,a sama ide sie zdrzemnac. Zreszta sam zaczal zabierac rano Malego w weekendy. I jest o niebo lepiej. Powiem szczerze,ze juz mialam szukac pomocy u jakiegos psychologa,bo tak mi sie wszystko zwalilo na leb,ze nie potrafilam sobie poradzic. Na razie jest lepiej,ale caly czas mysle,czy nie skorzystac. Tym bardziej,ze wiele matek nawet nie zdaje sobie sprawy,ze miec problem z depresja.
Tak to wyglada tylko z mojego punktu widzenia,kazdy jest inny i wiem,ze dobre rady zamiast pomoc,moga tylko wkurzac.
Mermide,chyba wiele z nas czeka na te slowa od Tatusia:) Moj,owszem jak zajmuje sie dzieckiem,to nie robi nic innego injemu poswieca czas,ale juz po pol godziny,jak Maly zaczyna stekac i jeczec,to slysze tylko z irytacja 'synu,no o co Ci chodzi?':)
Alimak,kolejna blondyneczka w naszym gronie:) coraz bardziej nabieram apetytu na blond:) Aleksander ma sliczne oczka po Mamusi:) Super razem wygladacie i Malutki ma super czuprynke:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi - to mogą być ząbki, skok albo swedzaca wysypka. Nikt nie mówił ze będzie sielanka ale widzę że masz wyjątkowo ciężko. Może masz kogoś z rodziny albo przyjaciółke, kogoś kto by przyszedł i trochę Cię odciążyl w ciągu dnia? Zrobił obiad, zajął się dziećmi, a Ty mogłabyś sie zdrzemnac albo wyjść na basen, do fryzjera albo po prostu sama na spacer? Musisz trochę odpocząć psychicznie i naładować akumulatory , bo to może jeszcze trochę potrwać.

Jestem juz po zajęciach... Było dużo starszych dzieci i musialam uważać żeby mojemu nie zrobiły krzywdy. Ale poza tym to jest miejsce gdzie dzieci po prostu łapią kontakt z innymi dziećmi a mamy z mamami ;-)

Iwo - ja jeszcze nie wprowadzałam stałych pokarmów. Czekam aż skończy 6 miesięcy i będzie stabilnie siedział bo planuje BLW. I będę gotować sama. Trzymajcie kciuki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Meldujemy ze i my czekamy jeszcze ze stalymi pokarmami. Mamy już sliniaki, łyżeczki, miseczki, kubeczki, fotelik tez juz do nas jedzie ale jeszcze czekamy. Do 16 marca. I nie zebym jakos specjalnie wyczekiwala.. raczej mi się nie pali do tego.

Któraś mama wklejała zalecenia co do glutenu. To stare informacje chyba z 2007r, tak? Polecam pocztac co hafija o tym pisze albo mamy z ala`antkowego blw. Albo po prostu znalezc aktualne zalecenia.

Co do spania. Ja wczoraj położyłam się wieczorem ze Stasiem w ramionach i bylo cudownie cudownie. Uwielbiam go, kocham, jest wspaniały, najdcudowniejszy, moge z nim spać i mi nie przeszkadza. Pol nocy spal sam w łóżeczku a pol ze mna. Widomo pobudki co okolo 2 godziny a dzis chyba i częściej. W ogole od paru dni rozpiera mnie milosc macierzyńska, jakbym na nowo sie zakochala..

Mamo Joasi, koniecznie potrzebujesz odpoczynku! Twoje coreczki są fantastyczne i ty jestes dla nich najlepszą mamą, ale zmęczoną. Nie jestesmy robotami i potrzebujemy odsapnac to jasne! Spróbuj jakos wygospodarowac chwile dla siebie, na pewno pomoze

Odnośnik do komentarza

Alimak zdjecie wcale nie wzkazuje na konieczność wizyty u fryzjera. Wygladacie slicznie z Alkiem :)

Mała trzymam kciuki za wasze blw. Sama chcialam spróbować, ale boję się, ze nie zdarzymy do roczku wyrobic rytualu trzech cycow w ciagu dnia. Zobaczymy.. na pewno bede korzystać z przepisów alaantkow i z ammniam. W ogole mam wrażenie, ze moje dzieciatko jeszcze nie jest gotowe do jedzenia. Iwa pisala o siedzeniu. Ja Stasia w ogole nie sadzam samego, siedzi tylko u mnie na kolanach i tez go wtedy trzymam. Oczywiście sklamalabym gdybym powiedziala, ze nie probowalam, bo próbowałam, ale posadzony obala sie na boczek takze nie próbuje tego wiecej robic. Mamy czas. Dzieci "planowo" siadają około 7 mca, takze ani trochę sie nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza

Mały sobie gaworzy i zaczyna używac spolglosek ja pije gorącą kawę i kończę wczorajsze faworki ;-) W sam raz na środę popielcowa... :/ w każdym razie w ogóle zapomniałam i na śniadanie oczywiście kanapeczki z szynką :I Ale z drugiej strony jak się nie je nabiału i jajek to zostają owoce, warzywa i chleb z dżemem ;-)
Próbowałam go lulac bo spał tylko 30 minut do tego pogoda taka że sama bym się położyła ale doszłam do wniosku że jak nie chce spać to niech się bawi póki ma dobry humor. Dzięki temu ja jestem zadowolona z ciepłą kawa i on tez szczęśliwy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

ożesz, tyle się napisałam i usunęłam niechcący :/
alimak śliczny synio i mamusia, oczka duże to chyba w
ciebie i faktycznie kolejna blondynka w składzie ;)
Mamo joasi wiedz, że myślami jestem z Tobą, i przypominaj sobie w trudnych chwilach, że to nie będzie trwało wiecznie, tylko już za chwilkę minie , i tak jak pisze charlotte potrzebujesz trochę oddechu żeby nie zwariować,pomyśl kto mógłby ci pomóc i skorzystaj z tej pomocy, bo jak to się mówi: szczęśliwa mama to szczęśliwy maluch :)
my jeszcze oprócz memlania jabłuszka podajemy czasem na noc kaszki na moim mleku lub na mm ale nie zauważyłam różnicy w długości spania,dokładnie taj jak u keleman chyba mała jak zaśnie na noc to zawsze robi za pół godziny pobudkę,wcześniej pchałam jej cycka a teraz smoka albo głaszczę ją,czasem wystarcza,ja już się pogodziłam, że u nas tyle nocnych pobudek, choć zauważyłam,że z coraz większym trudem ukrywam podpuchnięte oczy pod makijażem hehe uroki macierzyństwa ot co
mała sobie teraz spała a ja się rozliczyłam z podatku juhu, z głowy

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

"Któraś mama wklejała zalecenia co do glutenu. To stare informacje chyba z 2007r, tak? Polecam pocztac co hafija o tym pisze albo mamy z ala`antkowego blw. Albo po prostu znalezc aktualne zalecenia."

To bylam ja:p a poradnik niby z maja 2016. Wg mnie to wlasnie podkreslaja ze nastapila zmiana od tego 2007 r. Mniejsza z tym bo chyba i tak wiekszosc mam wprowadzila gluten.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5ewe1vp1wy.png

Odnośnik do komentarza

Cześć ciocie :)

Bardzo dziękujemy za pamięć i za życzenia kiedy to zleciało

100 lat dla Gosi :*

Alimak super mamusia z przystojnym synusiem :) super

Mamo Joasi każda z Nas ma czasami gorsze dni, widać z tego co piszesz ze brak Ci odpoczynku może mógłby Ci ktoś pomóc ?

Leos tez siedzi i tylko u nas na kolanach. Oczywiście próbuje sam ale nic na siłę tak jak pisze charlotte przyjdzie na wszystko czas :)

U nas już Leon je mięsko, nie służy mu indyk ... dostał królika od dziadka to zacznę mu pójdzie gotować jak będzie jadł większe kawałki, jutro próbujemy łososia :)

A tu zdjęcie z okazji urodzinek ;)

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55361.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Moj Bobini spi juz druga godzine u mnie na rekach:) Bajzel w chalupie,a ja siedze i odpoczywam:)))) zawsze to lepsze niz pol godziny snu,a potem marudzenie,bo dziecko niewyspane:) No i chyba nici ze spaceru,bo tak wieje,ze glowe chce urwac.
A ja z racji postu obiecałam sobie nie przeklinac,ale juz mi sie dwa razy wyrwalo... Ale to dopiero pierwszy dzien,wiec troche sie usprawiedliwiam:) Myslalam rowniez nie jesc w poscie slodyczy,ale to postanowienie z gory skazane na porazke,wiec odpuscilam,ale postaram sie ograniczyc:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za życzenia :) dla Leosia również 100 lat.
Ja też czekałam do wprowadzenia pokarmów do 6 mc. Przyspieszyłam o 2 dni bo zaczęliśmy od poniedziałku ale dlatego że tatuś był w domku. Karmię ją w nosidełku bo sama nie siedzi i na razie nawet nie próbuje. Sadzać jej nie zamierzam dopóki sama nie usiądzie. Zresztą to jest pierwsza dewiza którą podkreślają fizjoterapeuci - nie sadzać!

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55364.jpg

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55365.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...