Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

mamo joasi i mali solenizanci- samych najlepszości!

szczesciara - fajny ten blog o zasypianiu. Niby takie to wszystko proste ale...trudne do zrealizowania. Ale będę próowała co nieco z tych rad wdrożyć w życie.

agnees -Smoczka używamy od drugiego miesiąca bo uratował nam dupe jak Franuś miał kolki. Mały spi w łóżeczku ale ostatnie tygodnie biore go na cz esć nocy do siebie bo nie wyrabiam ze wstawaniem

anka- jeżeli to skok to niech już mija bo trwa zdecydowanie za długo ;-)

mermide - my od dwóćh dni mamy smoczek 6-18 mcy a Franuś kończy 6 mcy 1.03. Te smoczki są od 6 mca wiec akurat :-)

Co do jedzonka to kupuję słoiczki z owocami i daniami dwuskładnikowymi, głównie ziemniak i dynia. Zupkę robię sama - narazie warzywną z manną, ale też dynia z manną czy płatki jaglane z owocami. Dziś byliśmy na szczepieniu - pneumokoki i narazie koniec! Kolejne szczepienie w 13 mcu :-).

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jaką spacerówkę polecacie? Zależy mi na tym by była lekka, miała pompowane koła - albo takie, które nadają się na nierówne, leśne drogi, no i żeby sprawnie się składała.
Ja mam teraz gondole Adamex Barletta i do niej spacerówkę ale problemem jest składanie - osobno dół i góra, przez to wózek zajmuje cały bagażnik

Odnośnik do komentarza

Maja z tymi pediatrycznymi panelami alergicznymi jest tak, że faktycznie czasami nie wykrywają alergii, ale to tylko wtedy jeśli dziecko nie miało jeszcze styczności z danym alergenem i nie wytworzyły się przeciwciała. Jeśli jest podejrzenie o alergię, bo objawy na to wskazują, a z badania krwi nic nie wyjdzie, to znaczy, że jednak te objawy nie są efektem alergii. Natomiast jeśli coś wyjdzie z badań, to przynajmniej jest potwierdzenie i pewność, że pojawiła się alergia.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny serdecznie dziękuję za życzenia w imieniu Wojtusia. Ja jako matka pragnę tylko aby był zdrowy i szczęśliwy a reszta sama się ułoży. Dopiero wieczorem czytam forum.
Gratuluję ząbków, my dalej czekamy.
Domi mój też z tych leniwych. Obraca się tylko z pleców na boki,dalej nie łapie za stupki . jak leży na brzuchu to steka z wysiłku. Dwa dni temu zaczął pelzac do przodu :)).za to rwie się do siadania.
Nela współczuję straty bliskich :(
Mamo Joasi mam nadzieje że znajdziesz siłę aby przetrwać kryzysy, już niedługo będzie lepiej.
Keleman Ty chyba mój rocznik jesteś i tez z lubelskiego.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza
Gość Domi123

Wszystkim dzisiejszym jubilatom duuużo zdrówka i uśmiechu na twarzy:)
MamoJoasi - wierzę, że jak nadejdzie wiosna, słońce doda nam wszystkim energii i nasze samopoczucie będzie lepsze - tego Ci życzę z całego serca
Nela-wyrazy współczucia i dużo siły w tym trudnym czasie
keleman- również poszukuję spacerówki na wiosnę także przyłączam się do Twojego zapytania
calineczkamala - na naszych leniwców też w końcu przyjdzie czas i nie nadążymy za nimi ;) ( także czekamy na pierwszego zębola;)
Iwa27-super, że masz w rodzinie rehabilitantkę - mnie właśnie brakowało kogoś kto pokazałaby co i jak . Nam Zawitkowski powiedział "przepraszam Was bardzo, ale niepotrzebnie tyle jechaliście. macie zdrowe dziecko" :)
nikaaa13- ale niespodzianka z tą dwójeczką:) gratulacje
natuśka512- gratulacje jedynki : )

Mój Kruszek też zjada wszystko, a wręcz pożera;)) jak widzi łyżeczkę to, aż się trzęsie - mój malutki głodomorek :))

spokojnej nocy mamusie:)

Odnośnik do komentarza

Witam Mamunie :) wczoraj nie pisałam i nie czytałam bo jakiś zakręcony dzień był. Ubnas ciąg dalszy ząbkowania i chyba tez wychodzą jej górne zęby.
Tym maluszkom którym wyszły nowe ząbki gratulujemy !!:) ja już tez się nie mogę doczekać żeby było choć chwile spokoju. Nusia bardzo cierpi teraz przy tym ząbkowaniu. Dolne ważyły bez żadnych ekscesów a teraz masakra jakaś...
Co do bamboszkow to ubrałam je żeby męża rozśmieszyć :p wrócił z siłowni i miał niezły ubaw ze mnie :p hihi

Odnośnik do komentarza

Hej

Cebion i Juvit to to samo z tym ze cebion jest bez konserwantow.

Mamo Joasi spoznione 100 lat

100 lat dla solenizantow!!

U nas marudzenie nadal zebow brak
W nocy 2 pobudki na cycka nadal
A mala po cycku nie zasnela tylko krecila szczebelkiem i gadala po 20 min na szczescie zasnela ja zdechla czekam kiedy dluzej pospie

W sb ide z dziewczynami z pracy na dzien kobiet w restauracji bedzie kokacja a potem muzyka dj :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69ipwcush0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09krhmp7ur49fu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. My teraz całe przedpołudnie spędzamy pod ćwiczenia o 13. Musimy się zdrzemnąć i zjeść warzywko. Gosi cały czas brzuszek płata jeszcze figle. Ma często wzdęcia przez które w nocy rzuca się po łóżeczku.
Teraz już się obkręca na wszystkie strony i ciągle ładuje mi pod komodą. Nie wiem czy to zasługa ćwiczeń czy po prostu przyszedł na nią czas. Wczoraj poszłam odłączyć odkurzacz, wracam a ona już przy rurze od odkurzacza szykuje się do lizania! Niestety od wczoraj mamy też katarek więc zakrapianie i odciąganie. Może spróbuję jeszcze zrobić inhalację ale to nie lada wyczyn i chyba poczekam na tatusia :D
Za tydzień jedziemy do moich rodziców na weekend i już nie mogę się doczekać. Będzie też mój brat z 2 letnią córą więc myślę że dziadki chatę będą mieli rozniesioną. Kasia co prawda zazdrosna jest o Gosię no ale może nie będzie tak źle.
Miłego dnia laseczki

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Gratulujemy ząbków:)) Wow już jedynki. U nas dalej gryzienie i marudzenie. Ale ząbków brak.
Noc nawet dobra bo dwa razy na jedzenie wstawala. Ale o 6.20 już pobudka. Teraz pierwsza drzemka. Katarek też mamy już 2 tyg. Nie wiem pewnie na ząbki.
Współczuję ninuniom bólów. Miejmy nadzieję ze minął szybciutko.
Miłego dnia

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :)

U Nas marudzenia ciąg dalszy , noc słaba non stop się budził z płaczem. Ząbek juz czuć coraz bardziej więc pewnie on jest przyczyną :( mój biedaczek tak mi go żal :(
Dałam mu przeciwbólowe i ma drzemkę, może chociaż troszkę sobie pośpi.

Brawa dla Gosi za takie postępy :***

Ja umówiłam się z dwiema koleżankami na plotki, Leos sie obudzi to będę się zbierała, będzie wesoło bo będzie 5 dzieci :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski nie odzywslam się kilka dni bo miałam armagedon tak mi kręgosłup boli że chodziłam po ścianach dziś już trochę lepiej w poniedziałek idę na masaż do fizjoterapeuty. Wczoraj robiłam Amelce morfologie,poziom Wit d o oba panele pediatryczne.wyniki dopiero w środę.
Wszystkim maluszkom dużo dużo zdrówka spóźnione. Mamo Joasi dla ciebie sto lat

Odnośnik do komentarza

Piątek , piąteczek, piątunio!!!
Mąż mi dzisiaj zrobił prezent i wyszedł wcześniej z pracy, bo ostatnio wraca wieczorami.

Wszystkiego najlepszego dla pół rocznych dziewuszek: Milenki i Poli :-)

Gratulujemy kolejnych ząbków :-)

Nela, nie doczytałam wcześniej. Bardzo współczuję i składam najszczersze kondolencje. Nie jestem w stanie sobie teraz wyobrazić co musisz przeżywać :-(

Qarolina, niezła agentka Ci rośnie. A na te wzdęcia próbowałaś jej coś podawać? Może Espumisan 100?

Życzymy wszystkim pięknego słonecznego weekendu! :-*

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55395.jpg

Odnośnik do komentarza

Monmonka - córcia cudowna;)

Ciszej na forum ale i forum znowu szwankuje:(
U mnie dziś nastrój średni. Smutne wiadomości docierają. No ale ze słoneczko za oknem to chciałam wdrożyć plan " zrób coś ze sobą na wiosnę " ale nic z tego nie wyszlo:D załamałam się nie potrafię przećwiczyć 15 min. Skalpel z chodakowska mnie pokonuje:( tragedia spróbuje codzień po trochu... ogólnie chudnac nie chce ale brzuch mam do poprawki a marzę o zakupach:/
Młoda wczoraj zaszczepione zniosła dobrze ale dziś nie wychodzimy tak sobie przyjęłam. Jeszcze pneumokoki i będzie trochę przerwy;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Życzę dużo zdrówka i samych dobroci od życia dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów :)
Zuzia to urocza dziewczynka :)
A dla tych co mają trudne chwile życzę dużo sił.
Dziewczyny my z Olą od wczoraj w szpitalu. W wtorek miała szczepienia, gorączkowała na wieczór i jeszcze w środę rano, nie obeszło się bez czopków, nic ze środy na czwartek kiepska, budziła się z płaczem z niewyjaśnionych przyczyn, no ale w sumie po szczepieniach tak może być. Niestety podczas popołudniowego karmienia wydarzyło się coś dziwnego, jadła i zaczęła przysypiać, ja też przymknęłam oko ale nie spałam, nagle poczułam, że ona się trzęsie, patrzę a ona drży, latała jej delikatnie główka i rączki, resztę miała przykrytą, wystraszyłam się i mówię do niej głośno : Ola! I wtedy otworzyła oczy i to minęło, przerażona nie wiedziałam co robić, przecież to nie jest normalne, to nie było takie wzdrygnięcie jak się zasypia tylko trwało dłużej zadzwoniłam do przychodni, ale telefonicznie nie za wiele mogą powiedzieć, więc pojechaliśmy, tam lekarka po oględzinach skierowała nas na oddział bo w sumie to co więcej mogła. Wczoraj było masakryczne pobranie krwi, udało się za piątym wkłuciem, ależ ona biedna płakała, serce pęka, dzisiaj pobranie siuśków, moje spodenki całe obsikane, ale za jakiś czas kilka kropli znalazło się w pojemniku, potem usg główki przez ciemiączko, ekg, okulista i badanie dna oka, póki co wszystko w porządku tylko crp 21.musimy tu pobyć do poniedziałku bo neurolog dziś nie przyjmował i przy okazji zrobią usg brzuszka bo nigdy nie było robione. Mam nadzieję, że to jednorazowe. Ale gdy ją teraz karmię to mam obawy czy to się nie powtórzy. M. czytał, że to może być objaw poszczepienny.
Dobrze, że mamy oddzielny pokój z łóżkiem dla mnie, ale i tak prawie nie spałam, jeszcze za ścianą malutki dzidziulek cały czas płacze, jejku Ola nigdy godziny ciągiem nie płakała a on tak, współczuję jemu i jego rodzicom.
Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze, bo wiem że nasze forumowe paluszki mają magiczną moc.
A miałam dziś jechać do mamy po spacerówke, weekend ma być ładny a tu dupa, ale zdrówko najważniejsze! :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;)

Ela super ze wyniki wyszły dobrze:)

Nela bardzo Ci współczuje ...

Najlepsze życzenia z okazji miesięcznic!:)

Moje dziewczynki nadal mega nie lubia leżeć na brzuchu. Musze je zabawiać to chwile jest ok a potem sie buntują leniuchy małe. Ale za to siedzą juz ładnie i całkiem stabilnie wiec jestem z nich dumna;)
Ząbków nadal brak. Gratulacje dla tych u których juz sie pojawiły :)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...