Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:)
Sto lat dla Olivci:)
Moj syn chyba stwierdzil,ze szkoda zycia na spanie i dokazywal w nocy,cwiczyl wytrwale wkladanie nog do buzi. Mialam ochote go udusic:) Na szczescie nie zauwazyl zainteresowania i w koncu usnal:) Wiec noce zamiast coraz lepsze...
Teraz juz drzemie na cycu i w ogole humorek ma przedni od poniedzialku:)
Za to pies nam sie rozchorowal,moja bidulka chyba ma zapalenie pecherza:( Dostala wczoraj leki i jest lepiej,ale bardzo mi jej zal,jednak to czlonek rodziny i martwie sie o nia.
U nas pol roku za tydzien i nie wiem,czy nie dawac po troszku jakiejs marcheweczki. Jedziemy za dwa tygodnie na weekend nad morze i chcialabym miec to juz troche ogarniete,bo juz sam wyjazd to dla Malego przezycie,a tu jeszcze nowosci jedzeniowe,nie wiem jak to ogarnac.
W ogole to juz zyje latem i wakacjami,nie moge sie doczekac:)
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za życzenia w imieniu Emilki:)

Mind twoja cora wymiata;)

Oczywiscie sto lat dla Oliwki;*

My jedziemy wlasnie na kontrole do endokrynologa. Nie nawidze tam jezdzic bo sie czeka i czeka no ale tak to jest panstwowo. Po operacji zaczne chodzic do niej prywatnie bo to czekanie jest okropne. Ostatnio na 9 bylam w szpitalu a wyszlismy za szpitala przed 14! Mam nadzieje ze dzis szybciej pójdzie.

Aaa no i chwale sie;) Emilka zrobila wczoraj na czworaka kilka kroków. Więc zaczyna łapać ze trzeba nozki z raczkami na zmiane przekladac.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny podpowiedzcie mi coś. Moja mała jest ostatnio nie do opanowania. Strasznie się kręci i przewraca na brzuszek non stop nawet po jedzeniu i wtedy wiecie jak to się kończy. .. dzisiaj już kąpiel była i pranie wszystkiego bo tak się pozygala. A ja tak pilnowałam żeby na plecach leżała to sobie coś do paszczy włożyła i całe mleko oddane. Jak ja okiełznać po jedzeniu? Staram się karmić przed spaniem ale drzemkę jest mniej niż karmien.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamunie!
Olivciu, wszytskiego naj, naj!
Gratuluje Emi miejsca na podium, sama pamiętam ta dumę z młodości jak wchodziłam po medal ;-) Mamusiu, bądz dumna z córki!

U nas do pocieranie noska i oczek doszedł dziś kaszel, katar i łzawienie z prawego oczka. Już się trzęsę, ze będzie znówu chory i dowala mu kolejny antybiotyk. Jade wieczorem dopiero do lekarza prywatnie, bo jak pomysle ze mam isc do przychodni, czekac na przeciągu z maluszkiem 2 godz i usłyszeć,że mam mu dac bezsmakowe calcium, to dziekuję. I znowu nici ze szczepien.
Monmonka, zadowolona jestes z diety? Własnie sie zarejestrowałam na vitalii i tak zastanawiam sie czy oni układaja diety pod konkretne osobe, zważajac na ppm, aktywnosć fiz, zapotrzebowanie na makro czy maja ułozone szablony kalorycznie i dadza mi diete 1300kcal. Sama bym ułozyła sobie diete ale jakos nie mam czasu zeby siedziec i liczyc wegle i białka ;/ A znam zasady redukcji doskonale, wiec jak pisałas ze masz 1300 to mam obawy. No chyba ze Tobie wyszła własnie taka kaloryczność na pierwszym etapie redukcji.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Sto lat dla polroczniakow :)*

MilaMi mega zazdro wyjazdu nad morze :) my na weekend to mozemy sobie w gory ewentualnie skoczyć, nad morze to tylko na dluzszy wypad, bo daleko. Ale latem nie ma innej opcji :)

Iwa moj Staś tez trze oczy, nos i uszy niezależnie od zmeczenia. Trochę mial katarku moze to od tego. A moze go buzia swedzi bo go znow wysypalo. Pojecia cie mam..

My mamy matę z TinyLove, dostalismy od babci pod choinkę :) ogolnie pewnie wystarczylby zwykly koc, ale jak juz dostalismy to urzedujemy na niej caly dzien :) zresztą odkąd Staś zaczął przekrecac sie na brzuch to jedyne bezpieczne miejsce, a i tak czesto ląduje poza matą..

Właśnie minely dwie godziny odkad poszedl spać. Ogarnelam siebie i cala chalupe, bede pic herbatkę z miodem bo jakas jestem nie za bardzo od paru dni.

Oho obudził sie hrabia :)

Odnośnik do komentarza

No i zaczal sie naam tydzien:((( Poslalam R. po wyniki Malego,tak tylko dla spokoju,bo wizyte mamay za tydzien. Okazuje sie,ze Maly ma klebsielle w moczu,pilnie anntybiotyk,usg i skierowanie do nefrologa. R. kupil zinnat,ale nie daje rady dac go Malemu,siedze i placze. Wszystko wypluwa,nie ma mowy,zeby polknal nawet kropelki,trzyma w buzi nawet,jesli mu zgarniam i podaje lyzeczka to,co wyplul. Ze strzykawki tez nie. Nie wiem,co robic. Mam teraz pewnie odpowiedz dlaczego dziecko nie spi w nocy,ja myslalam,ze sie prezy bo brzuch,a jego pewnie bolaly nerki:((( No i jeszcze nie wiadomo,jak dlugo ta bakteria tam siedzi i jakie spustoszenia zrobila. Dr pytala R. jakie dziecko ma objawy,czy jest placz i goraczka,a u nas nic oprocz tych nocek sie nie dzialo. Caly czas myslalam,ze takie po prostu mam dziecko:( No i skierowanie dala nam tak na wszelki wypadek na mocz i krew,bo byly slabe przyrosty wagi,choc w normie. Tak zlozeczylam na ta lekarke,bo skierowanie za skierowaniem daje,a teraz jestem jej taka wdzieczna. Pewnie inny by powiedzial,slaby przyrost,ale w normie,prosze sie nie przejmowac,takie dziecko. Jestem tylko podlamana,bo nie wiem,jak mu podawac ten lek,nie je jeszcze zadnych warzyw,mleko tylko z cyca,zalamka:(
No i boje sie antybiotyku,ale sila wyzsza,trzeba podac:(
Ze szczepienia nici,a i z wyjazdu pewnie tez:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego z okazji miesiecznicy dla Olivci :).
Ehhh biedny Wiktorek niech juz sie odczepia od niego te choroby.
Maja168 ja to nie mam pomyslu innego niz rece ...

A moja gwiazda dzis pila wode i jej smakowala:).
Kreci sie mega na boki na brzuchu lubi sie bawic i dzwiga sie na kolana , pelza oczywiscie do tylu Ale... Cholerka nie przekreca sie... Kilka razy to zrobila i koniec :(.

A ja dzis zobaczylam na wadze 5tke z przodu - jest dobrze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Mila_mi - dobrze że zrobiłaś badania, przynajmniej wiadomo co się dzieję. Musisz cierpliwie podawać mu leki... Nie wiem co mogę więcej poradzić :(

Może i ja powinnam zbadać mocz Małemu? Z tego co kojarzę wiele z Was już robiło takie badania.

U nas dziś tylko 3 pobudki (23, 1, 4), a teraz spał 2,5h z małą pobudką bo deszcz bębnił w parapet. Teraz zaczął sypać śnieg... Siedzimy dziś w domu a jutro kontrola bioderek.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego co najlepsze dla półrocznych bąbli! :)

Iwa, ja jestem bardzo zadowolona z diety. Jak dotąd na wadze 6 kg mniej, bez żadnego wysiłku :) Teraz mam 1100kcal, ale to dlatego, że ja mam bardzo mało ruchu fizycznego, no i biorę sterydy, które powodują nadmierne odkładanie się tłuszczu. Z tego co wiem inne dziewczyny mają bardziej kaloryczne diety. Ogólnie, to dieta jest układana po wypełnieniu ankiety, no i jest w miarę indywidualnie dostosowana do potrzeb i wymagań konkretnej osoby. Jeśli znasz się na układaniu diety, to może napisz do któregoś dietetyka od nich, bo może faktycznie mogłabyś sobie sama ułożyć dietę korzystając z ich przepisów.
Ja wolę zapłacić i korzystać z aplikacji w telefonie, bo przynajmniej się bardziej pilnuję z przestrzeganiem diety i ze spożywaniem płynów, bo z tym mam największy problem.

Mila_mi oby szybko ta bakteria sobie poszła i nie wróciła. A antybiotyk próbowałaś podać przed cycem? Jak dziecko jest głodne?

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55457.jpg

monthly_2017_03/wrzesnioweczki-2016_55458.jpg

Odnośnik do komentarza

Milami,a duza jest porcja tego antybiotyku?mozna np po kropelce dawac na smoczek do uspokajania i tak sie z dzieckiem "pobawic" we wkladanie i wyjmowanie smoka.Emilka tez miala ta bakterie.zarazili ja tym w szpitalu jsk sie urodzila,nic nie powiedzieli,na wypisie zero tematu a po 10 dniach pracownik szpitala puka mi do drzwi i mowi jak nalezy postepowac z dzieckiem zarazonym tym paskudztwem.byc moze nawet to byl powod ze zaczelam dokarmiac mm bo nic nie wiedzialam a Emi prawie wogole nie przybywala na wadze no i tak spowrotem trafilysmy do szpitala.no ale poza ta waga nic zlego sie nie dzialo i szybko wszystko wrocilo do normy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks,mamy 3ml do podania co 12 godz. Biorac pod uwage,ze karmie tylko piersia nie mam mozliwosci przemycenia tego antybiotyku,a jest wyjatkowo gorzki. Wydaje mi sie,ze 3 ml to duzo.
Czekam u pediatry,pisze z tym lekarzem z parentingu i z jego slow wynika,ze tylko szpital i podanie dozylne. Tym bardziej,ze jak przeslalam mu wyniki,to stwierdzil,ze potezna ta infekcja i radzi szpital. Poprosze o skierowanie i pewnie jutro z rana stawimy sie na ip:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :)

Wszystkiego Najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych jubilatów dużo zdróweczka :**

Mindtricks brawa dla córki :)

Milami współczuje , trzymam kciuki :*
Niech te choroby się odczepią od naszych forumowych dzieciaczków !

Wszystkie zdjęcia piękne :**

Madzikcz brawa dla Emilki :) :* Leoś nie umie właśnie zsynchronizować nóg z rączkami ;)

U Nas noc super oprócz tego że ja nie spałam alergia + przeziębienie = MASAKRA ! Przez kichanie obudziłam i Leosia i męża więc godzinę leżeli ze mną i gadali ;)

Pogoda nas nie rozpieszcza dzisiaj nie byliśmy na spacerze bo lało jak cholercia mam nadzieje, że jutro będzie lepiej i wyjdziemy na spacerek.

Buziaczki :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks super masz coreczki-obie;*:)
Milami tylko spokojnie najważniejsze ze macie diagnozę teraz tylko przemeczyc się i wyleczyć a będzie dobrze:)
Madzikcz brawa dla Emilki!zdolniacha , moja to dopiero zbiera się do siadu ale tylko jak na poparcie z leżenia to jeszcze za duże wyzwanie dla mojego leniuszka:)
Maag a jak u Was budowa, wystartowalisce?U nas kicha był problem z dzialka i szukamy nowej :(

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Nela-przykro mi

Mala ja myślę ze piski to nic nic złego mi czasem w uszach az zadzwoni;)ale tego nie analizuje:)

Czy któraś miała problem z drzemkami, pal licho ze krótkie teraz nie potrafi zasnąć trze oczy ale walczy pisk placz itd. Nie wiem jak się za to wziąść, czytałam bloga zdrowy sen dziecka ale na razie mega opór jest:/

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Imbir,wczoraj R. mi zakomunikowal,ze wyczytal w madrej ksiazce,ze nasze dzieciaki wchodza wlasnie w taki etap,ze choc polprzytomne bronia sie przed spaniem w dzien rekami i nogami. Bo szkoda im czasu na spanie po prostu.
Nie wiem,co to dalej u nas bedzie,ale na spokojnie dalismy Malemu wlasnie ten zinnat,R go trzymal w poziomie,zeby nie wyplul,a ja lałam:( Wyplul tylko odrobine.Udalo mi sie tez wlozyc mu strzykawke jak ssal piers,ale to nie byl dobry pomysl. Biedak,tak sie splakal. Mam nadzieje,ze uda nam sie ominac ten szpital:( zobaczymy,co wyjdzie jeszcze w usg. Mam dola,ale to co ostatnio Sevenka napisala o tym szoku i slowach tej lekarki jakos mnie buduje,ze bedzie dobrze. Oczywiscie R. mnie straszy szpitalem,ze to najwieksze zlo,dziecko pojdzie zdrowe,a wyjdzie chore.Ja tam mam inne zdanie,tym bardziej,ze Maly zdrowy nie jest. Mysle,ze moze ugotuje jutro kompocik z jablek i dam Malemu do popicia,jak myslicie,nie zaszkodzi mu?
Nela,bardzo wspolczuje:(
Trzymajcie sie cieplo,Dziewczynki i dziekuje za rady i slowa pocieszenia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Wszystkiego najlepszego dla solenizantow.

Mindtricks ogromne gratulacje dla Emi. Jak się sprawdza u Was poduszka motylek? Jesteś zadowolona?

A inne mamusię które mają? Warto?

Śliczne Maluszki, pięknie ubrane.

Mała przez 5 dni było lepiej spał spokojnie, dalej się budzil co 2h ale nie rzucal się po łóżku. Ostatnia noc co pół godziny, godzinę. Więc już nie wiem. Ale skóra już całkiem dobra. Mamy syrop jeszcze na kilka dni, kończy się. Nie wiem co potem.

Jak podajecie kaszkę? Przed samym spaniem? Po kąpieli? Maciek je słoiczki aż się trzęsie. Może on jest głodny...

Mąż kupił dziś spodenki z Lidla ten dwupak ze sznurkami są świetne.

Milutka własnie czekam na przesyłkę z mata, znalazłam taką jak babypol wyjątkowo tanio, dam Ci znac czy fajna jeśli jesteś zainteresowana.

To czytam dalej.

Odnośnik do komentarza

Miła mi współczuje Twojemu małemu.mam nadzieję, ze ten zinnat pomoże. A on naprawdę jest ohydny. Większość dzieci po nim wymiotuje. Trzymamy kciuki. A z tym sokiem z jabłek to bym uważała. Lepiej marchewkowy.
Mała to normalne moja też tak piszczy z radości.
Szczesciara A jaka wielkość tej maty zamawialas??dużo placilas?

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...