Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte - super, że się poprawiło i oby gładko poszło dalej.
Maja - czy rehabilitantka coś konkretnego na temat chust Ci powiedziała, czy tylko tak rzuciła? Jestem ciekawa, bo rzadko się rehabilitanci wypowiadają jakkolwiek. Tak jakby nie było żadnych badań czy co? A my już po domu się kangurujemy z powodu ząbkowego marudzenia. Teraz ma fazę, że cały czas muszę być blisko i naprawdę pomaga. Noce też jakieś gorsze. O - pobudka, lecę.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Nic konkretnego w sumie. Powiedziała ze tylko w pozycji na łódeczke mozna. Sama się zdziwiłam bo słyszałam że chusty są ok a w tej pozycji to moja nawet na rękach juz nie chce. Mój znajomy jest fizjoterapeuta i swoje dziecko w chuście nosił. To pewnie kolejny temat na który zdania są podzielone. Ja myślałam że na wiosnę do lasu pójdę na spacer z nosidełkiem.

Odnośnik do komentarza

Marta 2016 ja chcę sprawdzić poziom wit d małemu, nie sobie.
Właśnie w moim mieście jest tylko to jedno laboratorium ale poszukam gdzie indziej.
Szczesciara nam lekarka na ostatniej wizycie powiedziała że ma miękka główkę z tyłu i niby przez to ma lekko splaszczona i kazała podawać 4 krople Devikap. To jest wit d na receptę. Mnie to trochę zastanowilo bo to duża dawka a ona tak ja przepisała bez żadnego sprawdzenia jaki ma poziom i chyba sama będę to musiała skontrolować. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

My z kolei robimy badanie na wit D bo mamy małe cuemiaczko więc chcemy sprawdzić czy dalej musimy podawać witaminę 400J.M. Czy może mniej. Miałam ciężki dzień:/, dobrze ze młody zasnął po 20 to zdążyłam ogarnąć mieszkanie, mąż chory:/ jutro wyjeżdżamy na weekend do moich rodziców na wieś :-) ale się cieszę jak dziecko na cukierki, hehe....doskwiera mi zamulanie w domu sam na sam z małym więc taki wyjazd to mega atrakcja!
Dobranoc :-*

Odnośnik do komentarza

Dziendobry!
Wczoraj skusilam sie na spacer w ten wiatr i potem bol glowy do konca dnia...:(
Imbir,fajnie ze sie odezwalas.Sliczna Sowka, na tym zdjeciu wyglada na duza dziewczyke:))Ja mam serum 4long lashes ale nie wiem czy nie ma tez innych produktow,ja dopiero teraz przypadkiem ogarnelam ta marke.Madzik chyba tez miala serum.ja stosuje dopiero 5 dzien wiec czekam z niecierpkiwoscia na efekty:)

Milami dziekuje za takie mile slowa:*

Milej soboty wszystkim!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry aż się boję tu pisać że znów może pożre posta i będę miała nerwa!!!:-!
Ninka wygląda bosko w tej czapuni i faktycznie tak jakoś bardziej doroslo;-)
My jeszcze w łóżku polegujemy obudziłam się z bólem głowy więc zapowiada się ciężki dzień,Amelce też coś rzezi w nosku Mam nadzieję że to tylko przez suche powietrze bo wczoraj mąż podkrecil temp bo mu zimno było. U nas wczoraj 2 godz nie było światła pewnie przez wiatrzysko i siedzieliśmy przy swieczkach ale mala była niezadowolona z tej ciemności
Co robicie dziś na obiad bp nie mam pomysłu?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki nareszcie można coś napisać.
U nas już ok wszystko jakoś przechodzi. Tylko tatę zaczyna gardło boleć może od nas coś złapał .
Ja nie wiem co ze mną jest nie tak ciągle łapie jakieś doły. Może ja mam depresję....
Wczoraj przy sprzataniu moja starsza powiedziała mi że bardziej lubi ojca. Wiecie co w tym momencie pękło mi serce. Od urodzenia Asi częściej zajmuje się nią tata to oczywiste bo Asia często na cycu...
Mąż ze starsza śpi bo ona tego chce czyta jej oglądają coś.. A ja tylko wymagam żeby posprzatala zabawki zeby była ciszej bo Asia śpi. Itd.
I dziecko znielubilo matkę! To okropne uczucie dziewczyny nie wiem co robić!

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Mamo Joasi nie martw się to normalne. Moja 5 letnia siostra mówi że najbardziej na świecie kocha mnie. To tylko takie gadanie.
Charlotte u nas nic i się nie zapowiada. Za to glodomorek taki że mleczarnia nie wyrabia. U nas są takie fazy raz je kiepsko i mało, a za jakiś czas mógłby bez końca.
Ninka śliczna.
Lekarka mi mówiła że ciemiaczko nie jest wyznacznikiem i jeśli są wątpliwości zawsze sprawdzić poziom. Ruda dla wlasnego spokoju bym zrobiła.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. U nas proza życia. Te dni wyglądają tak samo. Ostatnio też nie chodziłyśmy na spacery bo wiało. Ale dziś świeci piękne słońce, jest trochę chłodniej, więc spacer obowiązkowo będzie, nawet jeśli miałoby być to kosztem sprzątania.
Gośka ostatnio w łóżeczku rzuca się jak głupia. Na lewy bok na prawy. W szczebelki się wbija. Nogę zarzuca. Oszaleć idzie. A jak ja wezmę do siebie to śpi. Nosz diabeł. Nie ukrywam że coraz ciężej mi się z nią śpi bo zabiera za dużo miejsca :D więc chociaż tak do 1-2 wolałabym spać tylko z moim ;)
W środę kończymy pół roku - omg, kiedy, co, jak. Nie mogę uwierzyć...
Spokojnej soboty :)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Mama Joasi,zazdrosc o mlodsze rodzenstwo zawsze sie pojawia w mniejszym lub wiekszym stopniu.Pomimo ze starsza moze jest jeszcze mala ale trzeba z nia rozmawiac i tlumaczyc na jej poziomie zrozumienia.pokazac zdjecia jak ona byla niemowlaczkiem i tez ciagle byla przy mamusi itp.Swietnie dziala zaangazowanie w opieke nad maluchem ale nie w stylu "podaj pampersa".jak cos kupujecie to niech wybierze bluzeczke czy kolor krzeselka itpPoczuje sie wazna.mozna im czytac i obie poczuja sie zsopiekowane.Albo to niech maz zajmie sie mala a ty obejrzyj ze starsza film albo idzcie na pyszne ciacho do cukierni tylko we dwie,wiesz jaka bedzie dumna i wazna?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi post Mind i nic dodać nic ująć. Chciałam napisać to samo ale nie będę dublować. Najlepsze co możesz zrobić to po prostu pobyć z nią. Znam ten ból kiedy są wyrzuty sumienia, ze starszym się mniej zajmujesz, bo nie ma czasu.. ale jakos sobie radzimy. Ja bardzo podkreślam Tosi to jak bardzo ważna jest dla Stasia, bo jest "starszą siostrą", z resztą jest tak, bo mały ją uwielbia, cieszy się do niej jak do nikogo innego.

U nas nocka nie najgorzej, ale dzien zaczął się od marudków. Chcialabym wiedzieć co dolega temu mojemu bąbelkowi, bo tak to nawet nie potrafię mu pomóc :( zawsze był taki pogodny, a teraz ewidentnie coś mu dokucza.. biedulinek. Właśnie zasnął na,pierwszą drzemkę, słyszę, ze mezus parzy kawkę takze lece na sniadanko.

A u nas dzis bardzo wazny dzien! Tosia we wtorek ma urodziny, a dziś robi impreze w domu dla kolegow i koleżanek z klasy takze wielkie przygotowania przed nami!:)

Odnośnik do komentarza

Green gratulacje dla dziewczynek! Ekstra :-) one są po prostu przeurocze i twoje zdjęcie zawsze wywołuje łzy radości w oczach :-) ach....
Mind, nic dziwnego że Emi taka mądra i rezolutna skoro ma taką fajną mamę! Jak będę miała drugie dziecko to chciałabym być z Tobą w kontakcie ;)
w ogóle to nie wyobrażam sobie teraz już życia bez waszych rad, jak mam jakąś wątpliwość to już nie szukam w Google tylko piszę do Was :-) i ufam bardziej waszym radom niż rodzinie, hehehe ;)
Miłego dnia dziewczyny!
Ps. Mamo Joasi to chwilowe zauroczenie twojej córci ;)

Odnośnik do komentarza

Mamo Joasi co mi pozostało napisać to jedynie potwierdzic mądre słowa Mind,Ja z Maćkiem też miałam najróżniejsze akcje Ale od kiedy zaczęłam go bardziej angażować w opiekę nad Amelka i chwalenie go jakim jest super mega starszym bratem to problem znikł i teraz mówi że najbardziej na świecie j kocha Amelke że to jest nasza najpiękniejsza księżniczka i powiem mało skromnie ze jestem dumna z siebie;p

Odnośnik do komentarza

U nas też dzisiaj w końcu słońce, a ja się pochorowałam, więc mąż sam pójdzie z dzieckiem na spacer :( Musiałam albo się od męża zarazić albo coś sama złapać przez tę marną pogodę w ostatnim tygodniu.

Niestety każdy starszak jest zazdrosny w mniejszym lub większym stopniu o młodsze rodzeństwo. Przykładowo mój brat mając 1,5 roku jak ja się urodziłam zaczął z powrotem robić w pieluchy.
Mamo Joasi, Mind chyba napisała wszystko co można było napisać ;)

Charlotte, życzymy Tosi udanej imprezki :)

Green, dziewczynki są cudne. Gratulujemy postępów :) Widać, że jedna chyba bardziej lubi jeść ;)

Miłego dzionka wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza

Witam się Mamunie. Nie odzywałam się ale czytam Was cały czas. Imbir cudna ta Twoja Ninka :) rzeczywiście wyglada jak dużo starsze dziecko :)
Charlotte, Green Rosę wasze tez Niunie piękne :) gratulacje dla bliźniaczek ze już tak pięknie siedzą :)!!!
Mamo Joasi jestem zdania Mind :) wygeneruj dla starszej troszkę czasu a na pewno wrócisz do jej łask :) nie martw się tym !
Ja siedzę u fryzjera i już się stresuje. Bo wyszłam z domu o 10:00 i cały czas się zastanawiam czy mąż sobie poradzi z malutką. Ostatnio Nusia potrafi dawać ostro do wiwatu i śpi mega niespokojnie. Jak dziecko ładnie spało tak teraz budzi mi się częściej i ciężko jej usnąć :( nie wiem o co kaman...

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55210.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Witamy po fatalnej nocy,wlasciwie to pobudki byly bez przerwy. Dobrze,ze szybko przyszedl dzien:) Zaliczamy wlasnie druga drzemke:) Igor zaczyna kojarzyc,ze trzeba nacisnac zabawke,zeby zagrala:) Chociaz slabo mu idzie to naciskanie,poki co:) No i nogi sa w centrum zaineresowania non stop:)
Mam Joasi,musze Ci powiedziec,ze nawet nasze 'stare krowy' potrafia byc zazdrosne o Malego i czasami az smiesznie to wyglada:) Moja Corka byla bardzo zazdrosna,jak zaczelam sie spotykac z R.,miala wtedy niecale siedem lat. Byla przyzwyczajona,ze jestesmy tylko dla siebie i bardzo jej bylo ciezko. Ile ja razy slyszalam,ze bardziej kocham wujka.
Ale to minelo,jak zobaczyla,ze nie jest zagrozona i kocham ja tak samo mocno jak wczesniej. Kosztowalo mnie to mega duzo pracy,ale oplacilo sie. Z dziewczynami R. bylo o wiele gorzej,ale to juz inna historia. Na wszystko trzeba czasu,a jak Asia podrosnie jeszcze troche,to dziewczynki zlapia ze soba taki prawdziwy kontakt i zazdrosc pojdzie w zapomnienie. Trzymam za Was kciuki:) Bedzie dobrze:)
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...