Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Madziacz prześliczna ta twoja rozrabiaka. I ma takie hohliki w oczkach. Cudna jest.

Buciki są przecudne. Sama muszę się w nie zaopatrzyć.

Ania spi juz w swoim łóżeczku. Oby do rana.

A jak myślicie jaka będzie pogoda po 10 marca? Bo jedziemy do Polski na dwa tygodnie i zastanawiam się jakie ubranka spakować. Głównie chodzi o kombinezon.

Dobrej nocki wam życzę

Odnośnik do komentarza

Nie nadrobilam jeszcze, ale chciałam Wam tylko powiedzieć, że byliśmy dziś zrobić badania- ja i Maciej. Byl taki dzielny, nawet nie steknal przy pobieraniu krwi, tylko oglądał Panie, które były w szoku że Maciek tyle sika (prawie cały pojemnik do badania).
Wyniki mi Mama odebrała i dodobno wszystko ok. Więc kamień z serca. U nas jest to duze ciemiaczko i pytałam czy zwiększyć Wit d, lekarka kazała zbadać tez jej poziom i wyszło ok.
Fajnie, że niektóre Maluszki tak pięknie śpi w swoich lozeczkach. U nas nie bo z tym problemu przez 3 miesiące, sam zasypiał, spał cała noc w łóżeczku, w dzień też ladnie a od 2 miesięcy ciężko. Dziś już się nie udało :( krzyczał w nieboglosy.
Zobaczymy jaka nocka nas czeka, wczoraj spał 2,5h w nocy!!! Pierwszy raz od 2 mięsiecy. Może będzie lepiej

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, troche zaniepokoilam sie tym obwodem glowki, bo my nie mialysmy mierzonej ani razu...:(

Lilka tez nie zasypia sama w łóżeczku(bylo tak jedynie przez pierwszy miesiac),tulę ja na rekach a potem przekladam do łóżeczka.Bywaja dni kiedy wybudza sie podczas tego przekladania wiec wtedy odkladam ja do naszego lozka, a potem jak ja karmie zanim sama sie poloze to odkladam do lozeczka.Zabraklo mi samozaparcia z nauką samodzielnego zasypiania, wymeczona po calym dniu marzylam aby tylko zjesc w spokoju kolacje i napic sie cieplej herbaty a wiedzialam ze na rekach szybciej mi odplynie.takze to moj taki pierwszy grzeszek wychowawczy...
Maz baaardzo rzadko ja usypia ze wzgledu na prace.I tak jak wczoraj na przyklad, kiedy nakarmil ja o 24 i ona sie rozbudzila bo mega glosno jej sie odbilo, to lezal kolo mnie i przezywal ze Lili nie moze usnąć.W koncu mu mowię, czlowieku ja mam to na codzien, nie eksytuj sie tak i daj mi spac;))

Milami, jak sobie jeszcze teraz wyobrazam podawanie bananka w rajtuzie babci Krysi to mi sie japa cieszy:)Aha, i dzieki za patent z butami na sznurku, wiedzialam ze moge na ciebie liczyc:)

Madzikcz, piękna Emilka, ona sama moglaby reklamowac pampersa:)Gratulacje za nowe osiagniecia.Tak sie tu wszystkie martwilysmy o nią kiedy zdrowko zaczelo jej szwankowac a teraz prosze, jak pieknie sie rozwija rozrabiaka nasza.To prawda, ze ma takie chochliki w oczach, ale pozytywne:)Czuje, ze, jak moja Emi, nie bedzie typem ksiezniczki tylko szalonego wariatuńcia chodzącego po drzewach:)Nawet nie wiedzialam ze 4long lashes ma w skladzielek na jaskre...A wlasnie go kupilam pierwszy raz w niedziele bo jest promocja w super pharm i sama jestem ciekawa czy dziala.A ty juz go uzywalas?Niby pisze ze pomaga nawet po chemioterapii....

Lusia,ta klinika to Lifemedica,tel 794 795 738.Moja lekarka zna tam dr.Marte Małek i dr.Igora Michajłowskiego.Probowala sie do niego wczoraj dodzwonic ale mial pacjentow.Wie ze leczą lysienie plackowate ale chciala upewnic sie czy stosują dcp.Mowila ze na pewno oprocz Iwonicza dcp stosuja w Wawie, Krakowie i Wroclawiu.No ale warto chyba zadzwonic do tej Lifemedica.Wierze ze za pare lat moja Emi i twoja siostra beda mogly poddac sie ostatecznej kuracji i cieszyc sie pieknymi wlosami do konca zycia...

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki za odpowiedzi, czyli przy kp nadal częste jedzenie to normalka ufff bo już sobie kładłam do głowy, że rozpuściłam tą moją dziewczynę.
Mila mi pomysł bucików ze sznurkami genialny :) jak ostatnio chciałam Oli założyć takie kozaczki to żaden nawet jej dobrze do pięty nie przylegał bo ona tak zwija stópki, że odrazu spadały :/
Madzikcz słodziaczek z Twojej Emilki i gratuluję postępów.
U nas dzisiaj było memlanie jabłuszka z siateczki, spoko patent, dziecko się cieszy, ma zajęcie widać, że smakuje a rodzic spokojna głowę, że przypadkiem sobie nie "odgryzie" kawałka i się nie zadławi.
Szczesciara dobrze, że wyniki ok.
Jejku na dopiero się będę kładła bo filmu mi się zachciało na tvn oglądać a jutro będę ledwo żywa, bo Ola standardowo o 7 pobudka, tu nie nigdy nie zawodzi ;)
My też mamy buciki ale one chyba bardziej na koniec lata będą pasować. Conversy od cioci a papucie od babci.
Kładę się, dobranoc.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55148.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

szczesciara czemu tak malutko spaliscie. Biedaczka. Mam nadzieję, ze dziesiejszej nocy lepiej.
U nas było 3 karmienie i się kolyszemy:) co z spania to moja zawsze w łóżeczku. Nigdy nie spala ze mną.
Madzikcz super Emilcia.
Dziewczynki buciki świetne. My też mamy już kilka par dla niechodzacego bobaska.
Dziewczynki mojej siostrze dcp, niestety nie pomoglo:(
Ja do rzęs używa nanolash i powiem, ze działa super. Tylko zapominam codziennie nakładać. A to pewnie efekty byłyby jeszcze większe:)
Spokojnej nocki:) u nas dzień pewnie za godz się zacznie. Buziaki.
A rzeczywiście calineczka jak ten czas szybko leci. Ciekawe co u mamus wcześniej aktywnych:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z rana :) Nusia leży obok mnie i gada sobie, tatuś już wstał i poszedł po pieczywko oby kupik paczka :D a ka Was nadrobiłam z wczoraj !
Emilka jest przecudowna, przesłodka, przekochana, prześliczna i wszystkie pozytywne epitety zaczynające się na prze !!!:) uwielbiam ja !!! :* gratulujemy postępów z siadaniem !!:)
Buciki macie piękne !:) conversy super ! Muszę zaopatrzec Hanusie w jakieś ładne niechodki. Mam trampeczki od koleżanki. Gdzieś je schowała. Zapomniałam już nawet jak wyglądają. Jak znajdę to wam pokaże.
Co do wydłużania rzęs. Ja przed ciąża stosowałam lbiotic jakoś tak. Siostra mi w hebe kupowała. Ale przestałam stosować bo bimatoprost czyli ten lek na jaskrę nie został przebadany jeśli chodzi o ciąże i karmienie piersią. Dlatego jeszcze nienstosuje tej odżywki. Trochę się bałam. Ale skoro wy używacie i wszystko Ok to może się skuszę :)

Odnośnik do komentarza

Witam i ja w Tłusty Czwartek :) Noc fatalna, nie wiem co się dzieje z tym moim dzieckiem... 23,24,1:30,4,5,6,7.... I dokładnie wszystko kluje w plecki. Jak tak czytam ile forumowuch dzieciaczków zasypia samo, przesypia noce to zastanawiam się co ja robię źle. Gdyby on chociaż spał jak biorę go do siebie... przy mnie też się rzuca. Może to dlatego że cc i nie ma takiej więzi. Juz takie głupoty mi przychodza do głowy.
My nie mamy jeszcze żadnych bucików a wiosenne garderoba też się prosi o uzupełnienie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Mała nawet nie myśl w ten sposób ! Wiez z nim masz tylko Ty tak naprawdę. Bo to Ty go nosiłaś przy serduszku! Najwidoczniej ma taki okres teraz. Może jest wrażliwcem i potrzebuje Twojej bliskości. Nie wszystkie dzieci da się nauczyć pewnych schematów. Tak mi się wydaje. Przecież te małe osobki już maja zapisany swój charakter i pokazują nam na co je stać :) moja Nusia w ogóle nie potrafi grzecznie leżeć na macie. No chyba ze nie ma żadnych zabawek dookoła. Bo jak coś jest to się denerwuje i płacze bo nie może na przykład złapać danej zabawki. Taki mały nerwusek.

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :)

Ania dzisiaj spala do 7 :0 Az nie mozliwe, ale o 7.00 juz byl koniec i teraz znowu zasnela, a zaraz musze wychodzic z Adamem do przedszkola. Dzisiaj ma bal przebierancow.

Malami nawet nie mysl w ten sposob. To jest poprostu charakter dziecka jedne przesypiaja szybko nocki a inne nie. Adam np zaczal przesypiac dopiero po roku i nie usypial sam w lozeczku :/ A u Ani to poprostu jakos tak przyszlo. Twoje dziecko kocha ciebie najmocniej i nie mysl inaczej

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

Narzekacie na nocki... u nas się polepszylo ale pierwsze 2,5 miesiąca to była męka. Jak nadchodzil wieczór to płakałam bojąc się co to się będzie działo. Pisałam Wam - Franek chodził spac kolo 3 w nocy, czasem o 4 a jego rekord to 4.30. Ja chodziłam jak cień i miałam baby blues na całego :( dzięki Bogu juz jest super i zwykle usypia Franus przy butelce o 21 i śpi do 5,6 rano. Jak się usnie przy butli to klepanie po pupie i suszarką, albo bujanie na piłce do pilatesu :) wiec sam tez nie zasypia niestety...

Tłusty czwartek mnie nie dotyczy... po operacji nie mogę nic tłustego, przed tez byłam na diecie. Schudłam 9 kg. Zwykle ważyłam 62 kg przy 170 cm wzrostu a teraz 53. Wszystko na mnie wisi. I niby lepiej wyglądam wg mnie, przynajmniej nie ma sadla :D ale jak patrze na pyszności, ciasta, pizze to płacze w duchu... może jeszcze z miesiąc i będę sobie mogła pozwolić na małe co nieco..

Ja rodziłam naturalnie ale teraz nie mogę Frania nosic po operacji i tez mam głupie myśli ze przez to stracimy wiez.. ze będzie wolał teściowa która Go ciągle nosi a ja chodzę za nimi jak intruz. A najgorzej jak zacznie wyciagac rączki, boje się ze nie przyzwyczai ze Go nie noszę i do mnie nie będzie wyciągał. :(( ehhh ta okrutna pogoda wpływa na złe samopoczucie.

Ze spaceru u nas nici bo ciepło ale deszcz i okropny wiatr...

No to się pozalilam :) życzę Wam udanego tłustego czwartku i ostatkow, góry paczkow i radosnych dzieciaczków :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze i zjadło mi taaakiego posta. No cóż, napiszę później od nowa bo nie mam czasu.
Mała09 chciałam tylko napisać, że u nas też tak wyglądają nocki. Fakt, zasypia sam, ale od tygodnia jest masakra. Teraz już od g.23 budzi się co godzinę, czasem co 15min. Szamocze się główką i rzuca, macha rączkami... Ja jestem wykończona i widzę, że czasem już mi nerwy puszczają. Zupełnie nie wiem dlaczego tak się dzieje? Co się zmieniło u niego? Bo z mojej strony nic! Mąż akurat jest jeszcze tydzień z nami, ale on pracuje i nie chcę go obarczać. Chociaż dziś w nocy popłakałam się i powiedziałam, że już nie mam siły i on trochę wstawał do małego, ale widzę, że szybko traci cierpliwość i jest zły. Nie dziwię się, codziennie na 7 do pracy jeździ biedak niewyspany.
Mała jak znajdziesz powód czy pomysł jak sobie z tym poradzić daj proszę znać!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Mała - jako mama po cc zaręczam Ci, że więzi nie biorą się z porodu tylko ;) Jest tyle okazji, żeby się przywiązać, że niczego nie żałuj. Właśnie moja po cycu śpi obok, trzymając na moim udzie te swoje małe słodkie stópki, rączką zahaczyła o moją bluzkę i pilnuje, żebym była obok. Inaczej już dawno byłoby po drzemce. Noszenia nie lubiła, a teraz tak fajnie się wtula. Tyle całusow dostaje, że już sama tak trochę na glonojada odwzajemnia ;) Otworzyła oczy - kontrola, matka jest, to śpię dalej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Mala09,ja,od porodu moze dwa razy przespalam 4 godziny ciagiem. U nas noce wygladaja podobnie,klade Malego ok.20,pobudka jest na ogol 22-23,karmienie,potem kolejna tak ok. pierwszej,a pozniej to juz nie wiem:( ale na wiecejj niz 2 godziny spania nie ma szans. Jakos musimy to przetrwac. U nas tak bylo od poczatku,licze,ze bedzie lepiej,ale juz sie pogodzilam,ze mam dziecko,ktore tak po prostu spi i juz. Mysle,ze taka jego uroda:) A dodatkowo,im wiecej sie denerwuje,tym gorzej sie czuje,wiec postanowilam to zaakceptowac. Na pocieche patrze na moja starsza corke i wiem,ze to szybko minie. Jeszcze 'chwila' i dzieciaki same nam powiedza,co im doskwiera:)
Jutro jeszcze postaramy sie pobrac mocz na posiew i zobaczymy,czy moze sa jakies bakterie i stad przyczyna? Ale raczej sie nie ludze:) Podobno alergia tez moze byc przyczyna niespokojnego snu.
No i jednak,jak jest pomoc i wsparcie,to na pewno jest latwiej przetrwac trudniejsze momenty,cos o tym wiem. Wczoraj wrzucilam R. Malego do lozka,a sama poszlam jeszcze pospac,a dzisiaj sam przyszedl ululac Igora,jak plakal i od razu mi lepiej:)
Dogadalismy sie,ja bede przykladala wieksza uwage do porzadku,bo dla niego to wazne,a on bedzie mi wiecej pomagal przy dziecku. Zobaczymy,co z tego wyjdzie:)
A dla rozladowania nastroju zamowilam taka oto tabliczke i powiesilam na drzwiach od pokoju:)
Milego dnia:)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55156.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

A moja Ola wstała o 6.45 :/ a ja jeszcze w głębokim śnie byłam :/ale po 9 poszła na drzemke w kołysce a ja poszłam w jej ślady, i o dziwo zamiast pół godziny dziś zrobiła mi prezent i była to godzina. Pączków opędzlowałam już dwa.
Idziemy właśnie na spacer pliku jest sucho i względnie :)
współczuję dziewczynom co mają kiepska nocki ale już niedługo dzieciaczki będą trochę dłużej spać, sama na to liczę.
Miłego i zdrowego tłustego czwartku :)

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55157.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...