Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Och w koncu nadrobilam. Od srody bylo co...
Kurcze z tego wszytskiego nie wiem co mialam kazdej napisac... Przepraszam

Ogolnie to zdrowka zycze wszystkim chorym i kurujacym sie.
Mamo Joasi mam nadzieje ze juz lepiej i goraczka sie nie pojawila ponownie.

Co do zwiazkow... My z T razem jestesmy prawie 15 lat (bedzie w czerwcu),a malzenstwem prawie 8 (tez w czerwcu) i mielismy kilka sytucji kryzysowych. Ale udalo nam sie je zwalczyc. Ogolnie wydaje mi sie, ze z wiekszoscia facetow jest tak, ze trzeba im powiedziec co maja zrobic, a jak sa tymi dobrymi to to zrobia ;P Te lata nauczyly mnie cierpliwosci i wyrozumialosci w stosunku do niego (w koncu nie jest kobieta i nie ogarnia wszytskiego tak jak my ;P ), ale zdaza mi sie wybuchnac... (ogolnie to wszyscy moi znajomi mowia mi, ze jestem najspokojniejsza i najbardziej cierpliwa osoba jaka znaja - to tak nieskromnie o mnie :) )Ale T tez nie ma ze mna latwo bo czesto mam focha, czasem na prawde o byle pierdole... Ale dajemy rade i jest fajnie :)

Ja dalej kaszle i T wygania mnie spowrotem do lekarza, wiec chyba sie jutro przejde.
Ania megamarudna. Nie wiem co jej sie stalo, byla takim grzecznym dzieckiem. Caly czas chce byc na rekach,a jak ja juz uda mi sie odlozyc to musze byc w zasiegu wzroku inaczej jest mega ryk. Dlatego od soboty w uzytku znalazla sie Tula. Nie na dlugo, na razie max godzina dziennie. Ale malej sie podoba i moje plecy tez mi za to dziekuja. Mam nadzieje ze to zeby. Bylism u lekarza z nia w piatek i osluchowo nic. Ma katar, lekki kaszel sie jej zaczyna (ale moze to z kataru, albo sliny) i w weekend miala temperature. A tak to strasznie sie slini i wszystko pcha do buzi, ale zebow ani widu, ani slychu. Juz sama nie wiem...
Ania wazy ok 8700 i mierzy ok 72/74 cm

Adam dzisiaj zdal kurs plywania i zdobyl pierwsza odznake :D Jestem z niego mega dumna.

Jutro mam wizyte u gin, zobaczymy co powie...

Odnośnik do komentarza

dopiero zauważyłam, że ucieło mi posta:/ a tak dużo napisałam. nie mam już sily ponownie pisać bo usypiałam małego ponad 1,5h to chyba nasz rekord i nadal spi jakos niespokojnie tak więc kładę się póki można przymknąć oko;)

Super wygląda ta tula.ja zakupiłam jakiś czas temu nosidełko babybjorn, ale jeszcze nie korzystaliśmy. mam nadzieję, że Antos chętnie będzie w nim spędzał czas.

spokojnej nocy :))

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja tylko króciutko. Nie chcę tu się nikomu wymądrzać, ale pamiętajcie, jesli chodzi o nosidła, zeby nie kupować "wisiadeł", gdzie ciężar ciała dziecka opiera się na kroczu no i bezwzględnie dziecko przodem do siebie, nigdy pleckami. Ano i zgadzam sie z Mala (nie mylę nikow?), nosidełka najszybciej wtedy gdy dziecko juz siedzi, ale to oczywiście decyzja mamy u nam nic do tego :)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!ale sie dzis wyspalam:))Lilka jak zawsze zasnela o 20,maz jak wrocil z pracy o 1 to dal jej butle,potem karmilam o 4 i pobudka po 7.no i tak to mozna!tak to czuje sie nowonarodzona!:)

Szczesciara,gratki dla Maciusia z okazji 5 miesiaca a dla ciebie brawa za kp przez ten caly czas!!

Ja tam sie nie znam na nosidelkach,nie zglebialam tego tematu.my mielismy takie dla Emilki ale szczerze mowiac uzywalismy je AZ przez tydzien kiedy na wakacjach chodzilismy po lesulie gdzie wozek by nie wjechal,a potem poszlo w kat wiec dla nas zakup sie nie sprawdzil.w kazdym razie Emi juz wtedy samodzielnie siedziala.Ja osobiscie mialam wrazenie ze zbyt obciazam swoj kregoslup i bylo mi srednio wygodnie.a druga sprawa ze nie dosc ze bylysmy do siebie przyklejone to jeszcze nosidelko ze sztucznego materialu i mala byla zgrzana.Te tule sa piekne i widzialam na internetach ze ludzie je wypozyczaja na dobe czy tydzien.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, goraczka Maluszka juz spadla na wieczor i chyba juz jej koniec, na szczescie. Zagladam do buźki, ale ciezko mi tam dojrzec ząbka. Wiec nie wiem, czy juz jest;)
Chcialam Wam po krotce cos opowiedziec.
Ostatnio przeszlam stresujace tygodnie. Przeziebilam sie, poszlam sie osluchac. Lekarz stwierdzil zapalenie pluc!!! Zrobil mi usg i powiedzial- zmiana jakas w plucu. Wiec szybko poszlam prywatnie do pulmonologa, rtg klatki, usg i co- zadnego zapalenia pluc, zadnej zmiany!!!! Zwykłe zapalenie gornych drog oddechowych.
Po jakims czasie wizyta u kardiologa (zeby sie przebadac po ciazy, porodzie)
A tam co slysze? Wada serca, malutkie serce, ogolnie trzeba uwazac.
Ide do drugiego kardio- i co? wady brak!! Serce normalnych rozmiarow ale Niedokrwienie serca, grozi zawalem. Strach w oczach ide do trzeciego kardio.
Tam- potwierdza, ze wady brak, serce ladne, niedokrwienia brak. Mialam holter zalozony na dobe i wyszlo dobrze.
Ech.
Mowie Wam dziewczynki co ja przezylam. Oczywiscie czarne mysli, przeciez mam dzieci itp itd
WAZNE- najwazniejsze, zeby lekarze mieli odpwiedni sprzet, nowy a nie z lat 80. Te starsze urzadzenia ponoc zaklamuja obraz no i wiedza lekarza oczywiscie tez ma znaczenie.
Zycze Wam i dzieciom zdrowia.
A jak kiedykolwiek uslyszycie złą diagnoze, skonfrontujcie to prosze z innym lekarzem, zanim ten pierwszy zrobi Wam "krzywde".

http://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3krqk33yqp.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana

U nas noc spokojna Ania tylko o 5 obudzila sie na mleko i pospala do 7.00. Tylko ja nie moglam spac, bo mialam kaszel i przed pierwsza wyszlam z sypialni zeby ich nie budzic i wrocilam po 2 jak kaszel minal... Takze tego, no :/

A co do Tuli to zgadzam sie z wami, ze jak bedzie siedziec, takie tez mialam zalozenie, ale przez te nasze chorobska szybciej zostala uzyta, ale tylko chwile. Np w ciagu dnia dwa razy po 30 min max. I na razie tylko 2 dni tak bylo. MMam nadziej, ze teraz uzyje jej po 6 miesiacu :)

Odnośnik do komentarza

Monmonka cudowna ta Twoja Zuzinka <3 wszystkiego najwspanialszego dla Zuzi i Maciusia !!!:) dużo dużo zdrówka !!:) <br />
Edziula napisze do Ciebie na fcb.
My właśnie się obudzilysmy. Nusia spała do 9:15. Szok ! Ale z dwoma przerwami na jedzonko. Teraz strzeliła kupkę i się cieszy :)
Agatko dobrze ze wszystko jest w porządku. No norm rozumiem jak tak można człowieka straszyć. Dobrze ze skonsultowałas się z innymi lekarzami.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55064.jpg

Odnośnik do komentarza

Najlepszego dla Zuzi, Maciusia no i Lilki :)*

U nas noc nie najgorsza, ale tak.do 5 :/ Staś najpierw posikał mi się przy przewijaniu, podłoga do wytarcia, ja, on, przewijak do przebrania.. myślę, no zdarza sie. Jak wszystko ogarnelam to biorę go do karmienia, a on siee juz z tatusiem zdążył rozgadac, także średnio chciał pierś, nalykal sie powietrza, więc wzięłam go do odbicia na co Staś obrzygal mnie.całą i rogala.. kolejny raz się.przebralam. No i tak. Myślę trudno. Po czym Staś zaczął cisnac kupę. Śmiać mi się juz chciało, co za niefart o 5 rano.. a n koniec moje dziecię tak mnie pogryzło, że sier rozplakalam i oddałam go tacie. Dopiero po 20 minutach zdecydował, ze jednak chce się napić i jeszcze bedzie spał. Właśnie sier obudził w wybornym humorku gryzak jeden

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki. U nas chyba lepiej. Mała bez gorączki całą noc. Tylko ten katar! :(
Napiszcie mi na co zwrócić uwagę u niej żeby obserwować pod kontem zapalenia oskrzeli!? Wczoraj któraś z Was pisała że z takiej infekcji zrobiło się zapalenie. A może jechać na kobtrol do przychodni. Małą nie kaszle tylko jak jej spływa z noska to zakaszle.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks bardzo dziękuję, aż mi humor poprawiłas.

Buziaki dla Lilki i Zuzi, rosnijcie duże i zdrowe.

Monika nie wiem co się dzieje, mam nadzieję że to zęby. Może minimalnie są spuchnięte dziąsła, ciągle coś w buzi, moje piersi całe pogryziony, ale nie slini się więc nie wiem.

Monika polecam ubranka z f&f wielopaki wychodzą w dobrej cenie.

Wczoraj z bezsilności spakowałam małego w wózek i 3h na spacerze. Tak się uchidzilam że irytacja wywietrzala. Naładowalam akumulatory, pogoda cudna, wróciliśmy i krzyk od nowa.

Milami córka mistrz, trzeba sobie radzić hehe.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy za życzenia:))
Własnie mamy krotką drzemke,a mamusia korzysta i je sniadanko, mąż zawiozl Emi do szkoly i odsypia.
Czekam czy sie rozpogodzi i czy bedzie spacer czy raczej kiszenie w domu.Niby ok11-12 ma sie rozpogodzic.Emi z tatą jedzie do Iwonicza bo ma ostry nawrót choroby,wlosy są wszedzie!

Agatka, niezla historia.Slysząc takie opowiesci coraz bardziej jestem zdania ze wielu lekarzy powinno przekwalifikowac sie na wróżbitów, bo bardziej by to podumowywalo ich umiejetnosci....Super ze koniec koncow okazalo sie ze wszystko ok:)

Co do wagi maluszkow to nie do konca jest sens porownywac,trzeba przeciez wziasc pod uwage wage urodzeniowa.Lilka byla chyba najwieksza na forum a teraz wazy 8kg, wiec mniej niz wielu forumowych kolegow i kolezanek.Zostal jej jeszcze 1kg do podwojenia wagi urodzeniowej.Starsza corka tez urodzila sie nie mala bo 3800 ale nie podwoila wagi do konca 6 miesiaca.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...