Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte, słodziaśne zdjęcie, a kto jest na nim z Tosia i Stasiem??

Magg ślicznie Hani w tej opasce.Jeśli tak bardzo lubisz ubrania z Zary, mialabyś ochote i ogarnelybysmy to jakos logistycznie to ja mam zniżkę -25%.

My też jakoś wielce nie obchodzimy walentynek, ale że jestesmy łasuchami to kupujemy sobie z mężem i Emilką coś slodkiego nawzajem:)Dziś mąż w pracy wiec już wczoraj były kwiaty.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54870.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Rano sie martwilam ze cisza na forum. Wchodze o 14.00 a tam z 5str :D.
Ja klikam ' odpowiedz' a tu sie forum zespulo woec pisze w notatniku.
Smoczek mam z lovi i niedawno zmienilam.na 3-6mc i jest wiekszy - widac roznice.

Wszystkiego dobrego Ruda dla Ciebie i meza z okazjo rocznicy - 100lat.
Jesli chodzi o walentynki to zawsze tam jakis drobiazg byl. W tamtym roku to ciagle zygac mi sie chcialo a M kupil mi duuuza pyszna czekolade ktorej nie tknelam :(.
Tak czy inaczej zycze Wam duuzo milosci i milych niespodzianek w ten dzien walentynek - jasna sprawa ze milosc okazuje sie codziennie ale raz w roku mozna bardziej pocelebrowac ta milosc :).

Tak tak ja wstawialam album ze wklejanymi zdjeciami i robie to na klej :)

Dzis w nocy krzyknelam na Zosie a pozniej tak mnie sumienie gryzlo ze usnac nie moglam.

Trzymam kciuki za kolejne szczepienia :).

Maaag slodko Hania wyglada w tej opasce , moja by odrazu ja zdjela no ale w sumie od poczatku jej do opasek nie przyzwyczajalam.

Hmmm a co tam jeszcze u nas ?? Sucha skora na glowce :(.
Aaaa na ciemieniuche suuuper podzialam i nas spray z rosmana baby cap

A czy wszystkie juz dostalyscie okresu ? Bo ja jeszcze nie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Imbir

Mindtricks a wrzucilabys linka albo zdjęcie tej parki dla Lilki:) wzięłaś rozmiar większy niż teraz nosi?

Bosz dużo bym dała za stałą zniżkę do Zary.... oj taaak :D

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0447807002.html
W piątek kosztowala jeszcze 80zł.Zamowilam roz.80, bo Lilka ma w klatce piersiowej 50cm,i kierowalam sie tabelą rozmiarow podaną na stronie hm.i rzmiar w sumie jest ok, troszkę długa i rękawek podwijam raz ale wyglada spoko bo na mankiecie od drugiej strony sa kwiatuszki jak na kapturze.fajna jest ale nie ma podszewki jak napisali w opisie na stronie no i nie wiem czy nie oddac.mam na to pewnie jakies 3 tyg wiec poczekam.bo nie wiem czy nie za cienka bedzie:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za życzenia. Byliśmy prawie dwie godziny na spacerze i teraz mnie bolą krzyże od chodzenia. Nie wiem dlaczego tak mam że jak długo pochodzę to mnie właśnie bolą krzyże. Podczas porodu też miałam tylko okropne bóle krzyżowe. Przerabane.
Ja też nie mam jeszcze okresu.
Jak robiłam album ślubny to stosowałam przylepce.

Odnośnik do komentarza

Dziekujemy za kciuki,ale szczepienie odroczone:( wyszly liczne bakterie w moczu i dostalismy skierowanie na posiew.
No i mamy podejrzenie alergii,wrecz jest to prawie pewne,bo wszystko sie sklada w jedna calosc. Zmiany skorne,brzydkie kupy,nocny niepokoj i slabe przyrosty wagi. Chociaz ten niski przyrost mnie zastanawia... wg moich wyliczen jest calkowicie w normie,uwazam,ze 750 g w szesc tygodni to nie jest najgorszy wynik.
Mamy 7 kg i 69 cm.
Dostalismy tez skierowania do alergologa i kardiologa,bo jest jakis szmerek nad serduszkiem. Jutro od rana bede obdzwaniac przychodnie,zobaczymy jakie maja terminy.
Z dobrych rzeczy,to Maly bardzo dobrze sie rozwija,no i te zmiany skorne sa dobrze zaopatrzone.
Z zalecen,mam ograniczyc nabial,do smarowania dr polecala lipikar z la roche,my mamy cicaplast tez la roche i powiedziala,ze on jest bardzo dobry na zaostrzone zmiany,miejscowo,a lipikarem mam smarowac Malemu cale cialko nawet i trzy razy dziennie.
Probiotyk mam podawac caly czas.
Z moim samopoczuciem dzisiaj jest kiepsko,wiec ta wizyta mnie podlamala,ale dobrze,ze nam odroczyla to szczepienie,ze najpierw chce sie upewnic,ze wszystko z Malym dobrze. Aha,jeszcze we krwi jakis czynnik jest podwyzszony,co tez moze swiadczyc o alergii.
Charlotte,slicznie wygladacie:)
Mindricks,cudne te slodkosci:)Agness,ja tez jeszcze nie mam okresu.
Bez ladu i skladu,sorki:)
Milego popoludnia,Dziewczynki:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Ale piszecie, nie nadążam, a chcialabym w każdy temat cos napisać a polowy juz zapomnialam ;)
Smoczek tez mamy zmieniony na 3-6mies z lovi jeden dzien jej zajelo przyzwyczajenie sie. Za pierwszym razem miala efekt wymiotny. Ale za to smoczki do butelek ciagle mamy 0+. Ale podobno to moze byc tylko uspakajaczr nalezy wymianiac na wieksze.
Ja na walentynki dostalam rozyczke i czekoladki.
Czy wy wszystkie wychodzicie z dziecmi mimo tego smogu? U nas piekna pogoda ale smog przekroczony oczywiscie sporo i kisimy w domu.
Ja tez robie albumy klasyczne od dawna i zawsze uzywam przylepcow. A Emilce planuje jednak poza tym normalnym zrobic fotoksiazke od ciazy do pierwszych urodzin z opisami co w kazdym miesiacu robila nowego i co sie działo.
Co do spania to my tez mamy luz od kad pamietam. Kapiel i butla kolo 21 i spi bez przerwy do 6.30 czasem nawet zdarza sie do 8 ale rzadko.
Ktos pytal jaka Emi bedzie miala operacje. Kiedys juz pisalam. Emilka jest chora na WPN i to operacja zwiazana z jej choroba.
A no i wazy juz kolo 7300 ale wazylam ja w body i spodenkach. A pod koniec grudnia wazyla 6500 więc tez nie szaleje z przyrostem wagi.
No i cudne zdjecia wrzucacie. Charlotte slodziaki z was. No i Hania standardowo modelka;)
No to sie rozpisalam.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

ledwo nadrabiłam ;-)

Też nie mam @ i dobrze mi z tym :P

Smoczka nie używamy, chociaż czasami kusi.

Monikae Błażej od dłuższego czasu macha rączkami. Uderza się przy tym w brzuch i boczki z taką siłą że dziwi mnie że nie ma siniakow.

Na dwór wychodzimy gdy nie ma smogu, sprawdzam codzienie ale u nas ma północy przeważnie nie ma tego problemu.

Z mężem też ciche dni... Ale i tak jest lepiej niż było.

Chrzciny też chcę robić w marcu.

Też oglądałam druga szanse ale Błażej nie dał skończyć bo od 19 do 22:30 budził się 3 razy...... Szczerze mówiąc nie wiem ile razy budził się w nocy. Gubię się w tym... ale biorąc pod uwagę wzmożone slinienie, paluchy w buzi i rzucanie się na gryzaki podejrzewam go o kolejne zębiszcza.
A dziś mój cudak przespał w dzień 3 godziny ale była to jego jedyna drzemka. Po 18 wykapalam marudera i zasnął przy karmieniu. Bałam się go odłożyc bo miał rączki na wierzchu ale zaryzykowałam i udało się. Nawet kichnal ale śpi dalej. Trzymajcie kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Mind, toż to ja z moimi dzieciami :)

Mała, trzymam kciuki za spokojny sen Błażejka :)

Pisalam na fcb ale powtórzę sie i tu. U nas juz dwie dolne jedynki na wierzchu ale zastanawiam się czy dalej cos nie wyłazi, bo Staś wszystko pcha do ryjka na potęgę.

Mam problem ze spacerami. Stasia nie uspokaja bujanie w wózku, predzej go to wkurza plus do tego skrępowanie kombinezonem i spiworkiem co w efekcie daje darcie papy aż całe osiedle slyszy. Dzis sie trzy razy do klatki wracałam i wyjmowalam goscia z wózka zeby sie uspokoił..

Poproszę o kciuki jutro bo rano rehabilitacja, mam nadzieję, ze ostatnia, potem szczepienie a po południu dermatolog. Nie wiem jak Staś to wszystko wytrzyma.. do tego jeszcze jazda autem brrr.. jestem chora na samą myśl..

Odnośnik do komentarza

Moje krocze się nie uchwało ale w sumie to profilaktycznie wszystkim nacinali w tym szpitalu. W sumie tylko 3 szwy były na zewnątrz i nie miałam problemu z śniadaniem itd... Po porodzie pierwsze co błagam polozna żeby mnie puściła pod prysznic.
Smoczka jeszcze nie wymieniam ale chyba musze. Sama nie wiem jaki mam bo dostałam z lovi w prezencie opakowanie wyrzuciłam i nie wiem jaki to rozmiar. Kupię teraz ten od 6-18 m bo moja mała ma podobno bardzo wysokie podniebienie i logopeda mówi ze smoczkami mamy się nie przejmować bo może każdy.
My na ząbki wciąż czekamy. A Kasia dzisiaj nauczyła się piszczec i trenuje non stop.

Odnośnik do komentarza

Ale dużo tematów ostatnio poruszyłyście, że nie pamiętam dokładnie co, która z Was pisała więc odpiszę ogólnie ;) My smoczka jeszcze nie zmieniliśmy. Dalej mamy ten od 0+, z tym, że w pierwszych miesiącach używaliśmy go rzadko a ostatnimi czasy prawie w ogóle, więc nie wiem czy następny będzie potrzebny.

Co do probiotyku to po porodzie miałam zalecenie dawać Małemu codziennie przez miesiąc Coloflor cesario. Stosujemy go do teraz, tylko po jakimś czasie przestałam dawać codziennie tylko raz na jakiś czas. Teraz zostało mi jeszcze ok. 10 saszetek i jak skończę to opakowanie to nie będę już kupować, bo nie ma już takiej potrzeby.

Trzymam kciuki za szczepienia, aby obyło się bez NOP.

Ruda05 wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy ślubu ;) Wiesz, że my też dzisiaj obchodzimy drugą rocznicę ślubu :)? 14 lutego 2014 r. Mąż mi się oświadczył a 14 lutego 2015 r. wzięliśmy ślub ;) Pamiętam, że była piękna pogoda, świeciło słonko i było ok. +15 stopni, więc byłam w szpilkach i cienkim płaszczyku. Na zdjęciach nie widać, że brałam ślub w zimie ;) U Ciebie też tak było? W związku z rocznicą wybraliśmy się dzisiaj na obiad, oczywiście z Synkiem :) Dostałam od Męża kwiatki a ja miałam dla Niego prezencik. Śmieje się, że My walentynek nie obchodzimy, bo obchodzimy rocznice ślubu ;)

Życzę spokojnej nocy i jak najmniej przerw na karmienie ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego dobrego z okazji rocznic ślubu :-)
Trzymam kciuki za wszystkie dzieci które mają jutro ciężki dzień!!
Błażej budził się już dwa razy... wiec ja też się kładę bo niewiadomo ile bedzie dane mi pospać.
A co najgorsze.... Mój mały skubaniec odkrył do czego służą zęby :( Boję się tej nocy i już mam traune przed kolejnym karmieniem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Wiki Wam także życzymy wszystkiego najwspanialszego z okazji rocznicy ślubu :)!! :*
Co do smoczków to nie wypowiem się bo moja nie lubi i nie używamy.
Dziękujemy za miłe słowa odnośnie zdjęć :) Hania tez nie lubi opasek i zakładam jej sporadycznie zwykle do zdjęcia właśnie a ze dzisiaj taka okazja była to zrobiłam Hani focie i wysłałam dziadkom z życzeniami :)
Charlotte cudne zdjęcie ale Tatusia brakuje jeszcze !!;)
Mindtricks masz stała zniżkę do zary ? Ja tak raz w miesiącu coś zamawiam. Jak byś użyczyła mi zniżki byłabym w siódmym niebie :* !!! Btw! Piękne słodkości ! Musiały być przepyszne :)
Nusia zasnęła dzisiaj o 20:00 praktycznie. Pewnie pobudka o 3:00 będzie.
Jeśli chodzi o poród, ja byłam nie tylko nacinana ale i szyjkę miałam zażywana bo pękła od tych masaży ! Które musiałam mieć żeby powiększać rozwarcie. Jak sobie przypomnę poród to aż mi słabo ! Najgorsza rzecz w moim życiu ever. Mam nadzieje ze jakbym zaszła w ciąże to drugi poród już będzie lepszy.... bo drugiego takiego to ja chyba nie przeżyje.
A No i ja także nie mam nadal okresu.
Na walentynki pokłóciłam się z mężem jak zwykle gdy jest jakaś miła okazja to u nas kłótnia :p ale dostałam od niego kwiaty i nawet Hanusi kupił różyczkę :) ja mu podarowalam coś co lubi najbardziej mianowicie czekoladę Milka :) zjadł cała tabliczkę łasuch jeden !:p
Byłam dzisiaj po koniach u siostry pożyczyć sukienkę na imprezę karnawałową która mamy w sobotę. Jak mierzyłam te kiecki to niestety ale bez rajstop uciskowych się nie obejdzie, bo oponka sterczy jak nic ! :D dobrze ze ktoś wymyślił takie cudo :p
No nic czas spać. Śpijcie dobrze i jeszcze raz powodzenia na jutrzejszych szczepieniach ;)!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie albumów. Zdecydowałam się ułatwić sobie życie i zamówiłam maszynkę z przylepcami :-)

W ogóle ostatnio tyle rzeczy zamawiam, że jak przyjechał dzisiaj kurier, to nie mogłam sobie przypomnieć co może być w paczce dopóki jej nie otworzyłam, heh. A tu niespodzianka i akurat przyszły m.in. skarpetki dla męża:
https://www.crazyshop.pl/prod_48036_smieszne-skarpetki-meskie-prosba
Przynajmniej był drobny podarunek na Walentynki ;-)
A skubaniec wrócił z pracy z kwiatkiem i pyta się mnie z satysfakcją na twarzy "co ja mam dla niego". Myślał, że wyjdzie na tego dobrego co się stara, a ja nic nie mam dla niego. A tu małe zaskoczenie ;-)

Mila_mi, mam nadzieję, że te bakterie i szmery to nic poważnego.

Agnes, ja też nadal bez 100%-owego okresu, mimo że od listopada już nie karmię. Jedynie co ok. 35 dni leciuteńko brudzę przez 2-3 dni. Coś się nie chce rozkręcić ten mój cykl, a przed ciążą miałam cykle 26-27 dniowe. A u Ciebie dopóki karmisz to okres może się nie pojawić jeszcze przez rok, także spokojnie ;-)

Charlotte, u nas też Zuzia się awanturuje jak jest skrępowana kombinezonem. Moje dziecko od samego początku lubi luz i swobodę. Dlatego też na spacer wychodzimy wtedy kiedy wypada drzemka, bo jak śpi to już kombinezon jej nie przeszkadza.

No i oczywiście jutro trzymam kciuki za wszystkie Maluszki, które mają wizyty lekarskie i rehabilitacje.

Miłej nocki :-*

Odnośnik do komentarza

Zdrówka dla dzieciątek po szczepieniach. Gratulacje, Ruda i Wiki, z okazji rocznic :)
MilaMi i Charlotte - trzymam kciuki.
U nas dzień zaczął się super, a skończył fatalnie. Już czasami nie wiem, jak to się dzieje, że takie mocne są teraz spiny z mężem. Niby każde z nas chce dobrze.. Sorki za te żale po takim sweetaśnym dniu. Zaczynamy załatwiać chrzest - tyle dobrego no i Zosia ma już 5 miesięcy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte mój identycznie poszłam pod prysznic przychodzę a on śpi (chyba)a mala stała i się rozgląda . Tylko zdjęcia nie zdążyłam zrobić bo mój mąż dostał tel w czoło :)
Monmonka moje zakupy od 5 msc wyglądają tak samo. Zatwierdź zapłać dwa kliknięcia :)
Jest dzisiaj 3 dzień tych luźnych kup chyba przyjadę się z nią do lekarza. Jest w kupach trochę sluzu ale mala na brzuch nie narzeka. Robi 4 takie kupki w dzień. W nocy nie robi. Ciekawe co to może być i od czego.
Moze od dyni bo podaje od 2 dni.
Ale pediatra twierdzi że od jedzenia nie powinno. :( kolejne zmartwienie

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...