Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. U nas noc też słaba. Dawno nie było tak. Myślę że to przez praktyków kupy. Gośka najpierw rzucała się po łóżeczku, podnosiła nogi do góry żeby puścić bączka. Po czym o 23.30 wbiła się w barierki bo chciała się przekręcić na brzuch. Wzięłam ją do nas, dałam cyca i się zaczęło. Rzucała się po naszym łóżku, kopała mnie, odkrywała. No myślałam że wyjdę z siebie. I tak całą noc. Na trochę przysnęła i potem znowu to samo. Pobudka o 6.30. Jak dziś nie zrobi kupy to jutro chyba dam jej czopka. Ktoś podawał? Może coś polecić?
Dziś znowu smog więc pomimo tego że dostaliśmy zielone światło na spacery to nic z tego :/

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54939.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte trzymam kciuki żebyś miała więcej takich przespanych nocy, no i życzę dużo zdrówka dla Tosi :) Czytając Was stwierdzam, że u mnie nie jest najgorzej ze spaniem, no chyba, że mamy jakieś gorsze dni, tylko ostatnio Marcel budzi się między 6 a 7 godz. i już nie chce zasnąć, bo za oknem jest jasno ;) Wiem, że to nie jest taka zła godz., tylko, że ja chodzę późno spać no i jeszcze te pół godzinne w porywach do 45 min. a nieraz i godz. przerwy na karmienie więc rano z chęcią pospałabym dłużej :) Chyba muszę nauczyć się chodzić wcześniej spać :) Mały teraz ma pierwszą drzemkę a ja piję kawę. Życzę wszystkim miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, wiktorek ma pierwsza drzemke, a ja robie racuchy z jabłkiem. Tak się miałam odchudzac, a ostatnio mam zachcianki jakbym znów była w ciązy ;-)
U nas róznie, ale po poronieniu mojej bratowej obiecałam sobie, ze juz nie bede narzekac na dziecko. Niech się dzieje, co chce, najwazniejsze ze jest zdrowe, i że w ogole jest. Mój Wikus jest cudowny i bede go wychwalać pod niebiosa!! Kupiłam mu opaske na odstające uszka, bo ciagle odgina sobie na spaniu i lezeniu, mam nadzieje, ze cos pomoże ;-)
Byliśmy wczoraj na spacerku i dziś tez sie wybieramy, bo pogoda cudowna!

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Drażni mnie to forum ;/;/
Co do formy sprzed ciazy to ja jestem daaaleko do niej! Ale po naszych walentynkach z mężem juz się tak nie dołuje tym. Byłam na masazu, Jezu, jak mi wstyd było sie rozebrac, myslałam ze babka jak mnie zobaczy to spieprzy na Kaukaz, ale nie - wymasowala mnie całą ;-)

Czy polecicie jakas fajna kurteczke na wiosne dla chłopca, jakąs parke lub z dłuższym tyłem? Nic fajnego nie moge znaleźc, chyba przejde się do ciucha.
I czy dostane jakis słoiczek z pojedynczym warzywem oprócz marchewki? Robie zapasy, ale nie moge znaleźć np. brokuła, dyni. Ale ja slepa jestem, a chodze bez okularów czasami to może dlatego nie widze, bo przed półka ze słoiczkami dostaję oczopląsu.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

qarolina
Monikae a używałas całego? Pół? Bo większość ma w ulotkach że poniżej roku wg zaleceń lekarza a dzieci 1-3 pół.

Qarolinka ja wkładałam całego. W sumie pół by wystarczyło napewno, jednak nie wiem czy bym dała radę przeciąć wzdłuż. Ogólnie te czopki są chudziutkie, dużo mniejsze niż viburcol, dlatego nie myślałam o przecięciu. A przy ostatnim razie jak użyłam, ze 3 tyg temu zauważyłam, że wyszedł cały z kupą. Ale zadziałało i tak.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54950.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja też nadal +7kg. Najgorsza ta oponka na brzuchu. Napewno nie zaprezentuję się w stroju kąpielowym w tym roku... Nie potrafię odmówić sobie czegoś do jedzenia, szczególnie słodyczy:-( żadna dieta u mnie nie trwała dłużej niż 2 dni...
Laski ponawiam pytanie o gluten. Wprowadza któraś? Jeśli tak to jak? Ile i ile czasu?

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Wiki, ja już kiedyś pisałam o diecie. Wykupiłam jadłospis na Vitalia i bardzo sobie chwalę. Waga spada o ok. 0,6 - 1 kg tygodniowo. Też gruba nie jestem, BMI mam w tej chwili w normie, ale zawsze byłam szczupłą osobą i jakoś też mnie ta fałda na brzuchu nie odpowiada. Zawsze na drugie śniadanie mam jakieś danie z owocami na słodko, więc w ogóle nie ciągnie mnie do słodyczy, no może jedynie troszkę do czekolady gorzkiej, bo taką uwielbiam najbardziej ;)

Charlotte, zdrowia dla Tosi, no i oczywiście dla Stasia, bo chyba dzisiaj kończy 5 miesięcy ;)

Qarolina, zwykły czopek glicerynowy 1 mg, ale nie cały. Możesz dać połowę ;) Nie trzeba przecinać, wystarczy przełamać na pół.

Odnośnik do komentarza

Mamy małych księżniczek, doradźcie gdzie dostanę jakieś ładne opaski na głowę dla Zuzki? Chodzi mi o sklepy stacjonarne, te bardziej "osiedlowe": Pepco? Rossmann? Nie mam zbytnio czasu latać po sklepach, szczególnie po galeriach handlowych. Zamówiłabym w internetach, ale potrzebuję czegoś na jutro, więc nie doszłoby. Liczę na Waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...