Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Milutka, fantastyczna stylówa Ninki :-) Cudnie wygląda :-)

Qarolina, jak Gosia ślicznie siedzi w tym krzesełku :-)

Emka, cieszę się że to tylko ząbki i mam nadzieję, że już więcej sytuacja się nie powtórzy :-)

Alimak, ja kupiłam w Rossmannie, ale te grubsze i większe i jestem mega zadowolona. W ogóle się nie niszczą.

Sevenka, Maja powodzenia na chrzcinach! :-)

Madzikcz, taka czerwona kaszka, to raczej właśnie alergia kontaktowa. U nas też tak się zdarzyło, ale od ubranka wypranego w innym proszku. Akurat byliśmy wtedy u alergologa, która wystawiła dokładnie taką samą diagnozę.

Agnes, super że mogłaś się zrelaksować :-)

A ja głupia jak zwykle jeszcze nie śpię. Dziecko już dawno położone, a ja siedzę i głupoty robię ;-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie nocnie :) Moja dawno śpi, a ja nadrabiam internety.. Toż to głupota ;) No ale kiedyś trzeba, a wczoraj byliśmy na urodzinach znajomego i z konieczności, bo w końcu trza było do domu wrócić, musiałam popełnić grzech najgorszy - zbudzić śpiące dziecko ;) I za karę nocka była w salonie we dwoje - ja i Zosia. Miała cyca na wyłączność, kiedy i ile chciała. Nie musiałam wstawać, odkładać, nasłuchiwać. I powiem, że układ mi się podobał ;) Ale dziś każda już u siebie - chyba, że coś będzie próbowała negocjować ;)
Maja i Sevenka - mega udanych chrzcin :) Cieszcie się świętowaniem :)
Emka - cieszę się, że się wyjaśniło i Maleńka już wraca do formy.
Co do karmienia w dziwnych miejscach - polecam zwykłe chusty tunelowe. Jak się da na jedną stronę, to główka dziecka wchodzi jak w temblak. Ostatnio przy znajomych musiałam pokarmić i całkiem fajne rozwiązanie - inaczej chyba na kibelku albo w wannie bym musiała, a tak to mnie rozmowy nie ominęły a mała spokojnie zjadła i przysnęła. Minus tylko taki, że było jej ciepło. Drugi patent to sweter bez rękawów - takie niby ponczo. Super jest, choć może być za gorąco w pomieszczeniu. Za to w aucie - super, zwłaszcza przy tej pogodzie.
Dobrej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Rany, Mind nie uwierzysz, ale właśnie historia z kluczami Twojej Emi i jej koleżanki być może uratowała nas przed kradzieżą samochodu!!! Mój mąż niby stary facet, a jakiś taki roztrzepany, więc po przeczytaniu Twojego wpisu naszło mnie teraz jakieś przeczucie (a jest godz. 1:30), że zapodział swoje kluczyki, a ma wszystkie razem spięte od domu i samochodu. Przeszukałam mu kurtkę, spodnie, przeszukałam koszyk z kluczami i nigdzie ich nie ma. No i budzę go i pytam gdzie ma kluczyki. A on że nie wie, że gdzieś są i mam mu dać spokój. No ale na szczęście nie odpuściłam. No i co się okazało??? Że od godz. 20:00, jak wrócił do domu wisiały w drzwiach od strony klatki schodowej!!! No normalnie tak mi ciśnienie skoczyło, że nie wiem czy teraz zasnę. Chyba bym się zapłakała jakby ukradli nam samochód. Ja nie wiem co ja mam z nim zrobić, prawie 37 lat na karku, a trzeba kontrolować jak małe dziecko, bo już nie raz zdarzyło mu się nie zamknąć samochodu. No normalnie witki opadają....

Odnośnik do komentarza

Monmonka,niezla historia!Czyli nie tylko moja Emi dostala uwage wychowawcza,hehe;)Fajnie ze tak sie skonczylo.Babki to jednak maja intuicje,facet by w zyciu nie sprawdzil kluczy:)Oj,a moj tez jeszcze jak mielismy auto bez zamka centralnego to kilka razy zostawil auto otwarte od pasazera.

Wczoraj ktos dzwonil z tel Emi do mnie i meza ale zadne z nas nie zdazylo odebrac a jak my dzwonimy to nie odbiera.Dziwne,bo to szrot za 60zl,w kontaktach wybieranych mamusia i tatus wiec wiadomo ze to telefon dziecka,wiec liczylam ze skoro juz komus wogole chcialo sie go z ziemi podniesc to bedzie chcial go oddac...
U nas slonko ale -4,zrobilam wcierke na wlosy z czarnuszki,ciekawe czy pomoze na te wypadajace wlosy.
Lilka budzila sie tylko o 1 i 5 jak wczoraj(dziwne,bo nie wazne czy faza na czeste budzenie czy rzadsze to zawsze budzi sie o tych samych godzinach,z dokladnoscia do 10min:)

Aha,jeszcze tak z zupelnie innej beczki.Czy jest na forum jakas kobietka ktora zmieniala cieply odcien blondu na zimny?chcialam zmienic ton koloru ale fryzjer powiedzial ze tylko dekoloryzacja da efekt.ja mam cieply ale naprawde jasny blond i zastanawiam sie czy fioletowy szampon i farba ze sklepu nie dalyby rady...?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie z rana niedzielnie!mi się poranek zaczął niemilo.przed 8 dostałam tel że zmarłmój wójek który chorował na glejaka;-(a Amelka już trochę lepiej już dziś w nocy miała Max 38 Ale zabka nadal nie widać ale już dziś jest mniej piszczaca!ale w nocy wzbudzała się co chwila z płaczem.więc serdecznie współczuję mamą które mają za sobą bieprzespane noce bo ja po 2 jestem wycienczoba.
Mind Ja mam bardzojasny blond ale ja maluję u fryzjera już od 3 lat ta sama farba i myje szampanem fioletowym.taką zwykłą farbą chyba nie da rady chyba że rozjasniacz!

Odnośnik do komentarza

Witamy sie niedzielnie:)
Powodzenia na chrzcinach:) oby Dzieciaczki byly grzeczne,a Mamusie zadowolone:)
Gratulujemy zabkow:) U nas,oprocz dziasel jak balony nic sie nie dzieje:)
Kolejna kiepska noc za nami,ale to przez wczorajsza wyprawe w gosci:) Tatusiowi,oczywiscie nie spieszylo sie do wyjscia:) Fajnie bylo,Igor swietnie sie odnalazl w sytuacji:) I Malutki,mimo,ze czesto sie budzi,to spi spokojnie,a poprzedniej nocy przespal mi ciagiem piec godzin:))) Kochany:)
U nas,mimo,ze dziewczyny juz prawie calkiem dorosle mamy ten sam problem z telefonami,dramat. Kable do ladowarek kupuja co tydzien lub dwa,a z telefonami caly czas cos sie dzieje. Ostatnio razem sprzataly kuchnie i jednej upadl blender na teleon drugiej. I do kogo miec pretensje?
My tez nie dajemy sobie rady,one niby szanuja te telefony,ale caly czas jak nie szklo,to glosnik,o sluchawkach nie wspomne. Fakt,ze nie rozstaja sie z telefonem,wiec ta eksploatacja tez inaczej wyglada. Ja juz powiedzialam do R.,ze jak psuja,to niech pozniej same sie martwia i moze sie czegos naucza,ale on za kazdym razem wyklada kase i naprawia,wiec nie wiem,czemu potem sie dziwi. Ja kiedys mojej kazalam oddawac przez kilka miesiecy czesc kieszonkowego,ale niewiele to pomoglo,bo i tak pozniej ode mnie wyciagnie,a to ja picie,a to na bulke i tak to:) Mysle,ze zaczna szanowac dopiero,jak same zaczna zarabiac.
No i wczoraj odkrylismy,jak swietnie sie sprawdza worek sako przy Malutkim. Lezal sobie wygodnie zadowolony,nawet w nim usnal:)
I dla mnie tez super wygoda siedziec z Malutkim:)
Tyle,ze znajomi maja juz taki fajnie wygnieciony,a nad nowym trzeba bedzie popracowac. Ale wynalazek super i zakupimy na pewno:)
Spokojnej niedzieli:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Emka,przykro mi z powodu wujka,a i nas w rodzinie podobna sytuacja,jutro mamy pogrzeb wujka,przyjaciela mojego ojca wlasciwie od urodzenia. W pazdzierniku obchodzili z moja chrzestna czterdziesta rocznice slubu,w grudniu zaslabl,okazalo sie ze ma cztery ogniska nowotworu,a po dwoch miesiacach zmarl:(
Straszne czasami to zycie i takie niesprawiedliwe:(((

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sie po śniadanku :)
Wstalismy dzis o 7.30 z jedna pobudka nocną. Ale jadl od 5 rano do 6!!!! Gdzie on miesci tyle jedzenia :)
Dziewczyny pomóżcie, zauwazylam ostatnio że Maciek o wiele mniej sika. Kupki częstotliwość ta sama ale sikania mało. Co to może być???
Ruda05 nie wiem czy można strepsils ale spray do gardła typu tandum verde czy uniben to na pewno możesz.
Monmonka ta intuicja kobieca :)
Ja kiedyś miałam taką noc że nie mogłam zasnąć i coś mnie męczyło i męczyło. W końcu wstałam poszlam sprawdzic drzwi a tu...nie dość że otwarte to jeszcze uchylone!!! Moj lubi tak zostawiać. Teraz zawsze przed pójściem spać sprawdzam i oczywiście co jakiś czas są otwarte! Ehh a mogę mówić do słupa:)
Dziewczyny udanych chrzcin.
Sprawdziłam temp długoterminową z nadzieją że za dwa tyg bedzie poprawa pogody a tu...załamka jakaś. Do 6 marca wiosny nie widać

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Boże jedyny "wójek"cholerny słownik!!!!!!oczywiście wujek!!!!
Tak to jest z nastolatkami,moją tel jeszcze nie Zgubiła ale 1000 innych rzecZy to tak.ja często jeżdżę na różne kolenie z dziećmi jako opiekun i takie jaja czasami Saba dzieciakami ze szok.ostatnio jak byliśmy przychodzi chłopak 10 lat zspłakany że Zgubił tel to było w Sopocie,pytamy czy zna swój nr on ze nie to my do matki dzwonimy żeby podała jego nr to przesyła my dzwońmy a tel zaczyna mu dzwonić w kieszonce w spodniach bojówkach.biedak zapomniał że tam ma kieszonke!!!!!he he

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Udanych chrzcin :) Gosia już chyba lepiej, ale za to mi leci z nosa i czuję jakby mi ktoś piórkiem po gardle smyrał. Maskara. W nocy starałam się spać w głową w górze ;) niestety moje dziecko nie wie co to ndz. Normalnie zazwyczaj budzi się o 7 a dziś 6.20 i disco.
Emka podziwiam zachowania zimnej krwi z taka temperaturą. Ja przy 38,5 nie mogłam się skupić żeby dawkę paracetamolu ogarnąć.
Gosia wczoraj pierwszy raz obróciła się z pleców na brzuch ;) lepiej późno niż wcale. Co prawda robi to tylko przez jedno ramię ale zawsze :D

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Emka, Mila_mi przykro mi z powodu śmierci Waszych wujków :-(

Mila, ja właśnie w piątek zamówiłam worek sako :-) Docelowo ma stać w pokoju Zuzi, żeby siadać na nim koło łóżeczka i czytać bajki. A i myślę, że na trudniejsze nocki i podczas choroby też będzie świetny, żeby móc czuwać przy dziecku :-)

A my znowu dzisiaj siedzimy w domu :-/ Odczuwalna temperatura poniżej -10 i wieje, więc wolę nie ryzykować, zwłaszcza, że sama się nie najlepiej czuję :-(

Odnośnik do komentarza

Za chwile nadrobie ale pisze żeby nie zapomnieć, Maag dobrze kojarzę ze kupiłaś kaszkę beblion alerlac? Możesz powiedzieć jak ja przyrządzilas (tak jak na opakowaniu pisze? ) dałaś później jeszcze mleko? Jak Nusi smakowało? :)

pochwaliłam Frania i zaczal się często budzić w nocy. Dlatego zaopatrzylam się w kaszkę :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :)

Trzymam kciuki za udane chrzciny , oby wszystko poszło po a waszej myśli mamusie :)

Emka dobrze, że Amelka juz lepiej się czuje :)

Qarolina kuruj się! :)

Dziewczyny współczuję złych wiadomości :(

U nas noc super tradycyjnie jedna pobudka o godzinie 3:00 tym razem , rano tatuś pobawil się z Leosiem a ja jeszcze pospalam. Wczoraj zapowiedzieli się goście wiec na szybko robiłam przystawki i ciasto . I tak weekend prawie zlecial.
Dzisiaj tez nie idziemy na spacerek wieje i zimno , wczoraj było pięknie wiec spacerowalismy prawie dwie godziny.

Miłego dnia :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Emka i Milami, przykro mi z powodu złych wiadomości.To prawda, że powinniśmy doceniac to co mamy by wszystko jest takie kruche.Ja kilka dni temu dowiedzialam sie że moja kolezanka( 25lat) która objęła moje stanowisko kiedy odeszlam na L4 dostala w pracy paraliżu, okazało się że ma krwiaka mózgu i leży ze sparaliżowaną lewą częścią ciała...:(

Emka, dobrze że Amelcia już lepiej, choć zal ze musi sie tak męczyć bidulka.Czy człowiek nie móglby sie rodzić z zębami...:)Dzięki za odpowiedz co do kolorku, luknęlam na zdjecia na facebooku, nie wiem ktore zdjecia aktualne, ale marzy mi sie taki jednolity jasny zimny blond jak masz na zdjeciu z mężem:)Tylko trochę mi sie ta dekoloryzacja nie widzi.Myśle jeszcze o farbie loreal preference rozjasniającej do 8 tonow, tylko ryzyko czy nie wyjdą kurczakowe:))

Qarolina, super że Gosia juz ma takie postępy, wszystko powolutku i bedzie cacy:)

My już po kościolku i spacerku.Zaraz zabieram sie za obiad

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :).
Wczoraj po tej imprezie poszlam spac jakos po 1 w nocy i jak Zosia sie obudzila o 6 to blagalam ja zeby jeszcze usnela no i zrobila mi super niespodzianke no spalismy do 10.00. My sie karmilismyba maz zrobil nalesniki z serem a pozniej posprzatal po tym sniadanku :))).
Nie moglam juz wytrzymac i dalam Zosi marchewke, sama ja ugotowalam , dodalam ciutke swojego mleka i oleju lnianego i cos tam zjadla :D mamy filmik nagrany :) ale smiesznie nie wiedziala co z tym zrobic.
Maz pojechal na ryby , Zosia spi przy cysiu a ja czekam na swoich rodzicow

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54829.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...