Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Brak mi słów, łzy lecą same jak Was czytam... i po co na tym świecie tyle tych chorób:( zwłaszcza dzieci...mind, Lusia śliczne te wasze dziewczyny. Cieszę się że u Emilki są już ładne zdrowe włosy, to jakiś promyk nadziei że u Doroty też się uda! Taka cudna dziewczyna... Lusia pozdrów ją i usciskaj od forumowych koleżanek i powiedz jej że naprawdę jest śliczna!!!!
Dobrej nocy kochane

Odnośnik do komentarza

100 lat dla solenizantów!!!!
Bardzo przykre to co piszecie. Nie tylko sama choroba która dobija psychicznie ale wlasnie podejście ludzi jest tu chyba najwiejszym problemem bo jak czlowiek (jeszcze kobieta albo dziecko) ma się sama zaakceptowac skoro na kazdym kroku jest wytykana palcami. Eh...
To ja tez mam dla was przykrą dla mnie wiadomosc. Guzek na jajnik o ktorym wam kiedys pisałam jednak trzeba usunąć. Jest w srodky jajnika i praktycznie jego wielkisci. Lekarz mowi ze podejrzewa ze to zmiana nowotworowa łagodna ale na 100 nie moze powiedziec dopiero po biopsji. Operacje mam w marcu. Najlepsze jest to ze Emilka tez. I szczerze mowiac zdecydiwanie bardziej boje sie jej operacji , moja to tam Pikuś.
Jesli chodzi o sprawy codzienne ;) to my podgrzewamy słoiczki w podgrzewaczu. Dzisiaj Emi jadla kaszke bezmleczna z owocami i szamala równo. Na mleku pluła;)
A dziewczyny ktore jestescie na nutramigenie. Czy wasze maluchy jedza juz nutr. 2? Bo my od dzis na dwójce. Ostatnio sie dowiedzialam ze zmienia się po skończonym 5 mies.
Czy ktos tez ma taki problem z buziajak my? Czerwone placki ale tylki w okolicy ust ( broda i dół policzków). Ja mam wrazenie ze to od sliny i ulewania. Bo rano to jest blade a po calym dniu sie zaognia. Pisala ktoras kiedys o jakis kremie barierowym. Czy wasze dzieci tez jeszcze ulewaja?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dziękuje dziewczyny z miłe słowa i za zaciśnięte kciuki. Alimak pozdrowię i uściskam ;)
Mind dzięki Waszemu przykładowi jestem w stanie uwierzyć że może u nas też się uda. Jeszcze musze nakręcić resztę rodziny bo sama nic nie zdziałam.
Emka oby więcej było takich dzieci jak twoja córka, świat od razu byłby lepszy.
Zdrówka dla Gosi!
Madzikcz trzymam kciuki z pomyslność waszych operacji, oby obyły się bez komplikacji

Odnośnik do komentarza

Madzikcz - trzymam kciuki za powodzenie operacji u Was. Dobrych wiadomości po biopsji. Sama wiem, ile to zmienia.
Mindtricks - cudna i dzielna ta Twoja córcia. Kibicuję jej cały czas :)
Wiki - witaj w naszym gronie :) No i tradycyjna prośba - napisz więcej o Was ;)

U nas też te kropki ze śliny co rano znikają. Natłuszczam skórę i jest jakby lepiej.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Madzikcz my także trzymamy kciuki aby biopsja wyszła pomyślnie !!!
Witamy nowa Mamusie !:) także zapraszamy do napisania czegoś więcej.
Nusia leży ze mną w łóżku. Zasnęła wczoraj o 21:00 i spała do 2:00. Potem znowu obudziła się o 5:00 i potem o 7:00. Także dziecko zaczęło mi się częściej wybudzać nie wiem dlaczego :(

Odnośnik do komentarza

Madzikcz my też pomodlimy się za pomyślność waszych zabiegów, wogole pomodlimy się za waszystkie chore dzieciaczki, które dodatkowo muszą mieć styczność z okropnym obliczem tego świata- z okrotnymi ludźmi , bo to nie jest wina dzieci, to dorośli ich uczą tego zachowania, zazdrości, zawiści, niezrozumienia, nietolerancji itd., i tak moje problemy wydają się błahe przy tym jak niektórzy cierpią, przy schorzeniach i których piszecie i cierpieniach i których opowiadanie, i człowiek w tym pedzie życia nie zauważa tak na prawdę szczęścia jakim go Bóg obdarzył, i dopiero w takich sytuacjach zaczyna to doceniać, dziewczynki ale dosyć o smutkach, milutkiego i spokojnego dzionka dla Was i waszych maluszków- slodziaczkow

Odnośnik do komentarza

Witamy sie z Olivka :-)
100 lat dla solenizantow!!

Ciezko Was nadrobic takze moze cos pominelam
Przykro mi z powodu chorob u coreczki i siostry i sa wielkie ze sie tak trzymaja!!:-)
Niestety choroby autoimmunologiczne szerza sie coraz bardziej mam nadzieje ze wymysla kiedys skuteczne leki.

Dzieciaczki sliczne na zdj !! I juz coraz wiecej potrafia ale teraz juz kazde bedzie powoli swoim tempem sie rozwijalo.

Maag Hanusia na moje zaczyna glodowac u nas bylo identycznie jak opisujesz moze spruboj z kaszka na noc :-)

U nas w weekend 30mojego mala idzie do dziadkow a my bedziemy imprezowac jestem szczesliwa w koncu sie wyrwe z domku :D

A pojawil sie temat furaginy to tak jak Mag pisala przy karmieniu odpada.
Zreszta z lekami trzeba uwazac tak jak w ciazy najlepiej niczego nie przyjmowac szczegolnie tych dost bez rp. Podobnie dla naszych dzidziulkow im mniej tym lepiej wiadomo ze czasem lekarz cos zleci i trzeba ale nalezy byc czujnym.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69ipwcush0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09krhmp7ur49fu.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sie z rana. Wstaliśmy już po 6 kosmiczna pora jak dla mnie :( Zauważyłam od paru dni że Maciek o wiele wcześniej wstaje na karmienie niż dawniej. Chyba szybciej głodnieje tak mi się wydaje. Kiedyś 1 karmienie było między 5-6 rano a teraz 3-4. Dziś 3.20. Diety jeszcze nie rozszerzamy czekamy. Ale przynajmniej mały ma już pierwszą drzemkę. Pewnie bedzie ich dzis więcej niż 3.
Szczęściara u nas Maciuś też płacze łzami. Tzn on rzadko płacze częściej jęczy ale jak już to łezki lecą.
Madzikcz powodzenia na operacji. Sama jakis miesiąc po porodzie znalazłam podczas kąpieli guzek taki wielkości orzecha włoskiego pod pachą :( Strach był wielki, tysiąc myśli na sekundę wiecie jak to jest :( na szczęście okazało się po badaniach że to nic groźnego.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Witam!! U nas pierwsza drzemka a ja ogarniam chatę! Pokaże wam jak wczoraj przymierzalismy się do spacerówki bo gondola już na styk ! A co do rozrzezania diety mój Adaś uwielbia banany ! A śpi w nocy od 20:30 do 3-4 i później do 6:30 maks także nie jest źle!
Witam nowe mamusie a coś więcej o sobie?!

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54777.jpg

a href="http://http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/24132]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny :-)
Witam nową mamusię :-)

My się dopiero na dobre wygrzebałyśmy z łóżka.
Jakoś ostatnio strasznie chorobowo i smutno zrobiło się nam na forum. Oby dzisiejszy dzień przyniósł więcej radości :-) Za tych borykających się z chorobami i wszelkimi innymi problemami cały czas trzymam mocno zaciśnięte kciuki.

Szczęściara, u nas tak jak u innych dzieci płacz łzami, chyba już nawet od 2 tyg. życia tak było.

Mnie dzisiaj czekają wielkie zakupy internetowe: worek sako, łóżeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, prezent dla koleżanki na 30-tke, prezenty dla nowonarodzonych dzidziusiów koleżanek. Tak więc kupa kasy dzisiaj zniknie z konta ;-)
O właśnie, czy możecie polecić jakieś sklepy internetowe gdzie mogłabym kupić niedrogie ciuszki najlepiej w wielopakach? Ja Zuźce w ogóle ciuchów nie kupuję, więc jestem w tym zielona. Wiem, że w Tesco są takie wielopaki, ale ja mam Tesco po drugiej stronie miasta.

Wszystkim miłego dzionka życzę :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. My już po wizycie u lekarza. Gosia w nocy znowu miała temperaturę a że weekend się zbliża to nie chciałam ryzykować. Na razie lekarka powiedziała że nic się nie dzieje. Osłuchowo ok. Lekko ciąga noskiem i kicha - katarku brak no i pokasłuje. Teraz gorączki nie ma. Dostaliśmy też skierowanie na w razie w do szpitala jakby się pogorszyło :/ ogólnie to prawdopodobnie przez rehabilitację i kontakt z dziećmi, a teraz przez najbliższy tydzień nie pójdziemy. Najgorsze że mnie też głowa boli i gardło... Maaag , Marta polećcie coś dla matki karmiącej?
Monmonka w smyku też są wielopaki body, pajaców.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka dokładnie w smyku popatrz. Mozesz zamowic do domu i chybA mają też dostawe do paczkomatów.
Qarolina ten uniben to aktualnie mój Maciuś bierze, także pewnie i przy kp nie ma przeciwwskazan. Zdrówka dla Gosi. A moze na ząbki ta temperatura?
My tez siedzimy w domku a takie piekne slońce:( ja na antybiotyku a Macio pokasłuje i gardełko lekko czerwone.

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...