Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Dziewczyny cały czas jestem kilka stron w plecy :/ Nie daje rady nadążyć za wami!
Milutka super wieści że Twoja malutka wreszcie daje Ci odpocząć :)
Dziewczyny które się martwią swoimi leniuszkami, dołączam do Was i jednoczenie apeluje aby się nie martwić, pewnie na wszystko przyjdzie czas :)

Pisze głównie po to żeby podzielić się rabatem do Smyka. Może już to kiedyś robiłam? Ale nie zaszkodzi przypomnieć: RZ12-001. Działa u mnie tylko wtedy kiedy nie jestem zalogowana. Teraz jest dużo promocji, wyprzedaży a ten kod daje dodatkowe 20% wiec to dużo. Krzesełka do karmienia są w promocji wiec może komuś kod się przyda :) Zresztą nawet taki doidy cup wychodzi po 21. Zawsze to coś biorąc pod uwagę jak wszystkie staramy się o to żeby naszym maluchom niczego nie zabrakło :)

pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

uff nadrabiłam :)

Monmonka chyba się spóźniłam z tym rabatem :/
Mindtricks, lusia współczuję dramatu z ta straszną choroba. Oby nie było nawrotow! I trzymam mocno kciuki żeby u siostry lusi powiodło się leczenie!
Mój Mały zasypia właśnie przy cycu aż się boje go odłożyc. Wczoraj spał 3 godziny w ciągu dnia ale kolejną nic dał do wiwatu... 23:30, 1:30, 3, 4:30, 6:30, 7:30... chodzę jak zombie a jeszcze chce dziś do galeri skoczyć żeby zobaczyć krzesełka na żywo i może coś na wyprzedażach wyrwać. Dla siebie też powinnam coś kupić... chociażby sniegowce. U nas na chodnikach unity śnieg i jeździ się po tym jak po kocich łbach. Błażej bardziej się wytrzasl niż wyspał.
A jak to jest z tymi zębami? Dziąsła bolą dopóki ząb w całej okazałości nie wyjdzie na wierzch?
spróbuję go odlozyc i biorę się za falafel.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka - ja już korzystałam wielokrotnie i zamierzam skorzystać dziś wieczorem jak podejmę ostateczną decyzje co do krzesełka ;-) Wydaje mi się że raz można go użyć na zalogowanym koncie. Jak kupuję jako gość, przechodzi za każdym razem. Najlepsze jest to że rabat jest na wszystko i dodaje się do wyprzedaży itd. Udanych zakupów dziewczyny :D

Szczęściara - myślałam że u Ciebie już noce ok? A co się dzieje?
Ja niestety ciągle muszę owijać Błażeja bo jak tylko wyjdą mu ręce, to zaraz je sobie wkłada do oczu albo drapie się po głowie i się budzi :( Sen z rękami na wierzchu trwa góra pół godziny. Ale już źle się z tym czuję...
W każdym razie teraz się budzi nawet jak ręce są w środku... myślę że dziąsła mu wciąż doskwierają, a poza tym w dzień nie jest skory do jedzenia więc nadrabia w nocy :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Siemka dziewczyny! Unas ostatnio marudki i płaczki, ale już wiem dlaczego! Mamy ząbek! Prawa dolna jedynka ujrzała dziś światło dzienne:-) a powiem, że na szczęście nie było jakichś hardcorowych objawów jak gorączka czy biegunka. U nas marudzenia, ssanie palców, pchanie wszystkiego do buzi. Nawet dziąsełka nie napuchnięte. Oby tak dalej!!
Maciuś płacze łzami, ale nie zawsze.
Doidy też mam- żółty jak kurczaczek;-)
A wiecie nawet udało mi się wczoraj kupić w lidlu jeszcze te bodziaki z promocji!
Madzik ja też trzymam kciuki za biopsję i operacje!
I spóźnione życzenia dla solenizantów!
Zdrówka biednym chorym Mamuśkom i bobaskom!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam :)

Tyle wątków ze ciężko się ustosunkować :D

Choroby straszne, ale dobrze ze wszystko zmierza ku lepszemu. Szacunek dla dziewczyn!

Szczęściara Franus jak juz płacze, np z głodu albo krzyczy bo śpiący to lecą Mu łzy. Ale z reguły tez tak jęczy bardziej. Może Maciuś jest faktycznie głodny w nocy skoro się tak często budzi. Na tym etapie to ze 4 godziny powinien przespać ciągiem.. początki Franka były bardzo ciężkie, ale teraz śpi cala noc z jedną przerwa na mleczko. Ale my juz praktycznie nie kp :( w przyszłym tygodniu mam operacje i po tych wszystkich lekach i badaniach przed nią moje mleczko poszło w zapomnienie.

Co do postępów to Franek tez się nie obraca i tak jak pisze Szczęściara - jeszcze ma czas. Ładnie siedzi i jak leży na brzuchu, i trzymam Go za nogi to tak fajnie pelza, odpycha się od moich rąk :) nie ma co się przejmować, mój tata nie chodził przez dwa lata, po lekarzach jeździli, a pewnego dnia wstał i poszedł i tak już zostało. Na każde dzieciątko przyjdzie pora :)

Planujemy dać marcheweczke od 18.02, będzie miał około 20 tygodni :D

Aa i jak się pochwale! Mamy zarezerwowany domek na Węgrzech na lipiec :) strasznie się cieszę!! :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72855.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :)

Lusia bardzo współczuję Twojej siostrze , życzę dużo zdrówka i trzymam kciuki aby leczenie przyniosło oczekiwany skutek.

Mind buziaki dla córci , jest bardzo dzielna. Oby nie było nigdy już nawrotu choroby.

Madzikcz trzymam za Was kciuki :*

Szczęściara Leos również płacze łzami

Marta udanej imprezki :) wybaw się i zresetuj :) ja w niedziele wychodzę ze szwagierkami na miasto a tatusiowie zostają z dzieciaczkami :)

Monikae gratuluję zabka :)

A u nas noc super Leos spał od 20:40 do 7:00 z jedną przerwa na mleczko. Teraz ma drzemkę , byliśmy dzisiaj na spacerku mamy piękna pogodę słońce pięknie świeci wiec korzystamy.

Dzisiaj przeglądałam wiosenna kolekcje ze smyka i jestem zakochana w niektórych ciuchach :)

Miłego spokojnego popoludnia :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ;-)
Ale miałam do nadrobienia, wczoraj jezdzilismy w poszukiewaniu kojca dla Wiktora, bo moja suczka zrobiła sie jakas zazdrosna i boje sie zostawaic małego na podłodze. ale oczywiscie w całym Lublinie nic ciekawego nie ma. A później mielismy spotkanie z dziewczynami z porodówki i jak to wypada matkom karmiącym popijałyśmy Karmi ;-)
Bardzo współczuje chorób, sama duzo przeszłam i wiem, że czasami nikt i nic nie jest w stanie nas pocieszyc. Jeśli chodzi o łysienie, to dla kobiety jest dramat, moja przyjaciołka tez ma z tym problem, również leczy sie u jakiegos lekarza w Warszawie, bardzo jej pomógł. Zaczęła łysiec w liceum, ale teraz juz jest o niebo lepiej i tak jak Emilce, jej również odrosły włosy. Nie takie gęste jak kiedys, ale zawsze.
Madzikcz, głowa do góry! wierzę, ze operacje sie udadzą. A co do tych zmian na brodzie i policzkach, mój synbek tez tak miał, równiez od śliny i pomógł nam krem polecony przez Marte BIODERMA ABCderm Peri-Oral. 2 dni stosowałam i zeszło.
Wiktor też płacze łzami, nie moge na to patrzec, bo od razu mi serce sie kaje jak widze jego mokre oczy i łzy na policzkach. I jeszcze robi usteczka w podkowe ;/

Ja z kolei zmartwiłam sie, bo Wiktor słabo przybiera na wadze. Waży 7kg bez kilku gramów. Miał miesiąc przestoju, 20 grudnia ważył 6700, 11 stycznia 6760, a wczoraj zważyłam i 6950. Nie wiem czy mam sie martwic? Waga urodzeniowa 3510. Dzwoniłam do położnej i powiedziała, że może powinnam powoli cos mu wprowadzac, więc na próbe dałam mu dzis kaszki na moim mleczku, może 4 łyżeczki.
Czasami jak piszecie ze Wasze dzieci jedza po 170ml, czasami po 200 to ja sie zastanawiałam dlaczego Wiktor max 120 potrafii w nocy zjesc? i budzi sie tylko raz, potem wstaje o 6 i juz zaczyna szaleństwa. Fakt, jest bardzo ruchliwy, to co zje to zaraz wytrzęsie, ale w dzien nie zje wiecej niz 100ml i to z wielkim bólem. wiem, ze to z problemami innych osób to nic, ale zmartwiłam sie tym. ;-(

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Iwa27 nie przejmuj się że Wiktor mało je. Moja starsza córka też tak jadła, maksymalnie jak miała półtora roku to wciągała 150ml mleka, nigdy więcej. Jadła warzywka owocki kaszki niewiele. Zamartwiałam się bo zawsze w siatkach centylowych była nisko. A teraz dalej szczuplutka a dwa obiady zjeść potrafi :) :D Po prostu Wiktor tyle potrzebuje.
A dla odmiany jej brat to mały budda. Ile dadzą tyle zje :) z z nim się martwię że za gruby :D
Monikae gratulujemy ząbka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamunie :) Nusia ma właśnie druga drzemkę. To jest ta dłuższa zwykle Ok 2 h wiec pewnie do 17 pospi. Mąż na siłowni a ja odpoczywam :)
Bardzo się cieszę bo tez mamy już zarezerwowane wakacje od 24.06 do 1.07 na Chorwacji :)
Za tydzień w sobotę wybieramy się z mężusiem na bal ostatkowy ze znajomymi a moi rodzice zostają z Hanusia. Bardzo się cieszę ze sobie potańcze i się trochę rozerwe tak jak Marta :)
Marta właśnie pisałaś Że może powinnam jakaś kasze na noc dawać Nusi, tylko jaka ? Doradzicie mi coś? To ma być na wodzie czy na mleku ? Na pewno jakaś bezglutenowa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...