Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Haha..widze ze jednak nie tyko ja sie bawie przy chinskim kalendarzu..to fajnie☺mi dziewczynki wyszedl chlopiec(tak jak bym chciala) sprawdzajac w kalendarzyku umieszczonym pod zdjeciem oraz tym w linku(dodam ze z linka skorzysralam w dwojaki sposob-z mojej daty i daty poczecia) ..usg polowkowe mam tu w polowie czerwca wiec powiem wam wtedy czy sie potwierdzi☺☺☺lece robic salatke z kurczakiem na malego wieczornego gloda a wam zycze milusiego popoludnia..i wieczoru oczywiscie☺☺☺

Odnośnik do komentarza

widzę, że macie podobne doznania jeśli chodzi o wybór imion,a zdanie mężów ... u mnie jest to samo,co mi się podoba to jemu nie :P moje typy to Lena i Kornelia, a dla chłopca Miłosz, Mieszko i Remek ;) Niestety mojemy mężowi podoba się Ola i Olek :) poczekam na kolejne usg i zobaczymy czy da się podejrzeć. A propo w którym tyg widać było już płeć waszego dzidziusia? My mamy usg w 21 tyg, ale to na NFZ więc pewnie aparat będzie ten zwykły 2D, a zastanawiam się czy warto wybrać się wcześniej na 3D, przed 20 tygodniem czy się wstrzymać?

Odnośnik do komentarza

U nas dla chlopca ustalone dawno ze Kacper moze i popularne teraz ale juz dawno dawno nam sie podobalo. DLa dziewczynki jest problem tzn. nie mielismy problemu z Agatka. Odrazu zgodnie stwierdzilismy. Teraz nieco problem. I co najciekawsze ostatnio zacyna mi sie podoba imie Julita i Jowita tylko ze to moje kuzynki. Pierwsza nawet bardzo zaprzyjazniona. Z takich nietypowych podoba mi sie Aida ale mojemu juz nie :D Duzo jest ladnych imion i sa niestety takie co w zyciu bym nie pomyslala ze takie istnieja na przyklam Ciżysława albo Strzeżymira :D

Jesli chodzi o DHA to ja w Femibionie mam jedna tabletka jest z witaminami a druga z DHA. W ulotce pisze zeby polykac po pozywnym posilku wiec u mnie to przewaznie obiad. I nie odbija mi sie nic.

A i posluchalam rad ktorejs z was i kupilam wode muszynianke magnezowo-wapniowa i czuje sie po niej swietnie :) dziekuje za rade :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ewelcia to mam nadzieje ze szybko porod bedzie bo takto to sobie poczekasz :)

jezeli chodzi o USG to ja w poprzedniej ciazy w 18tyg dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka i tak zostalo do konca i bylo to na NFZ
Teraz chodze prywatnie troche lepsza jakos jest na monitorze niz na starym aparacie w szpitalu wiec pewnie jak bede na wizycie 3.06 to sie dowiem co nieco chyba ze sie malota zawstydzi :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie.
Co do DHA to ja biorę omega med i jestem zadowolona. Tylko jakbyście kupowały to w internecie jest połowę taniej niż w aptece.
Byłam dziś u gin. nastawiona że zobaczę dzidzie a tu się okazało że aparat do usg z popsuta głowica :-( a następne dopiero 10.06 a tak już bym chciała wiedzieć kto tam pływa, no i przede wszystkim czy wszystko wpozadku bo nie czuje jeszcze ruchów.

Odnośnik do komentarza

U nas z imionami też był problem. Ja chciałam Ninę, Łucję albo Matyldę ale mój mąż od razu odrzucił. Zaproponował Ingę i tak zostało :) Co do chłopca to tak na wszelki wypadek wymyśliliśmy Leonarda (dla męża Leopard :) ) choć od początku czułam, że będzie dziewczę :)

Mama 3 głowa do góry bo może jeszcze coś tam odpadnie i będzie dziewczynka :) Znam takie przypadki, kiedy obiecywali chłopca a potem wychodziła dziewczynka :)
Na pocieszenie powiem Ci, że moi rodzice trzy razy próbowali zrobić chłopca i za każdym razem dziewczyna :)
A tak na poważnie to oby zdrowe było, trzymaj się

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

Mama 3 u mojej "siostry" pierwsze dziecko mialobyc chlopcem do konca. MIala planowana CC bo tarczyca i daja jej na rece i mowia ze dziewczynka :D A wiec nie martw sie jeszcze moze sie wszystko zmienic. Mojego chrzestny probowal znowu 4 razy dziewczynke zrobic i nie wyszlo.
Ale co ma byc to bedzie. :) glowa do gory :)

Ja wlasnie zjadlam dwa nalesniki z dzemem truskawkowym popilam mlekiem i ...... zobaczylam sloik z ogorkami kiszonymi. Musialam lyka wody wziasc i jednego zjesc :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi najpopularniekjsze imiona dla dzieci w 2014 r to niżej podaje link:
http://babyonline.pl/ranking-najpopularniejszych-imion-wybranych-dla-dzieci-w-2014-roku,jak-wybrac-imie-dla-dziecka-artykul,16220,r1p1.html

A to najpopularniejsze imiona w Polsce z 10 lat
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/najpopularniejsze-imiona-w-polsce-lista-najpopularniejszych-imion,507908.html

Ja łykam mamadha premium i nie czuję ryby i nawet mi się nią nie odbija.
magalena3 Cieszę się, że smakuję Ci ta woda tak jak mi, mogę ją pić litrami a wcześniej to nie mogłam pić tyle wody bo po prostu mi nie smakowala.

Ja płeć poznałam około 16 tygodnia, była to wizyta prywatna więc i lepszy sprzęt.
Słuchajcie dziewczyny, dziś w biedronce kupiłam bardzo fajną piżame ciążową/ do karmienia, były też koszule ciążowe i body dla maluszków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdckrhm9kp324op.png

Odnośnik do komentarza

magalena na serio narobiłaś smaka na te ogórasy! A teraz to mi się nawet marzą takie młode małosolne hmm :)
mama3 nie płacz, bo dzidzi też będzie przykro :( Będziesz miała wesoło jak w rodzince.pl ;) będziesz ich jedyną tą najważniejszą w życiu kobietą,będą Cię wielbić pod niebiosa!

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam dziewczyny za ciepłe słowa. Mój mąż też nie zadowolony że będzie chłopak więc ciężko mi bardziej.
Wiecie najgorsze ze ja nie chciałam tej ciąży. Chciałam usunąć jak się dowiedziałam, właśnie dlatego ze bałam się ze może być płeć nie taka jak ja oczekuje, chciałam do pracy wyjść do ludzi. Jak po długich dyskusjach z psychologiem ogarnęłam sie(do tej pory nie do końca.) to okazuje się ze moje obawy co do płci się sprawdziły. Naprawdę jest to dla mnie ciężkie. Chciałam modelu rodziny 2+2 a tu będę jak w rodzince pl. Przerasta mnie to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mama3 co Ty mówisz? Nosisz pod sercem cząstkę siebie i męża,to wasze maleństwo. Tyłu rodzinom marzy się zdrowe dzieciątko. Jedn tracą upragnione ciążę,inni nie zachodzą a wy macie blogoslawienstwo,radosc, szczęście. Pójdziesz do pracy,czas leci szybko. Pokochaj je,ono cie potrzebuje,będzie kochała od ciebie jest zależne. Rozumiem że jesteście zawiedzeni ale to nie wasza wina,to wasza zasługa,kochacie się i macie owoc swojej miłości,zdrowy i dorodny. Ja mam dwóch synów,ciążę straciłam w marcu i gdyby był Franio,byłabym szczęśliwa. Pozbieraj się kochana,ciesz się...proszę...

Odnośnik do komentarza

Mama 3,dla pocieszenia powiem Ci że ja też nie planowałam już więcej dzieci i kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży...byłam w szoku,na przemian płakałam i śmiałam się,mąż nie wiedział co się ze mną dzieje,nie umiał mi pomóc.O usunięciu nie myślałam.Dopiero pewna osoba uświadomiłam mi że ciąża,to dar od Boga i nie ma co płakać,trzeba się cieszyć i pielęgnować to nowe życie,które rozwija się pod moim sercem.W końcu to maleńkie serduszko bije tym samym rytmem.Nie każdy ma to szczęście żeby tego cudu doświadczyć.Więc bądźmy szczęśliwe i pogodne bo nasz nastrój udziela się i tym małym istotkom:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

A mi mój facet narzeka, że to ja mam dziwne zachcianki ;)
Też przed chwilą jadłam ogórki ;) A często wcinam owoce popijając ciepłym mlekiem, bądź kakao.. Dla mnie było to normalne póki przyszła teściowa nie zaczęła się dziwnie uśmiechać patrząc na to co jem ;) No ale nie będę sobie odmawiać, bo i owoce i mleko są zdrowe ;)
Co do DHA to u mnie jest wszystko w porządku, biorę rano po śniadaniu i jest ok ;>
Myśmy co do imienia nie mieliśmy wątpliwości ;) Już jak się poznawaliśmy z narzeczonym to zaczęliśmy temat o dzieciach i oboje chcieliśmy Krzyśka, jeżeli byłby chłopiec ;) I jest chłopiec, jest Krzysiu i wydaje mi się, że już reaguje na imię ;D Dzisiaj przyjechała babcia i mówiła o teściu (który już niestety nie żyje.. Również miał na imię Krzysztof ;) ) i mały zaczął tak się wiercić w brzuszku jakby myślał że to o nim ;) To takie cudowne ;> Trochę się rozpisałam, ale moje "przyjaciółki", z którymi kiedyś żyłam jak z siostrami niestety bardzo mnie zraniły i przez jakieś idiotyczne plotki odwróciły się ode mnie.. Próbowałam na początku tłumaczyć, ale stwierdziłam że nie będę się poniżać.. I w zasadzie nie za bardzo komu mam się pożalić, bo od razu jest głupie gadanie ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk31gmdfiai.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...