Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam kiedy moje maluchy bulgoczą do mnie. trzymam nawet pod łóżkiem pudełko z ptasim mleczkiem , to mój pobudzacz dzieci :-) ciuchy ciążowe większość kupiłam w h&m lub na e-bay. W uk wszystkie ciążowe ubrania zrobili tylko online :-/ wiec lipa. Juz od dawna nie mieszczę sie w swoje ubrania. Na razie wszystkiego mi starczy, tym bardziej ze zostałam chwilowo unieruchomiona w łożku.

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze mnie kochasz ale wiesz zajeta jestem i dziecko w drodze :D:D:D:D Ciesze sie ze pomoglam :)
A to lozeczko na allegro za 800zl to jest licytacja, kup teraz i tak jest 1000zl

A u mnie bylo by super jakby cos sie nie dzialo.
Boli glowa ale zeby bylo ciekawiej cisnienia nie ma niskiego tylko tym razem wysokie
Jak tu sie nie denerwowac ?? :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja tez chodze prywatnie ale moj lekarz z ostatnich wizyt nie dawal mi zdjatek, nawet nie drukowal.
Czasami mnie to drazni, ostatnio po wizycie ryczalam caly wieczor bo On jakos malo co badal, wiec nawet nie mam pewnosci czy z Dzidzia wszystko ok. Mam detektor, to chociaz sprawdzam sobie puls Dzieciatka.
Ale wierze w tego lekarza, ciaza zgrozona a jednak dotarlismy juz tak daleko.

Odnośnik do komentarza

Ja tez chodze prywatnie ale moj lekarz z ostatnich wizyt nie dawal mi zdjatek, nawet nie drukowal.
Czasami mnie to drazni, ostatnio po wizycie ryczalam caly wieczor bo On jakos malo co badal, wiec nawet nie mam pewnosci czy z Dzidzia wszystko ok. Mam detektor, to chociaz sprawdzam sobie puls Dzieciatka.
Ale wierze w tego lekarza, ciaza zgrozona a jednak dotarlismy juz tak daleko.

Odnośnik do komentarza

Cos sie zawiesilo i zdublowalo mi wpis.
A i chcialam sie podzielic. Nie naleze do szczuplych wiec cierpliwie czekalam na pukanie Malenstwa, sporadycznie cos sie pojawialo, a od wczoraj jak tylko sie poloze to mnie puka z lewej strony, niesamowicie cudowne uczucie!!!
A i mam pytanie- czy Wasze Dzieciatka tez upodobaly jakos bardziej jedna ze stron? Moje ewidentnie zagoscilo bardziej po lewej.

Odnośnik do komentarza

AsiaPil
Cos sie zawiesilo i zdublowalo mi wpis.
A i chcialam sie podzielic. Nie naleze do szczuplych wiec cierpliwie czekalam na pukanie Malenstwa, sporadycznie cos sie pojawialo, a od wczoraj jak tylko sie poloze to mnie puka z lewej strony, niesamowicie cudowne uczucie!!!
A i mam pytanie- czy Wasze Dzieciatka tez upodobaly jakos bardziej jedna ze stron? Moje ewidentnie zagoscilo bardziej po lewej.

moje siedzi w dolnej części po prawej stronie. ma od dłuższego czasu położenie miednicowe tzn do takiego położenia stale wraca i nózki ma dość długie. kiedy je prostuje czuje je tak jakby kopało w kość łonową

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Pożale się dziewczyny :(
Po prawie 6 letnim ciężkim związku, spotkałam się z miłością jeszcze zza czasów gimnazjum, zawsze za sobą chodziliśmy ale nigdy nic z tego nie wyszło. Zaczęliśmy się spotykać przez prawie rok ale ja nie byłam zdecydowana. W końcu 26 października zeszliśmy się na dobre, świata po za sobą nie widzieliśmy. Sielanka miód i orzeszki. Az do momentu w którym okazało się ze jestem w ciąży która jest cudem ( 6 lat bycia z chłopakiem sypiania z nim i nigdy nic, do tego brak permanentny okresu) w ciążę zaszłam 24 stycznia (moje urodziny ) a okres miałam w listopadzie. I trzy krotnie podniesiony testosteron. Wracając. Na początku było spoko do momentu jak powiedzieliśmy jego mamie. Rozwiązał mu się wtedy język i równo z mamusia ( z którą się uwielbiam i co dwa dni mi powtarzała ze ona chce juz wnuki) ze powinnam usunąć ta ciążę. Ze nie damy sobie rady, że on nie chce tego dziecka. Trafiło to w sam środek mnie. Dwa tygodnie marca ryczałam próbowałam się pozbierać , i znalazłam siłę do dania sobie rady. Po kilku dniach sytuacja między nami się poprawiła. Nagle chciał nas etc. Wybraliśmy imiona, zgodne dla obojga i cieszyliśmy się razem . Długo byłam sceptyczna w stosunku do niego ale dałam uśpić swoją czujność. Tak dobrze nie było mi z nikim. Sielanka ze aż można było się po rzygać. Az do dzis kiedy okazało się ze on w cale nie chce żebym się do niego przeprowadziła, żeby dziecko miało jego nazwisko. Ze mam wieczne pretensje ( bo czasem chce żeby coś dla mnie zrobił ) etc. Zabolało podwójnie. Bo ja byłam gotowa na ślub o którym rozmawialiśmy etc. Pochodzę z rozbitej rodziny , nie mam pracy ( jestem niania ) nie skończę studiów i nie mam gdzie mieszkać, ale kiedyś dam sobie radę i stanę na nogi i będę ja dla kogoś numerem jeden. Prawda ?!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

ja chodzę prywatnie i jak do tej pory każdej wizycie miałam robione usg i dostawałam wydruki zdjęć tylko na ostatniej nie robiła mi usg co mnie tak w sumie trochę zaskoczyło bo to była moja pierwsza wizyta po pobycie w szpitalu z powodu krwawienia ale i tak jestem z niej bardzo zadowolona bo dzięki niej jestem w ciąży i bardzo kocham moje maleństwo bez względu na to czy potwierdzi się że to jest chłopczyk czy jednak będzie dziewczynka mimo tego że jak już pisałem wcześniej nastawiłam się na to że będę mieć synka

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

karola22 też mam urodziny 24 stycznia ;) A 27 zrobiłam test i dowiedziałam się o maleństwie. Na szczęście u mnie i narzeczonego miłość kwitnie od tego czasu. Na początku był szok, bo jesteśmy młodzi i nie mamy idealnych prac. Mieszkamy razem ale u teściów bo teraz ciężko zebrać na dodatkowy wydatek jak czynsz... Przykro mi, że Twoja miłość nie może się ogarnąć.. Znam kilka przypadków gdzie mężczyźni nawet podnosili rękę na kobiety w ciąży bo niby to wina kobiety.. A gdy dziecko się urodziło to wielce walczyli bo nie mogli się oprzeć miłości do dziecka.. Niestety w ich przypadku było już za późno. Mam nadzieję, że facet dojrzeje do dziecka, bo płacić alimenty to każdy głupi potrafi, a wychować to jednak sztuka ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk31gmdfiai.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...