Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Olencja80

Październikowe maluchy 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A więc chwale się. Wczoraj ujrzałam dwie kreski na teście. Długo wyczekiwane. Ale jakoś trochę niedowiwrzam i ciągle sprawdzam ten test.
Pozdrawiam i zdrówka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magdalena bardzo się ciesze i gratuluję oczywiście z całego serca. Życzę spokojnej ciąży. Mam nadzieje że i mi będzie niebawem dane ujrzeć dwie kreseczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęły 4 lata jak byłam tutaj ostatni raz.. Teraz wraz z magdalena urzedujemy w Marcowych mamusiach 2020 :) ten październik 2015 wydaje się jakby to było wczoraj..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MałaLidia
Magdalena bardzo się ciesze i gratuluję oczywiście z całego serca. Życzę spokojnej ciąży. Mam nadzieje że i mi będzie niebawem dane ujrzeć dwie kreseczki.

Dziękuje. Ewelinka ma rację. Teraz razem jesteśmy na marcowkach. A dopiero co pazdziernikowe byłyśmy. Zleciało jak z bicza strzelił. Oby teraz też wszystko było wporzadku i szczęśliwie przez kilka lat będziemy wspominać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magalena3 gratuluję kresek. Domyślam się że wszystko poszło zgodnie z planem i masz nowego dzidziusia! Tak więc gratuluję dzidziusia też. 

Ja tu ostatnio byłam chyba rok temu... Nadal mam trójkę - Franka (5), Zuzię (3) i już roczna Julcie. Dzieciaki rosną i rozrabiają, z kochanego grzecznego Franusia zrobil się uparty łobuziak. Na zdjęciu cała moja ferajna 🙂

IMG-20200606-WA0008.jpg

• Dziękuje 1

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv733j9la6xt.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73njegnioy.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, crispnlight napisał:

Magalena3 gratuluję kresek. Domyślam się że wszystko poszło zgodnie z planem i masz nowego dzidziusia! Tak więc gratuluję dzidziusia też. 

Ja tu ostatnio byłam chyba rok temu... Nadal mam trójkę - Franka (5), Zuzię (3) i już roczna Julcie. Dzieciaki rosną i rozrabiają, z kochanego grzecznego Franusia zrobil się uparty łobuziak. Na zdjęciu cała moja ferajna 🙂

IMG-20200606-WA0008.jpg

Ojejciu crispnlinght kopę lat. Jak miło że się odezwałaś. Jak masz możliwość pisz częściej. Ja jestem ciągle na forum. 

Dziękuje Ci i racja mam dwie słodkie cory ze soba. Natasza kocha siostrę a młodsza Nadia (3msc) uwielbia Natasze. Są cudne. Wiadomo czasem dają w kość ale dajemy radę. Poszukam fotkę jakąś świeża to też wstawię. 

Pisze na forum właśnie marcowej bo termin miałam na marzec ale Nadia 2tyg wcześniej stwierdziła że nie będzie czekać do marca i urodziła się w lutym(25). A że mną forum jest też dziewczyna która z nami pisała na październikowych. Ewelinka ale nie pamiętam jaki miała nick tutaj. 

Buziakije mocno pisz jak masz czas. 

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fotka

Screenshot_20200609_061442_com.android.gallery3d.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10/6/2020 o 1:36 PM, eewelinka napisał:

Magda ten sam nick od lat 🙂

To mnie się pomyliło że pisałas że miałaś inny nick  😄😘

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość OFERTA POŻYCZKI

Witam wszystkich, witamy w ACCESS LOAN PLC, który ułatwił Dr Philip James. Czy szukałeś możliwości finansowania swoich nowych biznesplanów, poszukujesz pożyczki na rozszerzenie swojej dotychczasowej działalności, czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz, w którą stronę iść lub gdzie się zwrócić do? Czy Twoje banki odmówiły Ci przyjęcia? Dr Bradley Louis. mówi TAK, gdy twoje banki mówią NIE. Skontaktuj się z nami, ponieważ oferujemy usługi finansowe z niskim i przystępnym oprocentowaniem 2% dla pożyczek długo i krótkoterminowych. Zainteresowani kandydaci proszeni są o kontakt w sprawie dalszych procedur pozyskania kredytu. Nasze usługi obejmują: * Pożyczki refinansowe * Pożyczka samochodowa * Pożyczka samochodowa * Pożyczka mieszkaniowa * Pożyczka hipoteczna * Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia * Pożyczka biznesowa [bezpieczna i niezabezpieczona] * Pożyczka osobista [bezpieczna i niezabezpieczona] * Pożyczka studencka i wiele innych. Po więcej informacji; skontaktuj się z nami już dziś (accessloan122@gmail.com) SMS / zadzwoń (39351065-1312 Czekamy na Twoje odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...