Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lena39

Gdzie kupić AGD do domu na raty?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lena39

Cześc. Czy ktos może tutaj poratować? W jakim sklepie mają sprzęty agd na raty.? Nie mam kasy aby kupić za gotówkę ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość serena33

Lena Ja kupowałam w rtv Euro agd. Są tam raty 0% i są to realne raty tak wiec ubezpieczenie jest tam dobrowolne a nie tak jak w wielu innych sklepach obowiązkowe.

Sama kupowałam tam sprzęty na prawie 7 tysięcy tak wieć potrzebowałam zaświadczenia o dochodach ale samo załatwianie rat było króciutkie i zajęło może z kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość sklepów agd zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, ma taką opcję. Poza tym możesz wziąć pożyczkę gotówkową w banku, a sprzęty wybierać wtedy takie jak ci sie podobają, i tam, gdzie mają taniej, nie kierując się jedynie możliwością zakupu ratalnego.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malinamarzenie

hannnka
No chyba w każdym sklepie o ile masz zdolność.

No niestety ale nie. W sklepach są niby raty 0% ale tak naprawdę okazuje sie,że raty są z ubezpieczeniem. A ten pomysł na górze z tą pożyczką to ogólnie jest kiepski. Sama jeśli nie mam kasy na sprzęt to nie kupuję. Raty to co innego niż pożyczka, która może mieć zmienne oprocentowanie. Kupowałam sprzęt do domu w [reklama usunięta]. Nie wiem jak jest z ratami w innych sklepach ale tutaj jest całkiem tanio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość roxettttte

Z tego co wiem to:
Saturn
Media Markt
Euro agd rtv
Warto jest jednak porównać sobie ceny z innymi sklepami bo może się okazać,że wcale nie jest tak tanio jak te firmy głoszą oraz oprocentowanie pożyczki mogą sobie odbijać w cenie danego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sławek

Z tego co wiem, to Media Expert ma na raty, teraz też można zamówienia internetowe do późna u nich odbierać, więc warto się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...