Skocz do zawartości
Forum

Po godzinach

Fora

 1. Ankiety, sondy

  Jesteś ciekawa zdania innych rodziców na interesujący Cię temat? Chcesz się poradzić, jak postąpić w danej sytuacji lub zastanawiasz się, co wybrać? Mamy radzą mamom - zawsze mądre rady od serca.

  Ponadto, jeśli się uczysz, studiujesz, pracujesz i potrzebujesz pomocy Parentingowych Mam - zamieść swoją ankietę - postaramy się pomóc!

  8.8 tys.
  odpowiedzi
 2. O wszystkim

  Porusz interesujący Cię temat lub dołącz do dyskusji. Wyraź swoje zdanie i zapytaj o to, co Cię ciekawi. Od spraw błahych i zabawnych po sprawy, które nie pozwalają nam spać. Tu rozmawiamy... o wszystkim!

  104.3 tys.
  odpowiedzi
 3. Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

  Sprawdź, jak dbać o delikatną skórę Twojego Maluszka, jak zapewnić mu zdrowie i poczucie bezpieczeństwa, jakie kosmetyki wybierać i na co zwracać uwagę.

  Poza tym dowiedz się więcej o odchudzaniu, ćwiczeniach, jak mieć jędrne ciało i płaski brzuch. Bądź mamą z klasą, jesteś piękna, więc dbaj o siebie!

  12.5 tys.
  odpowiedzi
 4. Kulinarnie

  Nie musisz być szefem kuchni, żeby stworzyć smaczny i zdrowy posiłek. Sprawdź przepisy mam i pochwal się swoimi. Gotowanie nie musi być nudne, to pasja, która zdrowo się opłaca!

  22.5 tys.
  odpowiedzi
 5. Opiekunki, nianie

  Wybierając nianię powierzasz jej to, co najważniejsze - swoje dziecko. Nie wybieraj więc zbyt pochopnie. Porozmawiaj z rodzicami i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej, co jest minusem, a co tylko pozornym problemem.

  208
  odpowiedzi
 6. Humor i hobby oraz gry i zabawy

  Rodzice po godzinach, czyli chwila na oddech - dołącz do Parentingowych zabaw i spędź z nami miłe chwile.

  Pochwal się tym, co kochasz! A jeśli jeszcze nie znalazłaś swojej pasji - porozmawiaj na forum! Może skusi Cię coś, czego jeszcze nie próbowałaś i odkryjesz w sobie talent albo znajdziesz nowe hobby!

  Przeczytaj i coś dorzuć do Parentingowej księgi niezapomnianych tekstów naszych dzieci, czyli zdań, które dosłownie i w przenośni rzucają na kolana. Mali geniusze i ich złote myśli.

  145.5 tys.
  odpowiedzi
 7. Życzenia, gratulacje

  Złóż życzenia i wstaw kolorową kartkę. Pogratuluj narodzin dziecka, obrony pracy magisterskiej czy ślubu i... sama pochwal się swoim szczęściem!

  8.1 tys.
  odpowiedzi
 8. Konkursy

  Zaskocz swoje dzieci nagrodami od Parenting.pl! Bierz udział w konkursach, pochwal się zdjęciami, napisz wierszyk, rozwiąż zadanie - wspaniałe nagrody czekają na Ciebie i Twoich bliskich!

  50.2 tys.
  odpowiedzi
 9. Dziś pytanie - dziś odpowiedź

  Nagły problem? Coś Cię martwi? Potrzebujesz szybkiej rady? Tu pomagamy sobie tak szybko, jak tylko jest to możliwe - mamy wsparciem dla mam!

  Sprawdź, jak zadbać o bezpieczną przyszłość swoją i swojej rodziny. Co Ci się należy? Jakie masz prawa? Jakie świadczenia?
  20.7 tys.
  odpowiedzi
 10. Zakupy i prezenty

  Nie trać pieniędzy na coś, czego nie potrzebujesz. Nie daj się złapać na szaleństwo wyprzedaży. Sprawdź, co warto kupić, w co zainwestować, aby spełniło Twoje oczekiwania i przyniosło radość na długi czas.

  Bądź na czasie i poznaj opinie rodziców na temat prezentów. Miej pewność, że wybierasz mądrze, a zakupiony prezent okaże się strzałem w dziesiątkę!

  13.4 tys.
  odpowiedzi
 11. Aktualności

  Bądź na czasie - dowiedz się, jakie nowości nie mogą Cię ominąć, podyskutuj na interesujący Cię temat. Wyraź opinię i nie daj się zaskoczyć.

  Dowiedz się, czym żyje świat i jakie tematy są aktualne. Wszystko o paszportach, wyjazdach, przysługujących Ci świadczeniach i bieżących wydarzeniach.

  2.2 tys.
  odpowiedzi
 12. Nasz dom, nasza przestrzeń i nasze zwierzęta

  Tu pokazujemy nasze pomysły na aranżacje i wystrój wnętrz.

  Psy, koty, rybki i dzieci, czyli rodzina i zwierzęta pod jednym dachem. Poznaj opinie mam, sprawdź, jakie trudności możesz napotkać i jak zadbać o przyjacielskie relacje między wszystkimi członkami rodziny.
  5.6 tys.
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...