Skocz do zawartości
Forum

marzen@

Moderator
 • Postów

  8
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  gdzieś daleko stąd...

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. marzen@

  Bolące ucho

  Jedźcie do lekarza. Oby dziecku szybko przeszło, bo zapalenia ucha lubią się ciągnąć tygodniami. A że środków to podawałam leki z ibuprofenem lub paracetamolem. Nie pa.ietam już szczegółów, ale lekarz chyba coś przepisywal. No i badanie słuchu po chorobie, jeśli to zapalenie ucha.
 2. W dniu spodziewane miesiączki zrób test z porannego moczu to jest spora szansa,że przekonasz się. Życzę wam wszystkiego dobrego
 3. Na waszym miejscu ponownie skonsultowalabym się z lekarzem. Akurat brak wyróżnienia przez 3 dni, jeśli dziecko jest karmione piersią, nie jest niepokojący (O ile dziecko spokojne, nie ma bólu brzucha itp). Natomiast powiększony węzeł i zwracanie całego pokarmu warto omówić z lekarzem
 4. Witam serdecznie wszystkie nowe forumki :)
 5. marzen@

  Poprawa odporności

  Dużo spacerować, pilnować wysypiania się dziecka, karmić różnorodnie, nie przegrzewać. Taki urok przedszkola, że na początku dzieciaki chorują, z czasem się uodparniają.
 6. Witam serdecznie nowe forumki. Czujcie się jak w domu.
 7. Witam wszystkie nowe forumki. Rozgośćcie się i czujcie jak w domu :)
 8. marzen@

  Konta bankowe - zmiany

  A jakie miałabyś mieć problemy? Masz dowód osobisty czy inny dokument tożsamości potwierdzający pełnoletność, wchodzisz do wybranego banku i zakładasz podstawowe konto.
 9. Może być coś co zjadł, albo co ty zjadlaś. Może być też alergia na nowy proszek do prania czy płyn do kąpieli. Jeśli wysypka nie przechodzi to warto skonsultować się z alergologiem albo dermatologiem
 10. Tez uważam, że trzeba powtórzyć test, tylko najlepiej rano, albo po prostu zrobić test z krwi.
 11. Czy zgłosiłaś sprawę dyrektorowi szkoły? I w ogóle jak to możliwe, że jakaś obca kobieta krzyczy na twoje dziecko w szatni? Dziecko tam było samo? Szkoła ma obowiązek zapewnic dziecku bezpieczeństwo na swoim terenie. Koniecznie zgłoś sprawę wychowawczyni i dyrekcji. Jeśli sytuacja się nie poprawi i te kobiety będą was wyzywać itp. to zgłosiłabym nękanie na policję.
 12. Ryzyko minimalne. Objawy masz jak na owulację lub mogą być skutkiem tabletki. Ciąża nie daje objawów kilka dni po stosunku.
 13. marzen@

  Jak wybrać przedszkole?

  W pierwszej kolejności zasięgnij opinii znajomych rodziców o przedszkolach, które cię interesują. Najważniejsze by dziecko było zadowolone. Dla trzylatka ważne by panie były osobami ciepłymi i lubiącymi dzieci. Mnogość zajęć dodatkowych jest mniej istotna. Dobrze, żeby przedszkole było blisko domu, pracy czy po drodze do pracy. Jeśli zamierzacie korzystać z pomocy dziadków to też bierzcie pod uwagę by mieli dobry dojazd po wnuka. Poza tym przejdź się po przedszkolach, które cie interesują, porozmawiaj z dyrekcja i personelem. Jeśli problemem będzie, żebyś przyszła porozmawiać, pooglądać sale czy łazienki to nie jest dobry znak. Co do wyboru między prywatnym a państwowym to w ogóle nie jest istotne (poza wysokością opłat). Wśród jednych i drugich są dobre, średnie i słabe placówki. Moje dzieci uczęszczały zarówno do prywatnego przedszkola, jak i państwowego i oba miały swoje wady i zalety. Ale wszędzie są/były wspaniałe panie. I dzieciaki chętnie zostawały w przedszkolu i wiele się nauczyły.
 14. Jeśli babcia lubi dbać o siebie to zapewne regularnie robi badania. Jeśli nie wykazują żadnych niedoborów to suplementacja jest zbędna - wystarczy zróżnicowana dieta. Jeśli są jakieś niedobory to lepiej skonsultować się z lekarzem babci, gdyż starsi ludzie często leczą się już na różne dolegliwości i nie wszystkie leki ze sobą "współpracują". A wszelakie suplementy można sobie w ogóle darować.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...