Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo to szybko Ci ustalili. Ważne że nie będziesz musiała czekać znowu tyle i się denerwować.

A mnie jak na złość spoznia się miesiączka. Nerwy chyba robią swoje. Zmęczenie i dodatkowe obowiązki mnie zalewają. Jakby mało było to mi się sukniaoszczenila.
Jakby ktoś był chętny na pieski to po obcowaniu chętnie dodamy za symbolicznego grosza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ism gratulacje! Dużo zdrowia dla Malucha, Ciebie i calej Rodzinki! Wszystko na pewno się ułoży, każdy musi się odnaleźć w nowej sytuacji. Trzymam kciuki za laktacje i żebyś szybko wyszła ze szpitala.
Mało się odzywam ostatnio bo była u mnie mama, a teraz mam na głowie (no do pomocy ale wiecie jak jest) teściową. Pozdrawiam wszystkich!

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y2n0a6bii8fnq.png

Odnośnik do komentarza

Ism gratulacje i od nas. Zdrówka dla was i wytrwałości. Będzie coraz lepiej.
A wiesz kiedy was wypuszcza? U mnie niestety 5dni po cc bo ostatniego dnia od razu szwy zdejmuje. Ale wiem że czasem po 3 dniach puszczają.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O no patrz nawet nie wiedzialam że takie szwy są :D no mi za pierwszym i drugim razem zajmowali. Taki jeden długi.
A ja pamiętam też z małą l ezalam bo miała zoltaczke. Mieliśmy wyjść w piątek ale dopiero w sobotę po badaniach nas wpisali bo już wsio spadło.
A więc to chyba od szpitala za leży wy robią wypisy.
Życzę dobrej Nocki i wypoczywaj póki możesz.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

To świetnie ze was dziś wypuszcza. I dobrze że synek spokojny to wytulisz się z córeczką za poprzednie dni.

Jak już znajdziesz chwilę to napisz do nas jak Madzia przyjęła braciszja :D

Pozdrawiamy

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ucieszyła sie i to na mnie to na niego okrzyki radosci. Poglaskala, popatrzyla, dala buziaczka, nawet chciala na raczki wziac ale coz :) ogolnie pozyttwnie poki co. Posmiala sie jak machal raczkami i jak karmilam, tylko zaslonila uszy jak plakal przy zmianie pieluszki. Ale juz wrocila do swoich codziennych zajec :)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09tgf6q1ldij01.png

Odnośnik do komentarza

Czujemy sie dobrze, Adaś się zaklimatyzowal w domu i lepiej spi i tez juz nie marudzi tyle. Poki jestesmy z mezem jakos to leci sprawnie, nie wiem jak bedzie jak zostane sama.

Madzia miala dwie noce bez pobudki i placzu, dzis sie przebudzila i nie plakala ale musiala do mnie przyjsc i sie tulilysmy chwilke. Teskni za wspolnym spaniem, ja zreszta tez. Ale juz zrozumiala ze zmiana jest w zwiazku z dzidziusiem. Albo juz zrezygnowala z walki, czasem wieczorem taka powazna sie robi. Smuci mnie troche to.

A jutro idziemy sie zwazyc. Pierwszy raz od wypisu w zeszly piatek. Ciekawe ile przybral.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09tgf6q1ldij01.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...