Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za mocno zaciskałyśmy nogi i teraz nici z rodzenia :) mi zostało 14 dni do porodu, a juz chodzę zniecierpliwiona, byłam na spacerze po 3 miesięcznym zakazie, a na wieczór planuję co nieco z moim M :) żadnych objawów jak na złość, mam nadzieję, że weźmie mnie prędzej niż później :) mowilam mężowi, żeby byl ze mną, ale widzę strach w jego oczach, najwyżej silą go zaciągnę, a na końcu niech wyjdzie, ja sama będąc z kimś nie chciałabym chyba być do samego końca porodu, a co dopiero chłop :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgbk6o4jvv.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm95ll2y5h.png

Odnośnik do komentarza

Czy któraś z przyszlych mam będzie może rodzić w Warszawie? Jeśli tak, mogę mieć piękną niespodziankę, dla mamy i małej istotki! Możecie wspólnie zagrać w filmie amerykańskiego reżysera, zdobywcy Oskara, i otrzymać tym samym najpiękniejszą pamiątką pierwszych wspólnych chwil życia. Zainteresowane mamy rodzące w Warszawie lub okolicach, proszę o kontakt. Pozdrawiam!
Natalia

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jutro o 10:00 stawiam się do szpitala. Mały stres jest ;-).
Chciałabym z Wami podzielić się czymś: o jakiegoś czasu gdy odbieram telefon od koleżanek lub dziewczyn w mojej rodzinie to otrzymuje standardowy zestaw pytań: jak rodzisz? - no kurczę przecież to moja intymna i prywatna spraw i po co komu takie informacje? To jakby ktoś się mnie pytał w jakiej pozycji sypiam z mężem ;-)
Ile przytyłaś? - to moje ulubione i na pewno każda kobieta w ciąży marzy, aby chwalić się ile ma na liczniku. No żesz, po co komu te wiadomości? Aby się podbudować, że jest szczuplejszy? Ale przy kobiecie w ciąży to nie trudne....
Też tak macie? Czy mi hormony buzują i jestem przewrażliwiona?
Kto się ze mną jutro wybiera na porodówkę? Szukam towarzystwa dziewczyny - w kupie raźniej.....

Odnośnik do komentarza

Kasia300 no duże te Twoje dzieciątko, trzymam kciuki żeby się udało sn.
Mój niby ma być podczas porodu, z tym że jeszcze do końca przyszłego tyg jest na delegacji, wiec zobaczymy jak to wyjdzie. Chce mieć kogoś obok siebie podczas porodu, boję się że nie dam rady, a jego obecność mam nadzieje będzie motywować.
Dziewczyny miałyście problem z opuchniętymi, nabrzmiałymi i bolącymi wargami sromowymi? Ledwo chodzę wieczorami z tego powodu, wczoraj to jakieś apogeum;/

http://fajnamama.pl/suwaczki/mv9nwxz.png

Odnośnik do komentarza

Mnie do białej gorączki juz doprowadzają telefony od znajomych i rodziny. Kazdy zaczyna od : i jak ? Urodziłaś juz ? Jestes juz w szpitalu? Itp. Koszmar ... Co do pytań po porodzie tez mi sie zdarzyło : a ty jeszcze nie urodziłaś? Bo taki wielki masz brzuch. Zero wyczucia naprawde. A tak z innej beczki to moja córcia mnie dzis niezle zaskoczyła. Ok 23 odwaliła taki taniec w brzuchu ze zastanawiałam sie czy zaraz nie urodzę. Miałam wrażenie jakby chciała rączkę albo przez pępek albo dołem wystawić i sie przywitać. Ból przy tym momentami nieziemski. Teraz chyba zasnęła bo cisza ale stracha juz miałam.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23140

Odnośnik do komentarza

O taaaak !!!! To jest najlepsze: najpierw prąd świętami jedni:jeszcze święta i możesz rodzic, inni: chociaż w święta nie urodz, a teraz :jeżu to ty jeszcze się toczysz? Albo: o boże jeszcze nie urodziła?
Obcy to popatrzy i przynajmniej się nie odezwie a jak znajomy to raptem zainteresowany stanem ...ba! Wscipski i jakby go to obchodzilo. no zabilabym!

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mam pytanie, czy myślicie że dzidziuś może zmiemić jeszcze pozycję (38+5dni). Bo na ostatniej wizycie bylo wszystko ok dzidziuś w kanale rodnym itd nawet ostatnio mialam taki ucisk na spojenie że masakra. A dziś w nocy dyskoteka, teraz mam wrażenie że czuję kopnaczki w dolnej części a wizyta dopiero 14. Jestem ciekawa czy w ogóle to możliwe...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mówicie że u was to każdy się dziwi że jeszcze nie urodziłyście a u mnie dzięki Bogu nie pytają o to, pod tym względem to mam spokój, a najlepszy mój tata, wczoraj chciałam żeby brat pokazał mi jak się nosidełko mocuje w samochodzie, ale sam nie mógł dojść do ładu, na co tata że jak będzie cieplej to On sam zobaczy, patrze na Niego i mówię że w każdej chwili mogę rodzić, na co On "no gdzie już, przecież jeszcze masz czas" :D

Odnośnik do komentarza

Karolinka1 - fakt dawno mnie nie było ale takie życie na emigracji zawsze jakieś komplikacje bądź załatwiania a jak język jeszcze słaby to wgl kosmos:) a wszystko stabilnie szpital 10 min spacerem od mieszkania , byłam ostatnio się zameldować , standardy jak wiadomo niemieckie tak ze myślę że powinno być po ludzku mimo wszystko , ktg ok wody ok ułożenie dzidziusia ok ; teraz tylko czekanie a nie czuje nic w.kierunku porodu na razie - boje się trochę.....jak to wiadome pierwszy raz.....tu już po 7 dniach od terminu wywoluja, wizyta 19 stego -termin 20 stego.....oj co to będzie......a tak w ogóle dziękuję ze pytasz bardzo mi miło :* :* :* :* :* :* :* :* pozdrawiam Cię serdecznie i wszystkie mamuśki na forum :*

http://www.suwaczek.pl/cache/8309f1212f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Milenka23

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:) trzymam za was kciuki aby pociechy przyszły na świat w zdrowiu. ogólnie pytania z serii ile przytyłaś? jaki wielki masz brzuch? czy na przykład dlaczego nie rodzisz SN ( zaznaczam że cała rodzina wie ,że mam chore serce i nie mogę rodzic naturalnie), dlaczego jeszcze nie masz gotowego łóżeczka i dlaczego rodzisz w Warszawie a nie w najbliższym szpitalu... mam na porządku dziennym. mój teść powiedział mi jedną mądrą rzecz ,, Milena włącz olewator na każdą dobrą cioteczkę która będzie chciała się wtrącać,, wam także to polecam i tak jest nam ciężko do tego hormony, nie potrzebujemy ludzi którzy chcą porzerowac na naszych kilogramach. Dziewczyny powiem wam że dziś dopadło mnie 7 nieszczęść a do tego centralne mi siadło i nie mam ogrzewania a mało tego to także wody bieżącej:( szok, horror i szpinak...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...