Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam takie zapytanie dość intymne. Kolejny wieczór mam takie jakby czyszczenie ale teraz ze tak powiem nie zaglądalam do WC środka a w międzyczasie spuszczalam wodę z 2 razy potem zeszłym z WC i były jakby dwie kropki na muszli takie zabarwienie jakby na ciemny czerwień ni brąz delikatnie. Ale po podtarciu nic nie było Na papierze. Wcześniej przed pójściem do WC miałam Może z raz albo dwa takie delikatny ból jak przy miesiączce. Ale ogólnie ostatnio nie męczyły mnie żadne skurcze avteraz trochę boli kręgosłup krzyżowy ale jest spokój. co to Może być?

Odnośnik do komentarza

Czesc. Urodzilam. Porod naturalny. Bez znieczulenia. Od 11.15 do 14.55. Bol pod koniec masakra. Ale kazda bedzie miec inny. Dla mnie to ostatnia ciaza. Corcia 3230,54cm. Sliczna o pieknych wloskach;) Rodzice dumnie. Teraz pora na odpoczynek. Trzymajcie sie.

Odnośnik do komentarza

Polina22 ogromne gratulacje! Super, że dałaś radę bez znieczulenia, gdzie córeczka całkiem pokaźna :)
Mikula88 może być, że organizm przygotowuje się do porodu. Ponoć oczyszcza się na kilka dni przed porodem, żeby wszystko sprawniej poszło. I krew też może być oznaką, że rozwiera się szyjka.
Ja też czekam na końcówkę listopada, także cieszę się, że jest nas więcej. Zazdroszczę tym, tym które rozpakują się wcześniej, ale pocieszające jest to, że wszystkie będziemy spędzać święta już ze swoimi maluszkami :)

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Polina gratulacje :) silna z Ciebie dziewczyna :) niech malutka zdrowo rośnie :)

Poradka, Paulina i Linka ja z wami cierpliwie czekam tez koniec listopada :) na kazda z nas przyjdzie kolej grunt zeby maluszki dorosły do wyjścia pełne sil i energi ,wtedy kiedy beda gotowe a nam pozostaje czekać cierpliwie :)

Odnośnik do komentarza

Polina22Gratuluję :) Super czas jak na poród, jesteś dzielna.
Kasia7989to nawet na to Ktg nie dojechalas, ale super. Trzymam kciuki za Was :)
To jak wszystkim wypada tak ładnie prawie w termin to mnie też zaraz powinno ruszyć :) ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć, dzisiaj lekarz na 17:00 więc zobaczymy.
Mi się od paru tygodni co noc śni ze rodzę więc jestem juz bardzo gotowa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...