Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Listopad otwarty pelna parą :)

Kasiaaa7989 trzymamy kciuki za szybki rozwój akcji. Powodzenia :)

Waska mi tez sie to co noc śni, dlatego martwię się, że na snach się skończy póki co :)

aniaa1989 nie martw się, wody odroznisz. One po prostu nie przestaną lecieć przy zacisnieciu mięśni. Jeśli nie jesteś pewna, czy to siusiu, czy wody to tak musisz sprawdzić.

Kurcze codziennie mamy relacje jak z Polsat News :D

Odnośnik do komentarza

Kasia, obyś już była po! Niezłą relacje nam tu zdałaś. Ja ze swojej strony postaram się również nadawać na żywo jak już przyjdzie mój czas :)

U mnie coprawda jeszcze trzy tygodnie do wyznaczonego terminu, ale tak mi się nastrój udzielił, że torbe postawiłam pod drzwiami i spisałam na kartce wszystkie rzeczy, które musimy dopakować tuż przed wyjściem hehe ;) Powiesiłam kartke na drzwiach i niech się dzieje wola Boża.
A tak na poważnie to dzisiaj spisywałyśmy razem z położną plan porodu. Począwszy od rodzaju znieczulenia, lewatywy a skończywszy na moich odczuciach i... Troche mnie strach obleciał. Może to nie kwestia samego porodu, a zmianami które niesie za sobą taki mały człowieczek. Nie moge się doczekać aż poznam Małą, ale z drugiej strony poniekąd chce, aby siedzała w brzuchu jak najdłuzej.
No, musiałam się wygadać :D

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...