Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

aniaa1989 to gorąca kąpiel działa na przyspieszenie porodu? Nawet nie wiedziałam :) ja od tygodnia nie mam sily stać pod prysznicem, więc tylko takie kąpiele sobie urzadzam. Przy ojazji przechodził mi wtedy ból pleców i dołu brzucha :)

Kasiaaa7989 to super, że takie dobre samopoczucie i kondycja Cię nie opuszczają. Oby tak dalej :) My dzisiaj przez mglista pogodę nigdzie się nie ruszyliśmy.

Odnośnik do komentarza

Ahh, no i mamy listopad. Miesiąc Naszej Wielkiej Chwały :)
Tak czekałam na ten dzień, a kiedy w końcu nadszedł, opuściła mnie cała odwaga. No nic, teraz tylko patrzeć jak sie będziemy rozpakowywać :)

Anka_krk, fotelik jest nowy ale przeleżał pare miesięcy w piwnicy (prezent od znajomej) i chciałam go odświeżyć :) Normalnie nie wsadzałabymgo do pralki.

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Jaka mam ochotę na słodkie cały dzien - masakra - jem i jadlababym ciagle. Ja nie mam siły wszystko mnie w dół ciągnie jak siedzę to spoko ale jak wstanę to chodzę jak zgięta babcia. A we wtorek lekarz a ja nie mam z kim zostawić synka. A z nim nie uśmiecha mi sie iść

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja to bylam przekonana,ze urodze w pazdzierniku :) a tu synek grzecznie siedzi sobie ...dobrze ,ze taka ladna jesien mamy aby jak najdluzej to bedziemy spacerowac z dzieciaczkami.
Chyba dzis zadna nie urodzila no i dobrze...
Katusia ja tez niby z tych odwaznych jestem,ale jak co do czego dojdzie to pewnie bede udawala,ze jestem opanowana a cisnienie mi skoczy na 100%:D
Jednak sie ciesze,ze jeszcze nie rodzilam i nie wiem co mnie czeka hehe
Juz sie nie moge doczekac az pierwszy raz zobacze malego...
Dzis moj siostrzeniec 6letni powiedzial ,,Maksiu wylaz pokaze Ci swiat ":) a wczesniej pow. Ze ma przeczucie,ze jutro urodze:) za to moja 3letnia siostrzenica pow.ze bedzie mu pieluszke zmieniac :) smieszne takie dzieci sa

Odnośnik do komentarza

Ja idę do lekarza we wtorek i powiedział ze wtedy pomyślimy co dalej, ale czy będzie mi robił masaż czy coś innego to nie wiem. Ja się jakoś na razie nie boję, chciałabym już mieć to za sobą bo czekanie po terminie jest najgorsze. Mojego syna przynosiłam 7 dni i to były najbardziej nerwowe dni w całej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Oliviaaa ja nie miałam nigdy masażu szyjki, na szczęście, ale jeszcze nie mówię hop, bo wszystko przede mną... mam nadzieje, ze obejdzie sie bez. To ja od jutra będę korzystać z Twojego zestawu na wywołanie :)

Gruszkaaa ja od tygodnia wtryniam słodkości w dziwnych jak na mnie ilościach i zawsze muszę coś słodkiego mieć w domu. Przynajmniej wiem, ze małej smakuje, bo zaraz potem zaczyna fikac koziołki :) A ile Twój synek ma lat?

Kasiaaa7989 mój synek dzisiaj zapytał, kiedy będzie dokładnie "to dziecko", bo on woli wiedzieć do kiedy będą mogli przychodzić do niego koledzy. Nie wiem, dlaczego ubzdural sobie, ze jak bedzie Iga, to nie będą mogli przychodzić... dzieci w tej swojej niewiedzy i chęci pomocy są słodkie!

Odnośnik do komentarza

Katusia911 dopiero skończył 3 latka ale nie lubi siedzieć w miejscu także wolałabym z nim nie iść tylko sama na spokojnie. A akurat po przedszkolu bedzie a dluzej u nas nie chcą przetrzymywać . Ciagle mam taka przezroczysta wydzielinę w ilościach hurtowych normalne non stop zmieniam wkładki bo lubię mieć całkiem sucho wy tez macie takie cos ?

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989 ja nie wiem, czy on taki odpowiedzialny, czy chodzi tu o własną wygodę. W końcu 7 lat był jedynakiem, a tu nagle taka zmiana, ze wokół kogoś tak małego zacznie kręcić się wszystko.

Gruszkaaa u mnie tez tej wydzieliny jest więcej i muszę częściej zmieniać wkładki, ale nie są to aż takie ilości. Po prostu jest jej na tyle dużo, ze sprawia dyskomfort. A co do synka, to nie możesz go na czas wizyty u lekarza zostawić w takiej sali zabaw? Czy on po prostu nie zostanie w obcym miejscu?

Odnośnik do komentarza

Katusia u mojego lekarza jest jedynie gabinet, rejestracja gdzie siedzi jedna pani pielęgniarkorejestratorka ktora non stop cos robi a to mierzy komuś ciśnienie pobiera krew a to jeszcze cos innego. Jest jeszcze poczekalnia ale sali zabaw czy czegoś dla dzieci brak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...