Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

EmiliaK witaj. Maluch napewno ma jakies swoje godziny gdy jest bardziej aktywny moze uda Ci sie jakos je wylapac..zjedz cos slodkiego,albo napij sie wody i poloz na ktoryms boku poruszaj delikatnie calym brzuchem..moj np nie lubi jak leze na prawym czesto mu to nie pasuje i daje znac kopniakami
Nadiania dobrze,ze szybko zdecydowali sie na cesarke..i ze dzieci zdrowe..szybkiego powrotu do sprawnosci. No i moze uda Ci sie dodac jakies zdjecie:)

Odnośnik do komentarza

nadiaania twoje dobre wieści poprawiają mój nastrój ;-)
zgadzam się z Katusia911 z tego co przed momentem przeczytałam przy cholestazie swędzi skóra a mnie tylko tam na dole, być może przegiełam w drugą stronę z higieną i zaburzyłam naturalną florę bakteryjną eh częste mycie skraca życie :P jutro z rana wybiorę się do apteki po jakiś żel by wyrównać ph, mam nadzieję, że to pomoże

Odnośnik do komentarza

Nadiaania - to dobrze ze zrobili cc i jesteście wszyscy zdrowi.
Dziewczyny mi nic nie odchodzi, nic nie swędzi i nic się nie obniża mimo że termin za 2 dni. Ale żeby nie siedzieć bezczynnie to dziś umyłam okna,podłogi, wyszorowalam kuchnie, łazienkę i resztę domu,wyprałam, wyprasowałam, nawet męża" wykorzystałam" żeby spełnić wszystkie zabobony i.......i tylko mnie kręgosłup boli ;) ale nie mam sobie nic do zarzucenia, że siedzę bezczynnie. Mała trzyma się rękami i nogami najpewniej pęcherza ;) a ja wychodzę na perfekcyjną panią domu :) Trzymajcie się dziewczyny, oby do jutra w tym samym składzie :)

Odnośnik do komentarza

Nadiaania gratulacje:) cieszę się, że z tobą i maluszkami wszystko w porządku.
Jeżeli chodzi o wózki i foteliki to my z mężem wybraliśmy zestaw 3 w 1 concord neo fotelik ma 5 gwiazdek w testach adac, także jest bardzo bezpieczny, ale my również dużo podróżujemy z dziećmi i skusiła nas gondola tego wózka, która także przystosowana jest do przewozu w samochodzie. Myślę, że na dalekie podróże będzie bardzo dobra, bo kiedyś czytałam, że dziecko nie może ciągiem dłużej niż 2-3 godz przebywać w foteliku. Nie wiem tylko czy jest tak bezpieczna jak fotelik.....?

Odnośnik do komentarza

Hej :) wyspaliśmy sie jupi ! My mieliśmy maxi cosi przy pierwszym dziecku i bez bazy. Teraz mamy po rodzinie jakistam. Ale mieszkamy w dużym mieście i wszędzie i tak raczej woxkiem jeździliśmy wiec starczy zreszta raki fotelik u nas był do roczku Max z tego co pamietam a potem wzięliśmy większy caretero. Najważniejsze to jechać ostrożnie i prawidłowo przypiąć dziecko - bez luzów. Jakie wybraliście imiona ?

Odnośnik do komentarza

Poradka tez dlugo myslelismy na tym wozkiem albo jeszcze z tego co pamietam jane mial te opcje. Tylko ta gondolka byla chyba strasznie mała i zmienilismy jednak zdanie. Ale concord jest na z tego co wiem porządna firma, wiec na pewno spelnia wszelkie wymogi.

Ledwo sie obudzilam, a jak mysle ile mam do zrobienia dzis w domu, to az rece opadaja. Tez sobie zawsze porządki odkladacie na sobote?

Gruszkaa u mnie bedzie Iga :)

Odnośnik do komentarza

Anka_krk mnie rtz ze 4 dni temu tak swedzialo jakby. Ale po 2 przeszlo samo. Tez sie juz martwilam, bo nie chcialabym zeby sie jakies swinstwo na ta koncowke napatoczylo.

Gondola bezpieczna w aucie? Nie widzialam takiego wynalazku, ale nie sadze ze to bezpieczne.

Mial byc piekny weekend a tu mgly

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :-)
Nuala u nas mgła nieziemska ledwo dom sąsiada widać, a swędzenie już dużo lepiej za to wczoraj to myślałam, że oszaleje...
Ja raczej sprzątam na bieżąco, moja mama zawsze zostawiała porządki na sobotę i wkurzało mnie to bardzo więc staram się tego unikać jak ognia ;-) no ale nie tym razem cały tydzień się obijalam i musze się w końcu wziąść w garść :-)
Gruszka u nas Filip już nie mogę się doczekać :D

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! U mnie słoneczko świeci, wiec chyba pójdę na spacer, bo uwaga - juz! (po 5 miesiącach) mogę ! :D dobrze, ze czas szybko plynie :)
W poniedziałek ide na ściągnięcie szwu wiec wszystko sie może wydarzyć :)
Gratuluje rozpakowanym mamusiom. Szczególnie bliźniakom bo jakos zawsze wzbudzaly we mnie podziw :-)
Czekamy na dalszy 'wysyp'. :)
Miłego dnia i jutro BEZPIECZNIE!

http://www.suwaczek.pl/cache/c3963e8f05.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny u nas tez mgla no i zimnoooo.. z reguly rowniez zostawiam generalne porzadki na sobote ale z racji tego ze dzis mamuska przyjezdza posprzatalam z siostra wczoraj.
Nie czuje sie dzis najlepiej. W lewym boku mnie kluje to taki nie przyjemny bol, do tego zoladek chyba. Ciagnie mnie na wymioty. Mam takie uczucie jakbym miala wielka banie powietrza w jelitach a mala non stop sie rusza i to moze ona mi tak na zoladek uciska sama nie wiem. Ale to strasznie nie przyjemne. :(

http://s10.suwaczek.com/201511097248.png

http://s10.suwaczek.com/20140913610117.png

Odnośnik do komentarza

Poradka
(...) my również dużo podróżujemy z dziećmi i skusiła nas gondola tego wózka, która także przystosowana jest do przewozu w samochodzie. Myślę, że na dalekie podróże będzie bardzo dobra, bo kiedyś czytałam, że dziecko nie może ciągiem dłużej niż 2-3 godz przebywać w foteliku. Nie wiem tylko czy jest tak bezpieczna jak fotelik.....?

Gruszka z tą gondolą nawiązałam do tego co napisała wyżej Poradka. Z tego co zrozumiałam (może źle) ona pisze o gondoli, którą montuje się w aucie i można w niej przewozić dziecko w aucie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Dziewczyny, dziękuje za odpowiedzi na temat stawiania się brzucha :) Musze się ciągle obserwować, bo już nie wiem co jest czym. Podczas skurczy właśnie wypycha mi prawą strone i bardzo twardnieje cała macica. Troche przy tym bólu w okolicach pachwin, ale to chyba więzadła. Do tej pory brałam to za skurcze BH, ale osttanio zaczęłam odzuwać je zecydowanie cEsciej i intensywniej.

U nas fotelik Britax. Montowany tyłem i z panelem. Właśnie sie głowie jak go na nowo złożyć... Wyprałam cały pokrowiec i zapomnialam jak poprzekładać pasy przez te wszyatkie otwory... Brawo ja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...