Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam od lekarza. Był bardzo zdziwiony ze jeszcze przyszłam :) U mnie szyjka puszcza ale poza tym żadnej akcji mam czekać. Jak do piątku nie ruszy to skierowanie na szpital, ale liczę po cichutku ze ta moja przeterminowana Maja już wyjdzie do tego czasu ;)
Ciekawa jestem jak tam Kasi poszło.

Odnośnik do komentarza

Waska tak właśnie zastanawiałam się nad tym, co Ci ten lekarz powiedział. Oby do piątku Twoja pszczółka wyszła i moja też :) dzisiaj chyba biorę się z mężem za ćwiczenia w parach :D

linka09 czasem trzeba to brać na humor, bo inaczej człowiek by zwariował z tymi wyczynami naszych nienarodzonych :) A co do moich odczuć tam na dole, to mała naprawdę będę mogła zapisać do Rubika :)

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia_Antosia

Hej Dziewczyny. Mam takie pytanie czy Wy też mialyscie takie straszne bóle krocza przy wstawaniu i przekrecaniu się z boku na bok?jestem w 37 tygodniu ciąży i taki ból pojawił się już ok 34 tygodnia. Może to być spowodowane tym że córka obrocila się główka w dół? Ostatnie usg miałam robione w 30 tyg i była ułożona jeszcze posladkowo

Odnośnik do komentarza

Kasia, gratulacje! Ściskamy małego Maksia i czekamy na ciąg dalszy relacji jak tylko znajdIesz chwile :)

Sylwia_Antosia, odczuwasz ten ból jako kłucie lub rozpieranie/nacisk?

Od paru dni tak sobie myślimy z lubym o tych ćwiczeniach. Właśnie wybija mi 37 tydzień i zastanawiam sie, czy stosunek nie będzie miał wpływu na termin porodu. Nie chcemy nic przyśpieszać, więc tak sie skradamy do tematu jak dzieci :)

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Ja uskuteczniam ćwiczenia w parach od jakiegoś czasu oraz wszystkie inne sposoby na przyspieszenie porodu. Właśnie dostałam jeszcze rade o masażu piersi wiec zaraz idę sprawdzać.
Jeszcze chwile i ja też będę zdawać relacje z więzienia ;) dzisiaj 15 osób już do mnie pisało,2 dzwoniły. Mam już tak dość ze wysyłam gotowe formułki do wszystkich. Chyba ustawie status na fb -Nie. Jeszcze Nie :)

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989 gratulacje! Cudny maluch, tylko schrupac <3 dużo zdrówka dla Was obojga. <br />
Sylwia_Antosia ja odczuwam tylko takie napieranie, czasem jakby rozpieralo mi krocze, ale nie wiem, czy można to nazwać bolem, raczej taki przechodzący prąd.

Waska widzę, ze potrzebna będzie dla nas wieksza cela, skoro nas się tyle do tych mordów zbiera ;)

Mari-Ann my z mężem przez całą ciaze jakoś dawalismy radę, może nie za często, ale w miarę i pojutrze minie mój termin, a ja nawet objawów nie mam także jeśli lekarz nie zabronił, to naprawdę spokojnie można sobie od czasu do czasu pozwolić na chwilę zapomnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia_Antosia

Raczej bym nie nazwała tego napieraniem. Bardziej jest to klucie i mam wrażenie że bardziej z lewej strony. Boję się czy to nie ma nic wspólnego z zabiegiem jaki miałam 2 lata temu a mianowicie usunięcie gruczołu Bartholiniego i to właśnie było z lewej strony

Odnośnik do komentarza

Kasia7989 gartulacje :) wzruszyłam się jak zobaczyłam zdjęcie twojego synka :-) powodzenia i czekamy na dalsze wieści
a ja dziś zamiast leżeć i się kurować wzięłam się za porządki i myślałam, że już trochę lepiej ale jak tylko się położyłam wszystko wraca, zatoki się zatykają ai ten ból głowy teraz to nawet nie chcę rodzić, muszę się najpierw wyleczyć
dobranoc kobitki

Odnośnik do komentarza

Sylwia. Ja tez mam ten bol. Mysle ze to maly naciska na nerw. Bardzo specyficzny tępy ciągnący bol... Podczas stosunku czuje go bardziej... Niestety. W nocy jest bardziej odczuwalny i tez po lewej stronie. Niby w pachwinie ale jak się wczoraj kochałam z mężem to czułam go gdzies w pochwie i w pachwinie ale jak dotykam ręką to nie ma jakiegoś bodźca

Odnośnik do komentarza

Tak te pytania sa najbardziej wkurzajace... nie dosc ze czlowiek sobie tlumaczy ze jeszcze czas to musi innym tez.

No nic .. to dopiero poczatek testowania naszej cierpliwosci ;) I cieeszmy sie ze nie mamy wczesniakow :)

Mnie syn kopie w żebra... mam nadzieje, że się od nich odbija, żeby wskoczyć na głowkę do kanalu rodnego ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...