Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi bardzo,wiem co czujesz Agaaa,ja w sierpniu myślałam,że świat się skończył,mam 40 lat,i rodzenie dzieci za mną,jednak jestem w kolejnej ciąży.drżę o nią,ale wiem ze to jedyne,co mi pozwala patrzeć z nadzieja w przyszłość.Opoczniesz,może spróbujecie znowu.Te słowa dotyczą też Moni40.

Odnośnik do komentarza

Osłona,jesteś kochana. Ja już powiedziałam stop. Bardzo dużo nerwów mnie kosztowała ta ciąża,oczywiście zaplanowana i bardzo chciana. Stało się jak się stało,trudno. Wracam na swoją zumbe,ona ukoi moje rany. To była moja ostatnia szansa i juz nie chce kusić losu,boje się. Mamy cudzych synów,i im poswiece czas a o moim półtoracentymetrowym szczęściu będę zawsze pamiętała. Pożegnała je,było maleńkie,cudne,i kochane.
Dziewczyny jesteście cudowne.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czytam forum od 28 stycznia czyli od dnia kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w mojej pierwszej ciazy. Przezywam wszystkie Wasze wpisy i postanowilam sie odezwac bo poronilam 13 lutego. dochodze do siebie i trzymam kciuki za Was, Wasze malenstwa i rowniez te fasolki, ktore jeszcze sie pojawia! Zycze zdrowia i duzo sily kazdej z Was!!!

Odnośnik do komentarza

@Agaaa trzymaj się. Bardzo mi przykro, ale nastepnym razem bedzie lepiej...
@Joanna25 witaj, ja mam termin na 25.10 takze mamy podobnie, mi aktualnie mdłości odrobine przeszły ale pobolewa mnie brzuch raz po raz

Dziewczyny a ja dostałam do zrobienia i toxo,różyczkę,HIV,hcv,glukozę, i Pare innych badań, troche z pakietu z diagnostyki dla kobiet planujących a troche juz dla kobiet w ciazy. Popatrzyłam po cennikach w rożnych miejscach i diagnostyka wcale nie jest tanio.

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny jestem po wizycie u lekarza :) wszystko idealnie książkowo, dzieciak intensywnie machał nóżkami i rączkami, Pani doktor mówiła, że dawno nie widziała tak żywego maleństwa....okazało się też, że ciąża jest starsza 10 tydz. 2 dzień...termin mam na 5 października....kamień spadł mi z serca...strasznie się denerwowałam....

monthly_2015_03/pazdziernikowe-maluchy-2015_26421.jpg

Odnośnik do komentarza

Agaaa bardzo mi przykro . Ciesze sie ze jestes silna latwo to odczytac z Twoich wpisow. Bede trzymala kciuki za Ciebie.
Ja dzisiaj zaczelam 12 tydzien . Dopiero w przyszly czwartek mam wizyte no ale coz dam rade ... u mnie wszystko oki cycki ju az tal nie bola . Martwi mnie tylko czeste dretwienie prawego uda z przodu . Przynajmniej 10 razy dziennie.wysylam buziaczki

Odnośnik do komentarza
Gość kisielka

Kamiodka zazdroszczę pięknego zdjęcia maleństwa :) mam nadzieję że swoje szczęście zobaczę w poniedziałek. Przy Waszych rozmiarach to faktycznie moja fasolka jest duza ale czytalam ze w 7 tygodniu ok 1,5cm fasolka powinna mieć wiec chyba wszystko idzie dobrze

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!
W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się że po 6 latach prób jestem w 7 tygodniu ciąży :). W poniedziałek idę na usg,zobaczyć czy serduszno już zaczęło bić :). chodzicie do lekarza prywatnie czy z NFZ? Bo nie wiem na co się zdecydować. Jakie badania Mialyscie już robione? Mi lekarz kazał brać tylko kwas foliowy .Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza

O, to sporo nas się zrobiło na 5go. ;)
A ja jednocześnie się obawiam przed wizytą 28go(genetyczne) i doczekać nie mogę, bo ostatnio w 7mym tygodniu gluta widziałam, więc za wiele tego nie było, a te Wasze takie duże, żywotne i bezogoniaste!

Cała reszta dolegliwości minęła, została tylko chęć do spania 24h na dobę i doszedł taki tępy ból w podbrzuszu, porównałabym do miesiączkowych.
To macica rośnie, czy się martwić?

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...