Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ooo to moje powinno być spore za 2.5 tyg :) ostatnio było 9.84mm także będzie lekki skok :)

Źle się czuję. Spalam 3 godziny. Nie wiem czy hormon znowu rośnie czy co. Juz było ok a dziś poszłam do pracy i w południe juz miałam dość. Siedziałam na zewnątrz żeby przeszło mi wszystko co najgorsze.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja teoretycznie juz nie pracuje . Nie jestem na L 4 ale nie musze pracować bo mam pracowników. Miałam dalej siedzieć w domu ale stwierdziłam aaa zostane na godzinę i wypełnienie druki nie będę ich brać do domu. I tak zostałam do popołudnia.
Odcierpialam to później bo pomogłam dziewczynom i o 14 juz brzuch mnie ciągnął jak Zasnęłam po 19 tak wstałam o 22.30 a teraz wyspana - piekę Placek :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

no to jak juz temat pracy to i ja jestem na L4 tyle ze od dzisiaj od ginki bo wczesniej od psychiatry........ stwierdzilam ze i tak ruchu nie ma bo w mojej branzy przewaznie pozna wiosna albo latem jest ruch jak wszystko na dzialki wyjezdza...

trzeba brac sie do roboty wymyslilam sobie generalne porzadki :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

rzeczywiscie cisza
ja juz odpoczywam, czekam az podloga wyschnie,
zostało mi sie okna pomyc ale juz mi się nie chce..

w srode mam wizyte u ginki i sie juz nie mogę doczekac az uslysze serduszko malenstwa :)

stwierdzilismy z moim ze dopiero powiadomimy o ciazy jak uslysze serduszko ale moim rodzicom juz powiedzielismy bo i tak sie juz domyslali po moich mdlosciach i zachciankach

cos sie z forum dzieje bo nie mozna zawsze komentarza wystawic:/

a u was jak samopoczucie w sobotnie popoludnie??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

a my na krychę dziś idziemy. nie chce mi się, ale wiecie-imieniny to imieniny :D

karola ja planowałam ambitnie do lipca/sierpnia pracowac ale mam mocno wymagających klientów. i tak będę tam chodzić bo moja praca jest 300 m od domu ale juz nie dam rady czynnie uczestniczyc w zajęciach bo od razu łapie zadyszkę. pewnie znowu złapie mnie arytmia jak w poprzedniej ciąży.

zaczyna do mnie coraz bardziiej docierac że mam w sobie małego człowieka :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Taka leniwa sobota i w życiu i na forum widać :) Ja od wczoraj nie mogę się ruszyć, bo przy kaszlu coś mi tak strzeliło w żebrze, że nie jestem w stanie nic robić nawet leżenie mnie boli. Boje się czy coś się z kością, nie stało, bo wiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale do lekarza nawet nie idę, bo itak wiem jaka będzie gadka... Trzymajcie kciuki, żeby mi szybko przeszło. Tak wgl wczoraj miałam urodziny i świętowałam "szampanem" trele morele. Chłopak się śmiał strasznie jak do mnie przyjechał, że ludzie w sklepie wszyscy z wódką i piwami (jak to w piątek) a on z takim czymś i dziwnie się patrzyli :D A tak swoją drogą to podziwiam was, że macie siły na generalne porządki itd. Ja co najwyżej mam po pracy siłę paść spać, albo leżeć i się nawet nie ruszać. Może jak się wiosna zrobi i słoneczko wyjdzie to coś się zmieni. Pozdrawiam was i przyjemnej soboty :)
ps. faktycznie coś nie tak z komentarzami jest, bo nie chcą się dodać

Odnośnik do komentarza

Ja już jestem na L4, mimo że czuję się dobrze, niestety moja praca jest stresująca. Pracując (a raczej "stażując" drugi rok z rzędu) w Miejskim Urzędzie Pracy mam do czynienia z awanturnikami, pijakami, czasem bezdomnymi. Zdarzają się awantury, czasem niecenzuralne słowa. Wielu interesantów to taka "patologia" - pijani, śmierdzący - jak mi chuchają to aż na wymioty zbiera. Plus jest tam przemiał ludzi i tym samym dużo zarazków.

Odnośnik do komentarza
Gość -zuzia.be.27

Na stażu normalnie mogę iść na L4 i płacą mi cały czas 100%. Niestety staż kończy mi się 15 Maja, oczywiście mogą mi przedłużyć umowę ale na bank tego nie zrobią :/ Wraz z zakończeniem stażu i ost. wypłatą zostaję bez kasy :/ Tak to wygląda...

Odnośnik do komentarza

Totalnie śpiąca sobota,naszło mnie dziś na zupę pieczarkową zabielaną śmietaną:-) Też wybieramy się na Krystyny,jakiś placuszek pewnie wciągnę a potem do wieczora będzie mi się odbijać.Generalnie po 10 tygodniu a ja wciąż jakieś gastryczne niedomagania.

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27 tak to jest w tym "pięknym" kraju. Ja jestem na zleceniu, ale składek nie mogę sobie odprowadzać, bo studiuje. I jak tu żyć? Musisz sobie coś wykombinować, bo potem bieda jak nie wiem.
Co do jedzenia to ja staram się zacząć jeść, ale tylko zupy mi odpowiadają, a jarzynowa już od tygodnia jest u mnie dzień w dzień :)

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem na L4. Ale tylko dlatego, że jestem nauczycielem i pracuję z maluchami, aktualnie z 5 latkami. Dzieciaki chorują i dla bezpieczeństwa zostałam odizolowana :)
Przez ostatnie dni tak mi brzuchol wywaliło jakbym była prawie w 4 miesiącu... Z moją Hanią chodziłam płaska, tutaj zupełna odmiana... Także juz nie ukryję ciąży ;)
Mam nadzieję, że mdłości szybko miną, bo czuję się paskudnie... Jutro jedziemy na chrzciny synka mojej kuzynki... Mam nadzieję, że przetrwam...

http://fajnamama.pl/suwaczki/wea8hfr.png

Odnośnik do komentarza

Bafka
Ja też jestem na L4. Ale tylko dlatego, że jestem nauczycielem i pracuję z maluchami, aktualnie z 5 latkami. Dzieciaki chorują i dla bezpieczeństwa zostałam odizolowana :)
Przez ostatnie dni tak mi brzuchol wywaliło jakbym była prawie w 4 miesiącu... Z moją Hanią chodziłam płaska, tutaj zupełna odmiana... Także juz nie ukryję ciąży ;)
Mam nadzieję, że mdłości szybko miną, bo czuję się paskudnie... Jutro jedziemy na chrzciny synka mojej kuzynki... Mam nadzieję, że przetrwam...

Ja 2 i 3 latki.

Zuzia to ty 88? :) ja jedne Obroniłam we wrześniu/mgr/ a od października kolejny lic. Robię.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

zuzia ja cos czytalam o stazu i tym wszystkim i jak dobrze pamietam to chyba jest tak samo jakby cie podczas umowy o prace zwolnili, albo skonczylaby ci sie umowa w ciazy to i tak i tak nalezy ci sie .... tylko nie wiem czy macierzynski czy co tam.... dobrze by bylo jakbys sie dowiedziala bo cos mi sie wlasnie obilo ze jest cos :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam ,,żreć,, co prawda potem jest mi niedobrze, odbija mi się,męczy mnie żołądek,ale często czuję głód.Zapachy nadal mi przeszkadzają,zaczynają się zaparcia,chyba za mało pije.wciąż jednak martwicę się czy wszystko ok,jakoś muszę dotrwać do 27 marca,wtedy mam badania prenatalne.

Odnośnik do komentarza

@amadeo3 - tak jestem 1988 rocznik :P Urodzona 1 października :D więc może dziecko urodzi się kilka dni przed 5.10 i sprawi mi urodzinową niespodziankę :D
@magdalena3 - ze stażem jest inaczej, umowa stażowa mi wygasa i zostaje z niczym, nie mogą jej jedynie ze mną rozwiązać....i tak się wycwanili, bo wcześniej podpisywali na pół roku i mi przedłużali, teraz po nowym roku zmienili "politykę" i dają staż na trzy miesiące i przedłużają.....ja tak już drugi rok pracuję :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...