Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialam wczoraj smaka na spagetti, moj oczywiscie tez wiec kupilismy miesko i w domu zaczelismy pichcic, bylam tak glodna ze makaron mi sie wczesniej ugotowal o mogabym sama jesc :D ale troche skubnelam i jak przyszlo co do czego to jadlam bo glodna ale jakos ciezko mi to przechodzilo przez gardlo... masakra....najlepiej to bym jadla chleb czystoziarnisty z maslem tym lurpak solonym

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jezuuuu zazdroszczę Wam ze mozecie jesc tyle owoców i warzyw. Mnie od warzyw odrzuciło. Twaróg moge jesc i to praktycznie jedyne co mi zostało z moich przyzwyczajeń. Jabłka staram sie jesc dwa na dzien. Wode niegazowana zamieniłam na gazowana i koniecznie Żywiec zdrój :) tyle dobrze ze na słodycze mnie nie ciągnie. I mięso tez odpadło. Na Moje ukochane ryby nie moge patrzeć :(

http://www.suwaczki.com/tickers/p19uqqmz1r31qtd5.png

Odnośnik do komentarza

jezeli chodzi o goraczke to ja od internisty mialam eferalgan a potem antybiotyk amotaks dis czy jakos tak oczywiscie oba potwierdzone przez ginke ze bezpieczne

w aptece pani polecala mi jak dobrze pamietam to Prenalen grip czy jakos tak ze i w syropie i w tabletkach jest no ale jak ialam antybiotyk to juz nie mieszalam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

gosia77 - ja brałam w pierwszej ciąży Prenatal GripCare, tabletki, sprawdzały się, kosztowały coś koło 30zł za 15szt., teraz jak jestem przeziębiona biorę syrop Prenalen, zapłaciłam kilkanaście złotych za niego, dlatego chciałam spróbować jak się sprawdzi, bo to jednak połowę taniej, póki co jest ok, więc wygląda, że działanie porównywane

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

cameom
gosia77 - ja brałam w pierwszej ciąży Prenatal GripCare, tabletki, sprawdzały się, kosztowały coś koło 30zł za 15szt., teraz jak jestem przeziębiona biorę syrop Prenalen, zapłaciłam kilkanaście złotych za niego, dlatego chciałam spróbować jak się sprawdzi, bo to jednak połowę taniej, póki co jest ok, więc wygląda, że działanie porównywane

Ja pije teraz tabletki. To jest to samo tylko w formie proszku w kapsulce:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Crispnlight ja tak miałam dziś PrĘdkość śniadaniem.Jak już je zrobiłam i poczułam to straciłam apetyt.Dziś za to zrobiłam sobie na obiad rosół i czuje że go pochlone :). Wczoraj było kiepsko,strasznie mnie mdlilo. Dziś trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza

A za mna chodzil budyn malinowy nigdzie nie moglam go dosac az wkoncu chyba po 3 tyg. kupilam sobie zroblam i jak go jadlam to wszystko mi roslo. A czekoladowy i smietankowy jem. W perwszej ciazy tez pochlanialam budyn. A wedliny mi z rana smierdza potem jest ok. Raz tak mialam ze synkowi nie moglam dac obiadu tak mi moja ulubiona karkowka z pieczarkami w sosie slodko-kwasnym smierdziala

Odnośnik do komentarza

kotek90 świetna fotka :) juz sie i ja nie moge doczekac....

u mnie dzisiaj bez mdlosci odziwo za to chcialo mi sie takiego ostrego czegos i do spagetti dodatalam pieprzy cayene mniami...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja dziś dla odmiany spędziłam kilka godzin w szpitalu bo babcia się przewróciła i ją ręka bolała i pojechaliśmy sprawdzić czy nie złamana i tak oto latałam jak ten debil od soru do poradni ortopedycznej i na prześwietlenia i spowtrotem.Mam już dość źle się czuje zaległam w łóżku szlag mnie zarz trafi bo nie wiem czy wszyscy są tak tempi i nie potrafia zrozumieć co to znaczy zagrożona ciąża i że mam jak najwiecej odpoczywać i leżec ale nie po co bo przecież jak jestem na l4 to moge latać ile wlezie bo komuś się tak podoba grr.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...