Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

zuzia.be27 - jesli chodzi o sery to mozna jesc te z mleka pasteryzowanego. Ogolnie wszystkie polskie sery wytwarzane w Polsce (zaklady producji) sa z mleka pasteryzowanego bo taka jest ustawa i musza. Nawet polskie sery plesniowe, fete mozna jesc bez obaw. (te z innych krajow - francja, grecja juz nie).

Natomiast co do produktow regionalych - to nie wiem, ale chyba górale nie pasteryzuja. Ja bym nie jadla na Twoim miejscu.
Wiadomo wiekszosc tych oscypkow jest dobra i nic sie nie stanie. Ale moze sie jakis trafic ze beda bakterie listerii. Ja bym nie ryzykowala. Ale to tylko moje zdanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza
Gość ZjemCiMiśkaa

Jejku! Monia jak mi przykro... A ja jeszcze pisałam żebyś zaczekala... Tak mi głupio! ;(
Ściskam Cie serdecznie...;(
Trzymaj sie..
Ja to dziś zwróciłam obiad i czuje się okropnie... ;( położyłam się nie mam zamiaru wstawać... A mdli mnie strasznie ... I jakas zdenerwowana jestem... Jeszcze ta wiadomość od Moni... Co za smutne chwile.
A co do ciuchów z lumpeksów, ja to nie widzę w tym nic złego ... Można tam znalezc fajniutkie ciuszki.. No juz ze smoczki to gorsza sprawa... Bo to to chyba każda chciałaby mieć nowe. Ale ciuszki.. Jak i tak nasze maluszki będą tak szybko rosnąć, ze to nawet się nie obejzysz i nowe trzeba będzie kupować. :)

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Moniko ,z całego serca Ci współczuję,wiem jak serce boli po utracie maleństwa,cały czas mam w pamięci mego Aniołka,co miesiąc 19 chodzę na jego grób,powoli odzyskuje jednak równowagę,ale i bardzo denerwuje się o życie i zdrowie maleństwa,które nosze pod sercem.Tak łatwo je stracić:-( czeka Was trudny ,bolesny czas,dajcie sobie z mężem szansę raz jeszcze.mocno Cię ściskam.

Odnośnik do komentarza

Moni, bardzo bardzo mi przykro ;( Nie wyobrażam sobie co musisz czuć... Również mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła się cieszyć znowu 2 kreskami!

Dziewczyny, żebyście mnie dobrze zrozumiały, pisałam, że nie zazdroszczę sytuacji, w sensie, nie że mam coś przeciwko secondhandom, bo i z takich sama mam w domu ubranka dla córki, tylko że jeżeli ma się przekonanie, że nieteściowa za bardzo się angażuje, to na pewno nie łatwo rozmowę przeprowadzić. I ja w takich sytuacjach wysyłałam męża zawsze, żeby delikatnie to powiedział swojej mamie. Teraz czasem sobie myślę, że chciałabym, żeby mogła jeszcze być i trochę się powtrącać, takie to życie jest przewrotne... Właśnie minął rok jak jej z nami nie ma.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza
Gość 10kowa mamusia88

Moni,bardzo wspolczuje;* 3maj sie,nie wyobrazam sobie jaki to bol,ale wierze,ze juz niedlugo zaskoczysz nas na forum,ze kreseczki 2 sie pojawily i wiesz co? Bedziesz miala w nas wsparcie,bo my juz bedziemy PO,wiec otrzymasz od nas stos cennych porad,masz tu w nas swoje prywatne doradczynie;) ... Ja sama drze przed poniedzialkiem;( mialam miec termin w czwartek,ale lekarka sie rozchorowala i wizyta jutro. Jutro dowiem sie,czy bede mogla towarzyszyc Wam na tym forum... Milej niedzieli pazdziernikowe mamusie;)

Odnośnik do komentarza

Cześć,jesteście kochane,dziękuję Wam za wsparcie,czuję wasza siłę.
Zaglądam tu jeszcze dzisiaj bo przyzwyczaiłam się do Was. A noc w szpitalnym łóżku jest długa i nie wygodna.
To forum było odskocznią od myślenia i dzięki niemu poznałam Was. Nie przejmuje się gadanie ludzkim a jeszcze nniejedne slowa krytyki zapewne zostaną tu napisane. Przepraszam jeśli napisałam coś drastyczego. Byłam z wami w swoim bólu,może faktycznie to nie fer z mojej strony. Przepraszam.
Głowy do góry.
Czasami zajrzę do was,może... Jak będę miała siłę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...